FreeCinema

Follow us

BACK TO BLACK

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσική Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Τέιλορ-Τζόνσον
  • ΚΑΣΤ: Μαρίσα Αμπέλα, Τζακ Ο’Κόνελ, Έντι Μάρσαν, Λέσλι Μάνβιλ, Τζούλιετ Κάουαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 122'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
MEGAPLACE 1

Πεμ-Τετ 22:00

MEGAPLACE 2

Πεμ-Τετ 20:00

GHOSTBUSTERS: Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΓΟΥ

(GHOSTBUSTERS: FROZEN EMPIRE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκιλ Κέναν
  • ΚΑΣΤ: Φιν Γούλφχαρντ, ΜακΚένα Γκρέις, Πολ Ραντ, Κάρι Κουν, Κουμάλ Ναντζιάνι, Πάτον Όσβαλτ, Σελέστ Ο’Κόνορ, Λόγκαν Κιμ, Έμιλι Άλιν Λιντ, Τζέιμς Ακάστερ, Νταν Άκροϊντ, Μπιλ Μάρεϊ, Έρνι Χάντσον, Άννι Ποτς, Γουίλιαμ Άθερτον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
MEGAPLACE 1

Πεμ-Τετ 19:30

MEGAPLACE 3

Πεμ-Τετ 22:00

KUNG FU PANDA 4

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικ Μίτσελ, Στέφανι Στάιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
MEGAPLACE 1

Παρ, Σαβ, Κυρ, Τρ 17:30

ΓΚΟΤΖΙΛΑ x ΚΟΝΓΚ: Η ΝΕΑ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ

(GODZILLA x KONG: THE NEW EMPIRE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άνταμ Γουίνγκαρντ
  • ΚΑΣΤ: Ρεμπέκα Χολ, Μπράιαν Ταϊρί Χένρι, Νταν Στίβενς, Κέιλι Χοτλ, Άλεξ Φερνς, Φάλα Τσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
MEGAPLACE 3

Πεμ-Τετ 19:30

Η ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΝΩΕ

(A ARCA DE NOÉ)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σέρζιο Μασάντο, Αλόις Ντι Λέο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 84'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
MEGAPLACE 2

Παρ, Σαβ, Κυρ, Τρ 18:00

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΟΙΩΝΟΣ

(THE FIRST OMEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αρκάσα Στίβενσον
  • ΚΑΣΤ: Νελ Τάιγκερ Φρι, Νικόλ Σοράτσε, Σόνια Μπράγκα, Μαρία Καμπαλέρο, Μπιλ Νάι, Ταουφίκ Μπαρχόμ, Ραλφ Άινσον, Ίσταρ Κάρι-Γουίλσον, Αντρέα Αρκάντζελι, Τσαρλς Ντανς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
MEGAPLACE 2

Πεμ-Τετ 22:15

Ο ΧΟΡΟΣ ΤΩΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ

(THE CANTERVILLE GHOST)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κιμ Μπέρντον, Ρόμπερτ Τσάντλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
MEGAPLACE 3

Παρ, Σαβ, Κυρ, Τρ 17:30

ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ 2

(INCREDIBLES 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπραντ Μπερντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
MINOAN'S WORLD 9D EXPERIENCE

Σαβ 18:00

ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΛΑΖΑΡ

(PIRATES OF THE CARIBBEAN: DEAD MEN TELL NO TALES)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπετειώδης Φαντασία Εποχής
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιόαχιμ Ρόνινγκ, Έσπεν Σάντμπεργκ
  • ΚΑΣΤ: Τζόνι Ντεπ, Τζέφρι Ρας, Χαβιέρ Μπαρδέμ, Μπρέντον Θουέιτς, Κάγια Σκοντελάριο, Κέβιν ΜακΝάλι, Ντέιβιντ Γουέναμ, Στίβεν Γκρέιαμ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
MINOAN'S WORLD 9D EXPERIENCE

Σαβ 20:30

ΟΙ ΑΠΟΙΚΟΙ

(LOS COLONOS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φελίπε Γκάλβεζ Χαμπέρλε
  • ΚΑΣΤ: Μαρκ Στάνλεϊ, Σαμ Σπρούελ, Αλφρέντο Κάστρο, Μαρσέλο Αλόνσο, Μπέντζαμιν Γουέστφολ, Καμίλο Αρανσίμπια
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: DANAOS FILMS
ΑΤΤΙΚΟΝ 1

