FreeCinema

Follow us

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2

(INSIDE OUT 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλσι Μαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
CINE ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Σαβ-Τετ 21:15

BAD BOYS: RIDE OR DIE

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αντίλ Ελ Αρμπί, Μπιλάλ Φαλάχ
  • ΚΑΣΤ: Γουίλ Σμιθ, Μάρτιν Λόρενς, Βανέσα Χάτζενς, Αλεξάντερ Λούντβιγκ, Πάολα Νούνιεζ, Έρικ Ντέιν, Γιόαν Γκράφαντ, Τζέικομπ Σίπιο, Μέλανι Λίμπαρντ, Τάσα Σμιθ, Ρία Σίχορν, Τίφανι Χάντις, Τζο Παντολιάνο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
Cineplexx One Salonica 1

Πεμ-Τετ: 22:00

Cineplexx One Salonica 4

Πεμ-Τετ: 22:45

Cineplexx One Salonica 7

Πεμ-Τετ: 21:00

FURIOSA: A MAD MAX SAGA

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζορτζ Μίλερ
  • ΚΑΣΤ: Άνια Τέιλορ-Τζόι, Κρις Χέμσγουορθ, Τομ Μπερκ, Αλάιλα Μπράουν, Τζορτζ Σέβτσοφ, Λάτσι Χούλμε, Τζον Χάουαρντ, Άνγκους Σάμσον, Νέιθαν Τζόουνς, Τζος Χέλμαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 148'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
Cineplexx One Salonica 3

Πεμ-Τετ: 21:30

HAIKYUU!! THE DUMPSTER BATTLE

(GEKIJÔBAN HAIKYÛ!! GOMI SUTEBA NO KESSEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σουσούμου Μιτσουνάκα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
Cineplexx One Salonica 5

Πεμ-Τετ: 19:45

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ

(THE GARFIELD MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαρκ Ντίνταλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
Cineplexx One Salonica 4

Πεμ-Τετ: 18:45

ΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

(THE WATCHERS)

  • ΕΙΔΟΣ: Μεταφυσικό Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ισάνα Νάιτ Σιάμαλαν
  • ΚΑΣΤ: Ντακότα Φάνινγκ, Τζορτζίνα Κάμπελ, Όλγουεν Φουέρε, Όλιβερ Φίνεγκαν, Άλιστερ Μπράμερ, Τζον Λιντς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
Cineplexx One Salonica 4

Πεμ-Τετ: 20:45

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2

(INSIDE OUT 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλσι Μαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
Cineplexx One Salonica 1

Πεμ-Τετ: 18:00, 20:00 (υποτ)

Cineplexx One Salonica 2

Πεμ-Τετ: 18:30, 20:30 Σαβ-Κυρ: 16:30, 18:30, 20:30

Cineplexx One Salonica 3

Πεμ-Τετ: 17:30, 19:30

Cineplexx One Salonica 7

Πεμ-Τετ: 19:00 (3D μεταγλ)

Cineplexx One Salonica 8 (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ: 21:15

ΤΑ ΤΑΡΩ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ

(TAROT)

  • ΕΙΔΟΣ: Μεταφυσικό Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σπένσερ Κοέν, Άννα Χάλμπεργκ
  • ΚΑΣΤ: Χάριετ Σλέιτερ, Έιντεν Μπράντλεϊ, Τζέικομπ Μπάταλον, Αβάντικα, Χάμπερλι Γκονζάλες, Βόλφγκανγκ Νόβογκρατς, Λάρσεν Τόμσον, Όλγουεν Φουέρε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
Cineplexx One Salonica 2

Πεμ-Τετ: 22:30

BAD BOYS: RIDE OR DIE

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αντίλ Ελ Αρμπί, Μπιλάλ Φαλάχ
  • ΚΑΣΤ: Γουίλ Σμιθ, Μάρτιν Λόρενς, Βανέσα Χάτζενς, Αλεξάντερ Λούντβιγκ, Πάολα Νούνιεζ, Έρικ Ντέιν, Γιόαν Γκράφαντ, Τζέικομπ Σίπιο, Μέλανι Λίμπαρντ, Τάσα Σμιθ, Ρία Σίχορν, Τίφανι Χάντις, Τζο Παντολιάνο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 1

