FreeCinema

Follow us

POOR THINGS (2023)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Λάνθιμος
  • ΚΑΣΤ: Έμμα Στόουν, Μαρκ Ράφαλο, Γουίλεμ Νταφόου, Ράμι Γιούσεφ, Κάθριν Χάντερ, Σούζι Μπέμπα, Τζέροντ Καρμάικλ, Μάργκαρετ Κουέιλι, Κρίστοφερ Άμποτ, Χάνα Σιγκούλα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 141'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD

Με το σώμα μιας αυτόχειρος και το μυαλό του πλήρως αναπτυγμένου εμβρύου το οποίο δεν πρόλαβε να γεννήσει, ο Δρ. Γκόντγουιν Μπάξτερ δημιουργεί την Μπέλα Μπάξτερ, ένα «μωρό» σε σώμα ενηλίκου, που αναπτύσσεται με ταχείς ρυθμούς και απαιτεί να βγει από τη «φυλακή» στην οποία ζει, για ν’ ανακαλύψει την περιπέτεια μέσω μακρινών ταξιδιών ανά τον κόσμο, όσο και τις ελευθέριες απολαύσεις του… αχαλίνωτου σεξ!

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

VILLAGE ATHENS METRO MALL

VILLAGE ATHENS METRO MALL 5

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:30, 21:30

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 2

Πέμ.-Τετ. : 17.00/ 19.40/ 22.20

ΔΑΝΑΟΣ

ΔΑΝΑΟΣ 2

Πεμ-Τετ 19:00

ΑΝΔΟΡΑ

ΑΝΔΟΡΑ

Πέμπτη έως Τετάρτη: 21.15 (Εκτός Τρίτης)

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ 2

Πέμ.-Σάβ. : 20.30

ΓΚΑΖΙ

ΛΑΪΣ (ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ)

ΛΑΪΣ 2 (ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ)

Πέμ., Παρ., Σάβ., Δευτ., Τρ., Τετ. : 21.00

ΓΛΥΦΑΔΑ

OPTIONS CINEMAS @ GLYFADA

OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 3

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 22:00

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX 1

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 21:30

ΙΛΙΟΝ

OPTIONS ΙΛΙΟΝ

OPTIONS ΙΛΙΟΝ 7

ΠΕΜ EΩΣ ΤΕΤ:22:30

ΙΛΙΣΙΑ

ΕΛΙΖΕ

ΕΛΙΖΕ

Πέμ.-Τετ. : 22.10

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2

Πέμ.-Κυρ., Τετ. : 19.30

ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ

CINOBO ΟΠΕΡΑ

CINOBO ΟΠΕΡΑ 1

ΠΕΜ-ΠΑΡ 17.00, ΣΑΒ 16.00

CINOBO ΟΠΕΡΑ 2

ΔΕΥ – ΤΡ 21.30

ΚΗΦΙΣΙΑ

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - 2

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 21:15

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 10

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:30, 22:30

VILLAGE @ THE MALL 13 GOLD CLASS

ΠΕΜ : 21:30 ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:30

VILLAGE @ THE MALL 14 GOLD CLASS

ΠΕΜ : 19:30 ΠΑΡ έως ΤΕΤ : 21:30

ΔΙΑΝΑ

ΔΙΑΝΑ

Τρ. : 17.20

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 2

Πέμ.-Τετ. : 19.45

Ν. ΣΜΥΡΝΗ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2

Πέμ.-Τετ. : 21.30

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:30

ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 4

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 18:50

STUDIO NEW STAR ART CINEMA

STUDIO NEW STAR ART CINEMA

Δευτ.-Τετ. : 22.00

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΖΕΑ Digital Cinema

ΖΕΑ Digital Cinema

Δευτέρα έως Τετάρτη: 22.00

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΦΟΙΒΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ 2

Πέμ.-Τετ. : 21.30

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 11

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:10

VILLAGE 20 CINEMAS 12

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:00, 22:00 ΣΑΒ : 22:00

VILLAGE 20 CINEMAS 18

ΣΑΒ : 18:50

ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Κυρ. : 17.00

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 1

Πέμ.-Τετ. : 21.30

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ REX

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ REX

Σαβ-Κυρ 18:00, 21:00

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

ΗΛΥΣΙΑ

ΗΛΥΣΙΑ

Παρασκευή, Κυριακή: 22:00

ΒΕΡΟΙΑ

ΣΤΑΡ

ΣΤΑΡ 2

Κυρ 21:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ODEON @ TALOS PLAZA

ODEON @ TALOS PLAZA 2

Πεμ-Τετ 19:00

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2

Πεμ-Τετ 20:00

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 2

Πεμ-Τετ 20:00

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 5

ΠΕΜΠΤΗ ΕΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ: 19:00 , 21:50

OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 8

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 21:20

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:45

ΒΑΚΟΥΡΑ

ΒΑΚΟΥΡΑ 1

Κυριακή: 17:00

ΒΑΚΟΥΡΑ 2

Πέμπτη-Τετάρτη: 22:00

ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη: 22:10

ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

ΤΖΟΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη 21:15

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 2

Πεμ-Τετ: 20:20

Cineplexx One Salonica 3

Πεμ-Τετ: 22:00

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ 2

Πεμ-Παρ & Δευ-Τρ 19:45 / Τετ 20:15

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ODEON ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ

ODEON ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 2

Πεμ-Τετ 19:00, 21:50

ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 3

Κυρ 21:00 / Δευ 20:00

ΚΩΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

Τετ 19:00

ΛΑΡΙΣΑ

VICTORIA CINEMAS

VICTORIA CINEMAS 3

Πεμ-Τετ 19:15

VILLAGE FASHION CITY OUTLET

VILLAGE FASHION CITY OUTLET 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:30

ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΑΡΙΩΝ

ΑΡΙΩΝ 1

Παρ-Τετ 21:00 / Σαβ-Κυρ & 18:00

ΞΑΝΘΗ

ODEON COSMOS

ODEON COSMOS 3

Πεμ-Τετ 19:00

ΠΑΤΡΑ

OPTIONS VESO MARE

OPTIONS VESO MARE 3

Πεμ-Κυρ & Τρ-Τετ 21:15

ΡΕΘΥΜΝΟ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2

Πεμ, Σαβ 21:40 / Τετ 20:30

ΛΑΡΝΑΚΑ

K CINEPLEX LARNACA

K CINEPLEX LARNACA 5

Πεμ-Τετ 21:45

ΛΕΥΚΩΣΙΑ

K CINEPLEX NICOSIA

K CINEPLEX NICOSIA 4

Πεμ-Τετ 21:45