Πεμ-Τετ 22:00

ΤΟ ΝΕΟ ΑΓΟΡΙ

(THE NEW BOY)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουόρικ Θόρντον
  • ΚΑΣΤ: Άσουαν Ριντ, Κέιτ Μπλάνσετ, Ντέμπορα Μέιλμαν, Γουέιν Μπλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ONE FROM THE HEART
ΑΤΤΙΚΟΝ 1

Πεμ-Τετ 19:45

BACK TO BLACK

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσική Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Τέιλορ-Τζόνσον
  • ΚΑΣΤ: Μαρίσα Αμπέλα, Τζακ Ο’Κόνελ, Έντι Μάρσαν, Λέσλι Μάνβιλ, Τζούλιετ Κάουαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 122'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΕΛΛΗΝΙΣ 5

Πεμ-Τετ 20:30

GHOSTBUSTERS: Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΓΟΥ

(GHOSTBUSTERS: FROZEN EMPIRE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκιλ Κέναν
  • ΚΑΣΤ: Φιν Γούλφχαρντ, ΜακΚένα Γκρέις, Πολ Ραντ, Κάρι Κουν, Κουμάλ Ναντζιάνι, Πάτον Όσβαλτ, Σελέστ Ο’Κόνορ, Λόγκαν Κιμ, Έμιλι Άλιν Λιντ, Τζέιμς Ακάστερ, Νταν Άκροϊντ, Μπιλ Μάρεϊ, Έρνι Χάντσον, Άννι Ποτς, Γουίλιαμ Άθερτον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΕΛΛΗΝΙΣ 1

Πεμ-Τετ 20:30, 22:30

KUNG FU PANDA 4

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικ Μίτσελ, Στέφανι Στάιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΕΛΛΗΝΙΣ 1

Σαβ-Κυρ 18:30

ΑΓΡΙΑ ΝΕΡΑ

(SOMETHING IN THE WATER)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χέιλι Ίστον Στριτ
  • ΚΑΣΤ: Χίφτου Κουάσεμ, Λόρεν Λάιλ, Νάταλι Μίτσον, Νικόλ Ριέκο Σετσούκο, Ελουίζ Σέικσπιαρ-Χαρτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΕΛΛΗΝΙΣ 4

Πεμ-Τετ 20:30, 22:30

ΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ

(KOTY ERMITAZHA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βασίλι Ροβένσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 83'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΕΛΛΗΝΙΣ 4

Σαβ-Κυρ 18:30

ΓΚΟΤΖΙΛΑ x ΚΟΝΓΚ: Η ΝΕΑ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ

(GODZILLA x KONG: THE NEW EMPIRE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άνταμ Γουίνγκαρντ
  • ΚΑΣΤ: Ρεμπέκα Χολ, Μπράιαν Ταϊρί Χένρι, Νταν Στίβενς, Κέιλι Χοτλ, Άλεξ Φερνς, Φάλα Τσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΕΛΛΗΝΙΣ 2

Πεμ-Τετ 20:30, 22:30

Η ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΝΩΕ

(A ARCA DE NOÉ)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σέρζιο Μασάντο, Αλόις Ντι Λέο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 84'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΕΛΛΗΝΙΣ 3

Σαβ-Κυρ 18:30

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΟΙΩΝΟΣ

(THE FIRST OMEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αρκάσα Στίβενσον
  • ΚΑΣΤ: Νελ Τάιγκερ Φρι, Νικόλ Σοράτσε, Σόνια Μπράγκα, Μαρία Καμπαλέρο, Μπιλ Νάι, Ταουφίκ Μπαρχόμ, Ραλφ Άινσον, Ίσταρ Κάρι-Γουίλσον, Αντρέα Αρκάντζελι, Τσαρλς Ντανς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΕΛΛΗΝΙΣ 5

Πεμ-Τετ 22:30

Ο ΧΟΡΟΣ ΤΩΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ

(THE CANTERVILLE GHOST)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κιμ Μπέρντον, Ρόμπερτ Τσάντλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΕΛΛΗΝΙΣ 2

Σαβ-Κυρ 18:30

ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΒΟΛΟ

(LATE NIGHT WITH THE DEVIL)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάμερον Κερνς, Κόλιν Κερνς
  • ΚΑΣΤ: Ντέιβιντ Νταστμάλσιαν, Λόρα Γκόρντον, Ίνγκριντ Τορέλι, Ίαν Μπλις, Ρις Αουτέρι, Φαϊζάλ Μπάτσι, Τζορτζίνα Χέιγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΕΛΛΗΝΙΣ 3

Πεμ-Τετ 20:30, 22:30