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 21:15

FURIOSA: A MAD MAX SAGA

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζορτζ Μίλερ
  • ΚΑΣΤ: Άνια Τέιλορ-Τζόι, Κρις Χέμσγουορθ, Τομ Μπερκ, Αλάιλα Μπράουν, Τζορτζ Σέβτσοφ, Λάτσι Χούλμε, Τζον Χάουαρντ, Άνγκους Σάμσον, Νέιθαν Τζόουνς, Τζος Χέλμαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 148'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 3

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 21:40

HAIKYUU!! THE DUMPSTER BATTLE

(GEKIJÔBAN HAIKYÛ!! GOMI SUTEBA NO KESSEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σουσούμου Μιτσουνάκα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 2

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 20:40

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ

(THE GARFIELD MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαρκ Ντίνταλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 2

ΣΑΒ-ΚΥΡ & ΤΡΙ: 18:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2

(INSIDE OUT 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλσι Μαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 1

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 19:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 3

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 19:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 4

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 20:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΤΑ ΤΑΡΩ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ

(TAROT)

  • ΕΙΔΟΣ: Μεταφυσικό Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σπένσερ Κοέν, Άννα Χάλμπεργκ
  • ΚΑΣΤ: Χάριετ Σλέιτερ, Έιντεν Μπράντλεϊ, Τζέικομπ Μπάταλον, Αβάντικα, Χάμπερλι Γκονζάλες, Βόλφγκανγκ Νόβογκρατς, Λάρσεν Τόμσον, Όλγουεν Φουέρε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 4

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 22:10

BAD BOYS: RIDE OR DIE

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αντίλ Ελ Αρμπί, Μπιλάλ Φαλάχ
  • ΚΑΣΤ: Γουίλ Σμιθ, Μάρτιν Λόρενς, Βανέσα Χάτζενς, Αλεξάντερ Λούντβιγκ, Πάολα Νούνιεζ, Έρικ Ντέιν, Γιόαν Γκράφαντ, Τζέικομπ Σίπιο, Μέλανι Λίμπαρντ, Τάσα Σμιθ, Ρία Σίχορν, Τίφανι Χάντις, Τζο Παντολιάνο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ : 20:00, 22:20

FURIOSA: A MAD MAX SAGA

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζορτζ Μίλερ
  • ΚΑΣΤ: Άνια Τέιλορ-Τζόι, Κρις Χέμσγουορθ, Τομ Μπερκ, Αλάιλα Μπράουν, Τζορτζ Σέβτσοφ, Λάτσι Χούλμε, Τζον Χάουαρντ, Άνγκους Σάμσον, Νέιθαν Τζόουνς, Τζος Χέλμαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 148'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 22:10

HAIKYUU!! THE DUMPSTER BATTLE

(GEKIJÔBAN HAIKYÛ!! GOMI SUTEBA NO KESSEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σουσούμου Μιτσουνάκα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 8

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 20:20

KUNG FU PANDA 4

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικ Μίτσελ, Στέφανι Στάιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 11

ΣΑΒ-ΚΥΡ 18:15 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ

(THE GARFIELD MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαρκ Ντίνταλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 10

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 19:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

(TIMESCAPE)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αριστομένις Τσίρμπας
  • ΚΑΣΤ: Σόφιαν Όλενιουκ, Λόλα Ροσινιόλ-Αρτς, Πατρίσια Σάμερσετ, Μισέλ Περόν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 80'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2

ΣΑΒ-ΚΥΡ: 17:15 (ΜΕΤΑΓΛ)

Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑ ΤΟΥ ΦΡΟΪΝΤ

(FREUD'S LAST SESSION)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ματ Μπράουν
  • ΚΑΣΤ: Άντονι Χόπκινς, Μάθιου Γκουντ, Λιβ Λίσα Φράις, Τζόντι Μπάλφουρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 108'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 9

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 21:30

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΛΟΣΥΝΗΣ

(KINDS OF KINDNESS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Λάνθιμος
  • ΚΑΣΤ: Έμμα Στόουν, Τζέσι Πλέμονς, Γουίλεμ Νταφόου, Μάργκαρετ Κουέιλι, Χονγκ Τσάου, Τζο Άλγουιν, Μαμούντου Άθι, Χάντερ Σέιφερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 164'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 10

