FreeCinema

Follow us

THE FABELMANS (2022)

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στίβεν Σπίλμπεργκ
  • ΚΑΣΤ: Μισέλ Γουίλιαμς, Γκέιμπριελ ΛαΜπελ, Πολ Ντέινο, Σεθ Ρόγκεν, Τζαντ Χιρς, Ματέο Ζόριον Φράνσις-ΝτεΦορντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 151'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON

Από «μπαγκάζι» του πατέρα του μέχρι «υποχρέωση» ανατροφής από τη μητέρα του, ο μικρός Σάμι βρίσκει το ιδανικό καταφύγιο στη φαντασία της κινηματογραφικής εμπειρίας και προσπαθεί να γίνει μέρος αυτού του (καλύτερου) «κόσμου».

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

VILLAGE ATHENS METRO MALL

VILLAGE ATHENS METRO MALL 5

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:30, 21:40

ΑΙΓΑΛΕΩ

ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

Πέμ.-Τετ. : 21.00

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΔΑΝΑΟΣ

ΔΑΝΑΟΣ 1

Πεμ-Τετ 18:15, 21:15

ΔΑΝΑΟΣ 2

Πεμ-Τετ 20:00

ΝΙΡΒΑΝΑ CINEMAX

ΝΙΡΒΑΝΑ CINEMAX 1

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 18:00 21:00

ΝΙΡΒΑΝΑ CINEMAX 2

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 22:00

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΣΟΦΙΑ

ΣΟΦΙΑ

Πέμ.-Σάβ. & Δευτ.-Τετ. 18.00/ 21.00, Κυρ. 19.30 :

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ

ΒΑΡΚΙΖΑ 1

Πέμ.-Κυρ. & Τετ. 20.30

ΒΑΡΚΙΖΑ 2

Πέμ.-Κυρ. & Τετ. 18.45, Σάβ. & 21.30

ΓΛΥΦΑΔΑ

TOWN CINEMAS (πρώην Cinepolis)

TOWN CINEMAS 1

Πέμ.-Τετ. : 21.20

TOWN CINEMAS 3

Πέμ.-Τετ. : 18.30

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX 1

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 19:00 22:00

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX 4

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 20:30

ΙΛΙΟΝ

ODEON ESCAPE

ODEON ESCAPE 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21:00

ODEON ESCAPE 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22:00

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1

Πέμ.-Κυρ. & Τετ. 21.15

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2

Πέμ.-Κυρ. & Τετ. 19.15

ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ

ODEON ΟΠΕΡΑ

ODEON ΟΠΕΡΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19:00, 22:00

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 1

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 18:30 21:30

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 4

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 20:15

ΚΗΦΙΣΙΑ

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - 3

ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX - 3

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 17:30 20:30

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ

ΑΡΤΕΜΙΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΑΡΤΕΜΙΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Πεμ-Τετ 20:30

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 1

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΔΕΥ, ΤΕΤ : 20:00 ΚΥΡ : 21:30 ΤΡΙ : 20:50

VILLAGE @ THE MALL 3

ΤΕΤ : 20:50

VILLAGE @ THE MALL 8

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:10, 22:20

VILLAGE @ THE MALL 10

ΠΕΜ έως ΔΕΥ : 20:50

VILLAGE @ THE MALL 14 GOLD CLASS

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:50, 22:00

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 1

Πέμ.-Τετ. : 18.00/ 21.30

Ν. ΣΜΥΡΝΗ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1

ΠΕΜ-ΤΕΤ 18:45, 21:30

Π. ΦΑΛΗΡΟ

CINERAMA

CINERAMA

Πέμ.-Τετ. : 20.45

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 5 COCA COLA

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:00, 22:10

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕΑΚ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Πεμ-Τετ 18:00, 20:45

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

WESTCITY CINEMAS

WESTCITY CINEMAS 1

ΠΕΜ-ΤΕΤ 18:45

WESTCITY CINEMAS 2

ΠΕΜ-ΤΕΤ 20:45

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 1

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 22:45 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 23:10

VILLAGE 20 CINEMAS 14

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:10, 22:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:00, 19:10, 22:20

