FreeCinema

Follow us

DUNE

(DUNE: PART ONE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντενί Βιλνέβ
  • ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Ζεντάγια, Όσκαρ Άιζαακ, Τζέισον Μόμοα, Στέλαν Σκάρσγκαρντ, Τζος Μπρόλιν, Στίβεν ΜακΚίνλεϊ Χέντερσον, Χαβιέρ Μπαρδέμ, Σάρον Ντάνκαν-Μπρούστερ, Τσεν Τσανγκ, Ντέιβ Μπαουτίστα, Ντέιβιντ Νταστμάλσιαν, Σαρλότ Ράμπλινγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 155'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 3

Πεμ-Τετ 21:00

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 4

Πεμ-Τετ 20:00

NO TIME TO DIE

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρι Φουκουνάγκα
  • ΚΑΣΤ: Ντάνιελ Κρεγκ, Λεά Σεντού, Ραμί Μαλέκ, Ρέιφ Φάινς, Λασάνα Λιντς, Μπεν Γουίσο, Ντέιβιντ Ντέντσικ, Άνα ντε Άρμας, Τζέφρι Ράιτ, Κρίστοφ Βαλτς, Νεϊόμι Χάρις, Ρόρι Κινίαρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 163'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 1

Πεμ-Τετ 21:30 / Σαβ-Κυρ & 17:50

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 6

Πεμ-Τετ 20:30

PAW PATROL: Η ΤΑΙΝΙΑ

(PAW PATROL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Καλ Μπράνκερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 4

Σαβ-Κυρ 18:00

Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ

(THE LAST DUEL)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρίντλεϊ Σκοτ
  • ΚΑΣΤ: Ματ Ντέιμον, Άνταμ Ντράιβερ, Τζόντι Κόμερ, Χάριετ Γουόλτερ, Μπεν Άφλεκ, Άλεξ Λόδερ, Μάρτον Τσόκας, Ταλούλα Χάντον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 152'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 2

Πεμ-Τετ 21:15

ΚΟΝΤΟΡΙΤΟ

(CONDORITO: LA PELÍCULA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλεξ Ορέλ, Εντουάρντο Σουλντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 3

Σαβ-Κυρ 18:40

ΛΟΥΚΑ

(LUCA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ενρίκο Καζαρόζα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 6

Σαβ-Κυρ 18:20

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ

(MAN OF GOD)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γελένα Πόποβιτς
  • ΚΑΣΤ: Άρης Σερβετάλης, Αλεξάντερ Πετρόφ, Μίκι Ρουρκ, Χρήστος Λούλης, Καριοφυλλιά Καραμπέτη, Νικήτας Τσακίρογλου, Γιάννης Στάνκογλου, Τάνια Τρύπη, Μαρθίλια Σβάρνα, Ιερώνυμος Καλετσάνος, Γιάννης Αναστασάκης, Γεράσιμος Σκιαδαρέσης, Βασίλης Κουκαλάνι, Αλέξανδρος Μυλωνάς, Μιχάλης Μητρούσης, Μιχάλης Οικονόμου, Τόνια Σωτηροπούλου, Κορίνα Άννα Γουγούλη, Μάνος Γαβράς, Σαράντος Γεωγλερής, Παναγιώτης Μαρίνος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 2

Σαβ-Κυρ 18:50