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 21:15

ΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

(THE WATCHERS)

  • ΕΙΔΟΣ: Μεταφυσικό Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ισάνα Νάιτ Σιάμαλαν
  • ΚΑΣΤ: Ντακότα Φάνινγκ, Τζορτζίνα Κάμπελ, Όλγουεν Φουέρε, Όλιβερ Φίνεγκαν, Άλιστερ Μπράμερ, Τζον Λιντς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 8

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 22:30

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2

(INSIDE OUT 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλσι Μαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 3

ΠΑΡΑΣΚ - ΚΥΡ: 18:00 , 20:10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 20:10 (ΜΕΤΑΓΛ)

OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 9

ΣΑΒ-ΚΥΡ: 17:00, 19:10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 19:10 (ΜΕΤΑΓΛ)

OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 11

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 20:30 (ΥΠΟΤΙΤΛ)

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΦΙΛΟΙ

(IF)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Δραμεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Κραζίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Κέιλι Φλέμινγκ, Ράιαν Ρέινολντς, Τζον Κραζίνσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 8

ΣΑΒ-ΚΥΡ: 17:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

BAD BOYS: RIDE OR DIE

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αντίλ Ελ Αρμπί, Μπιλάλ Φαλάχ
  • ΚΑΣΤ: Γουίλ Σμιθ, Μάρτιν Λόρενς, Βανέσα Χάτζενς, Αλεξάντερ Λούντβιγκ, Πάολα Νούνιεζ, Έρικ Ντέιν, Γιόαν Γκράφαντ, Τζέικομπ Σίπιο, Μέλανι Λίμπαρντ, Τάσα Σμιθ, Ρία Σίχορν, Τίφανι Χάντις, Τζο Παντολιάνο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:00, 19:40

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 5

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:15

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 6 VMAX

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:30

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 10 COMFORT

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:45, 23:10

FURIOSA: A MAD MAX SAGA

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζορτζ Μίλερ
  • ΚΑΣΤ: Άνια Τέιλορ-Τζόι, Κρις Χέμσγουορθ, Τομ Μπερκ, Αλάιλα Μπράουν, Τζορτζ Σέβτσοφ, Λάτσι Χούλμε, Τζον Χάουαρντ, Άνγκους Σάμσον, Νέιθαν Τζόουνς, Τζος Χέλμαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 148'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:10

HAIKYUU!! THE DUMPSTER BATTLE

(GEKIJÔBAN HAIKYÛ!! GOMI SUTEBA NO KESSEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σουσούμου Μιτσουνάκα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:30, 20:45

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ

(THE GARFIELD MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαρκ Ντίνταλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 1

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:45 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:20, 17:45 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

(THE WATCHERS)

  • ΕΙΔΟΣ: Μεταφυσικό Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ισάνα Νάιτ Σιάμαλαν
  • ΚΑΣΤ: Ντακότα Φάνινγκ, Τζορτζίνα Κάμπελ, Όλγουεν Φουέρε, Όλιβερ Φίνεγκαν, Άλιστερ Μπράμερ, Τζον Λιντς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 4 COCA COLA

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:45

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2

(INSIDE OUT 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλσι Μαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 4 COCA COLA

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:10, 20:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:50, 18:10, 20:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 5

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:50 (ΜΕΤΑΓΛ), ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:30 (3D ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 6 VMAX

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:15, 19:50 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 8

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:15, 21:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:50, 19:15, 21:30 (ΥΠΟΤΙΤΛ)

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 9 COMFORT

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:50, 20:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:30, 17:50, 20:10 (ΜΕΤΑΓΛ), ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:30 (ΥΠΟΤΙΤΛ)

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 10 COMFORT

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:15, 18:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 11 COOL (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΤΑ ΤΑΡΩ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ

(TAROT)

  • ΕΙΔΟΣ: Μεταφυσικό Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σπένσερ Κοέν, Άννα Χάλμπεργκ
  • ΚΑΣΤ: Χάριετ Σλέιτερ, Έιντεν Μπράντλεϊ, Τζέικομπ Μπάταλον, Αβάντικα, Χάμπερλι Γκονζάλες, Βόλφγκανγκ Νόβογκρατς, Λάρσεν Τόμσον, Όλγουεν Φουέρε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 23:00