VILLAGE 20 CINEMAS 6

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:10, 21:20

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΘΗΝΑ PISCINES IDEALES

ΑΘΗΝΑ PISCINES IDEALES

Πέμ., Παρ. & Δευτ.-Τετ. 20.00, Σάβ., Κυρ. 21.30

ΒΕΡΟΙΑ

ΣΤΑΡ

ΣΤΑΡ 2

Πεμ 20:15 . Παρ, Σαβ, Κυρ 20:30 / Τρ 20:15 / Τετ 20:15

ΒΟΛΟΣ

VILLAGE CINEMAS VOLOS

VILLAGE 1 CINEMAS VOLOS

ΠΕΜ έως ΤΡΙ : 19:00, 22:10 ΤΕΤ : 22:10

ΓΡΕΒΕΝΑ

ΣΙΝΕ ΓΡΕΒΕΝΑ

ΣΙΝΕ ΓΡΕΒΕΝΑ

Πεμ-Τετ 21:30

ΔΡΑΜΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ

Πεμ-Τετ 21:30

ΖΑΚΥΝΘΟΣ

ΦΩΣΚΟΛΟΣ

ΦΩΣΚΟΛΟΣ

Πεμ-Τετ 19:00, 21:45

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

Πεμ-Τετ 19:45, 22:30

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ KAI KYΡΙΑΚΗ: 18:00 ΠΕΜΠ ΕΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ : 21:00

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 7

ΠΕΜΠ ΕΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ : 19:00, 22:00

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 11

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤET :21:10

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤET :22:10

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 10 COMFORT

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:20, 19:30

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 3

ΠΕΜ έως ΤΡΙ : 19:00, 22:10 ΤΕΤ : 22:10

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 5

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:50

ΟΛΥΜΠΙΟΝ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ

Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη 18:30, 21:30

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 7

Πεμ-Τετ: 21:00

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ 1

Πεμ-Τρ 18:30, 21:00

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ODEON ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ

ODEON ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 1

Πεμ-Τετ 19:00, 22:00

ODEON ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 3

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 21:10 / Σαβ-Κυρ 20:30

ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 1

Πεμ-Τετ 20:00

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

CINE CENTER

CINE CENTER 1

Παρ-Τετ 20:45

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Πεμ-Τετ 21:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

CITY CENTER

CITY CENTER 1

Πεμ-Τετ 19:00, 21:30

ΟΛΥΜΠΙΟΝ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ 1

Πεμ-Τετ 18:40, 21:30

ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

Πεμ, Δευ, Τρ 20:30 / Κυρ, Τετ 21:30 / Παρ 18:30 / Σαβ 18:30, 21:30

ΚΟΖΑΝΗ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ 1

Πεμ-Τετ 21:00

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 1

Πεμ-Τετ 20:30

ΦΛΟΙΣΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS

ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 1

Πεμ-Τετ 21:00

ΛΑΡΙΣΑ

VICTORIA CINEMAS

VICTORIA CINEMAS 1

Πεμ-Τετ 19:15, 22:00

ΛΕΙΒΑΔΙΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX 2

Πεμ-Τετ 20:00

ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΑΡΙΩΝ

ΑΡΙΩΝ 1

Παρ, Σαβ, Τρ, Τετ 20:30 / Κυρ, Δευ 19:30

ΞΑΝΘΗ

ODEON COSMOS

ODEON COSMOS 2

Πεμ-Τετ 21:20

ODEON COSMOS 3

Πεμ-Τετ 19:30, 22:30

ΠΑΤΡΑ

ODEON VESO MARE

ODEON VESO MARE 2

Πέμ έως Τετ: 22.20

ODEON VESO MARE 5

Πέμ έως Τετ: 21.20

ΡΕΘΥΜΝΟ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2

Πεμ-Τετ 20:45

ΡΟΔΟΣ

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON 2

Πεμ-Τετ 20:30

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON 3

Πεμ-Τετ 21:30

ΤΡΙΠΟΛΗ

CINEVILLE

CINEVILLE 2

Πεμ. /Παρ. /Σαβ. /Κυρ. /Δευ. /Τριτ. /Τετ.: 18:50 & 21:50

ΧΑΝΙΑ

MEGAPLACE

MEGAPLACE 2

Πεμ-Τετ 19:30

MEGAPLACE 3

Πεμ-Τετ 22:00

ΛΑΡΝΑΚΑ

K CINEPLEX LARNACA

K CINEPLEX LARNACA 4

Πεμ-Τετ 19:15

ΛΕΜΕΣΟΣ

K CINEPLEX LIMASSOL

K CINEPLEX LIMASSOL 4

Πεμ-Τετ 19:15

RIO CINEMA (LIMASSOL)

RIO CINEMA (LIMASSOL) 6

Πεμ-Τετ 22:00

ΛΕΥΚΩΣΙΑ

K CINEPLEX NICOSIA

K CINEPLEX NICOSIA 3

Πεμ-Τετ 19:15

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 5

Πεμ-Τετ 19:15

RIO PREMIER CINEMAS (NICOSSIA MALL)

RIO PREMIER CINEMAS 5

Δευ-Τετ 19:15,22:15 / Σαβ-Κυρ 21:00

ΠΑΦΟΣ

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL 5

Πεμ-Τετ 19:15