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΦΙΛΟΙ

(IF)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Δραμεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Κραζίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Κέιλι Φλέμινγκ, Ράιαν Ρέινολντς, Τζον Κραζίνσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 2

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΚΥΝΗΓΙ ΓΕΙΤΟΝΩΝ

(CHASSE GARDÉE)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φρεντερίκ Φορεστιέ, Αντονέν Φουρλόν
  • ΚΑΣΤ: Χακίμ Τζεμιλί, Καμίγ Λου, Ντιντιέ Μπουρντόν, Τιερί Λερμίτ, Ζιλιέν Πεστέλ, Ιζαμπέλ Καντελιέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE
ΑΛΕΞ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ & Τρ-Τετ 21:00

Ο ΚΑΚΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ

(UN ACTOR MALO)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χόρχε Κούτσι
  • ΚΑΣΤ: Φιόνα Παλόμο, Αλφόνσο Δοσάλ, Χεράρδο Τρεχολούνα, Χουάν Πάμπλο ντε Σαντιάγο, Κάρλα Κορονάδο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΑΛΕΞ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ & Τρ-Τετ 22:50

Η ΑΙΩΝΙΑ ΛΙΑΚΑΔΑ ΕΝΟΣ ΚΑΘΑΡΟΥ ΜΥΑΛΟΥ

(ETERNAL SUNSHINE OF THE SPOTLESS MIND)

  • ΕΙΔΟΣ: Αισθηματικό Δράμα Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μισέλ Γκοντρί
  • ΚΑΣΤ: Τζιμ Κάρεϊ, Κέιτ Γουίνσλετ, Κίρστεν Ντανστ, Τομ Γουίλκινσον, Ελάιτζα Γουντ, Τόμας Τζέι Ράιαν, Μαρκ Ράφαλο, Τζέιν Άνταμς, Ντέιβιντ Κρος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 108'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΑΠΟΛΛΩΝ (ΘΕΡΙΝΟ)

Παρασκευή: 20:45

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2

(INSIDE OUT 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλσι Μαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΠΟΛΛΩΝ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πέμπτη, Σάββατο, Κυριακή: 20:45 (ΜΕΤΑΓΛ), Τρίτη-Τετάρτη: 20:45 (ΥΠΟΤΙΤΛ)

ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΗΣ ΚΑΡΜΕΝ

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζαχαρίας Μαυροειδής
  • ΚΑΣΤ: Γιώργος Τσιαντούλας, Ανδρέας Λαμπρόπουλος, Νικόλας Μίχας, Ρουμπίνη Βασιλακοπούλου, Βασίλης Τσιγκριστάρης
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: CINOBO
ΑΠΟΛΛΩΝ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πέμπτη-Κυριακή & Τρίτη-Τετάρτη: 22:45

BAD BOYS: RIDE OR DIE

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αντίλ Ελ Αρμπί, Μπιλάλ Φαλάχ
  • ΚΑΣΤ: Γουίλ Σμιθ, Μάρτιν Λόρενς, Βανέσα Χάτζενς, Αλεξάντερ Λούντβιγκ, Πάολα Νούνιεζ, Έρικ Ντέιν, Γιόαν Γκράφαντ, Τζέικομπ Σίπιο, Μέλανι Λίμπαρντ, Τάσα Σμιθ, Ρία Σίχορν, Τίφανι Χάντις, Τζο Παντολιάνο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΥΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 23:00

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2

(INSIDE OUT 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλσι Μαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΥΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:00

Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑ ΤΟΥ ΦΡΟΪΝΤ

(FREUD'S LAST SESSION)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ματ Μπράουν
  • ΚΑΣΤ: Άντονι Χόπκινς, Μάθιου Γκουντ, Λιβ Λίσα Φράις, Τζόντι Μπάλφουρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 108'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΒΑΚΟΥΡΑ 2

Σάββατο-Κυριακή: 19:00, 21:00

ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

(CHALLENGERS)

  • ΕΙΔΟΣ: Αθλητικό Ερωτικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λούκα Γκουαντανίνο
  • ΚΑΣΤ: Ζεντάγια, Μάικ Φέιστ, Τζος Ο’Κόνορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΒΑΚΟΥΡΑ 1

Σάββατο-Κυριακή: 21:00

ΠΟΛΥΔΡΟΣΟ

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αλέξανδρος Βούλγαρης
  • ΚΑΣΤ: Σοφία Κόκκαλη, Βίκυ Καγιά, Μαίρη Γιαννούλα, Έλσα Ζάρρη, Κάρλα Φουρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 84'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: CINOBO
ΒΑΚΟΥΡΑ 1

Σάββατο-Κυριακή: 19:30

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2

(INSIDE OUT 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλσι Μαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Πεμ-Τετ 18:30

ΠΑΡΙΖΙΑΝΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

(PARADIS PARIS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαρζάν Σατραπί
  • ΚΑΣΤ: Μόνικα Μπελούτσι, Αντρέ Ντισολιέ, Εντουάρντο Νοριέγκα, Ρόσι ντε Πάλμα, Μπεν Όλντριτζ, Άλεξ Λουτζ, Ροσντί Ζεμ, Γκουεντάλ Μαριμουτού, Μαρτίνα Γκαρσία
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΕΛΛΗΝΙΣ 2 (ΘΕΡΙΝΟ)

Πέμπτη-Τετάρτη: 22:40

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2

(INSIDE OUT 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλσι Μαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΕΛΛΗΝΙΣ 1 (ΘΕΡΙΝΟ)

Πέμπτη-Κυριακή & Τρίτη-Τετάρτη: 20:50 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΠΑΡΙΖΙΑΝΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

(PARADIS PARIS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαρζάν Σατραπί
  • ΚΑΣΤ: Μόνικα Μπελούτσι, Αντρέ Ντισολιέ, Εντουάρντο Νοριέγκα, Ρόσι ντε Πάλμα, Μπεν Όλντριτζ, Άλεξ Λουτζ, Ροσντί Ζεμ, Γκουεντάλ Μαριμουτού, Μαρτίνα Γκαρσία
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΝ

Πέμπτη-Τετάρτη: 21:00

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2

(INSIDE OUT 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλσι Μαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΝ

Πέμπτη-Τετάρτη: 19:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΛΟΣΥΝΗΣ

(KINDS OF KINDNESS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Λάνθιμος
  • ΚΑΣΤ: Έμμα Στόουν, Τζέσι Πλέμονς, Γουίλεμ Νταφόου, Μάργκαρετ Κουέιλι, Χονγκ Τσάου, Τζο Άλγουιν, Μαμούντου Άθι, Χάντερ Σέιφερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 164'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΝΑΤΑΛΙ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πέμπτη-Τετάρτη: 21:30

Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑ ΤΟΥ ΦΡΟΪΝΤ

(FREUD'S LAST SESSION)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ματ Μπράουν
  • ΚΑΣΤ: Άντονι Χόπκινς, Μάθιου Γκουντ, Λιβ Λίσα Φράις, Τζόντι Μπάλφουρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 108'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΣΙΝΕ ΠΑΝΟΡΑΜΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 23:00

ΚΥΝΗΓΙ ΓΕΙΤΟΝΩΝ

(CHASSE GARDÉE)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φρεντερίκ Φορεστιέ, Αντονέν Φουρλόν
  • ΚΑΣΤ: Χακίμ Τζεμιλί, Καμίγ Λου, Ντιντιέ Μπουρντόν, Τιερί Λερμίτ, Ζιλιέν Πεστέλ, Ιζαμπέλ Καντελιέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE
ΣΙΝΕ ΠΑΝΟΡΑΜΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:00

ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

(CHALLENGERS)

  • ΕΙΔΟΣ: Αθλητικό Ερωτικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λούκα Γκουαντανίνο
  • ΚΑΣΤ: Ζεντάγια, Μάικ Φέιστ, Τζος Ο’Κόνορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΣΙΝΕ ΠΥΛΑΙΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 23:00

ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2

(INSIDE OUT 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλσι Μαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΣΙΝΕ ΠΥΛΑΙΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:00