FreeCinema

Follow us

TOP GUN: MAVERICK

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόζεφ Κοσίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Τζένιφερ Κόνελι, Μάιλς Τέλερ, Γκλεν Πάουελ, Μόνικα Μπαρμπάρο, Τζέι Έλις, Ντάνι Ραμίρεζ, Λούις Πούλμαν, Μπασίρ Σαλαχουντίν, Τζον Χαμ, Τσαρλς Παρνέλ, Τζέικ Πίκινγκ, Βαλ Κίλμερ, Εντ Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ASTORIA CINEMA

Πεμ-Τετ 20:00, 22:15

ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΚΙΜΑΣ

(OPERATION MINCEMEAT)

  • ΕΙΔΟΣ: Πολεμικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Μάντεν
  • ΚΑΣΤ: Κόλιν Φερθ, Μάθιου Μακφάντιεν, Κέλι Μακντόναλντ, Πενέλοπι Γουίλτον, Τζόνι Φλιν, Τζέισον Άιζακς, Ρούφους Ράιτ, Μαρκ Γκάτις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 128'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ASTORIA CINEMA

Πεμ-Τετ 18:00

THE BATMAN

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπετειώδες Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ματ Ριβς
  • ΚΑΣΤ: Ρόμπερτ Πάτινσον, Ζόι Κράβιτς, Τζέφρι Ράιτ, Κόλιν Φάρελ, Άντι Σέρκις, Τζον Τουρτούρο, Πολ Ντέινο, Πίτερ Σάρσγκααρντ, Ρούπερτ Πένρι-Τζόουνς, Άλεξ Φερνς, Μπάρι Κίγκαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 175'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
CRETA MARIS (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευ-Τετ 21:00

DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Ρέιμι
  • ΚΑΣΤ: Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Ελίζαμπεθ Όλσεν, Σότσι Γκόμεζ, Τσούετελ Ετζίοφορ, Μπένεντικτ Γουόνγκ, Ρέιτσελ ΜακΆνταμς, Μάικλ Στούλμπαργκ, Πάτρικ Στιούαρτ, Τζον Κρασίνσκι, Λασάνα Λιντς, Χέιλι Άτγουελ, Άνσον Μάουντ, Μπρους Κάμπελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1

Πεμ-Τετ 19:30, 22:00

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΙ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

(ICARE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρλο Βόγκελε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 76'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1

Παρ-Κυρ 18:00

DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Ρέιμι
  • ΚΑΣΤ: Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Ελίζαμπεθ Όλσεν, Σότσι Γκόμεζ, Τσούετελ Ετζίοφορ, Μπένεντικτ Γουόνγκ, Ρέιτσελ ΜακΆνταμς, Μάικλ Στούλμπαργκ, Πάτρικ Στιούαρτ, Τζον Κρασίνσκι, Λασάνα Λιντς, Χέιλι Άτγουελ, Άνσον Μάουντ, Μπρους Κάμπελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 2

Πεμ-Τετ 20:00, 22:30

SONIC: Η ΤΑΙΝΙΑ 2

(SONIC THE HEDGEHOG 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζεφ Φάουλερ
  • ΚΑΣΤ: Τζέιμς Μάρσντεν, Τζιμ Κάρεϊ, Τίκα Σάμπτερ, Νατάσα Ρόθγουελ, Σέμαρ Μουρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 122'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 5

Σαβ-Κυρ 19:15

TOP GUN: MAVERICK

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόζεφ Κοσίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Τζένιφερ Κόνελι, Μάιλς Τέλερ, Γκλεν Πάουελ, Μόνικα Μπαρμπάρο, Τζέι Έλις, Ντάνι Ραμίρεζ, Λούις Πούλμαν, Μπασίρ Σαλαχουντίν, Τζον Χαμ, Τσαρλς Παρνέλ, Τζέικ Πίκινγκ, Βαλ Κίλμερ, Εντ Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ ΑΝΟΙΧΤΟ ΘΕΑΤΡΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:00

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 1

Πεμ-Τετ 17:30, 20:00, 22:30

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 5

Πεμ-Τετ 21:30 / Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 19:30

ΕΝΚΑΝΤΟ: ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΓΙΚΟΣ

(ENCANTO)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπάιρον Χάουαρντ, Τζάρεντ Μπους
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

Σαβ-Κυρ 16:30

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠ' ΤΟΝ ΒΟΡΡΑ

(THE NORTHMAN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόμπερτ Έγκερς
  • ΚΑΣΤ: Αλεξάντερ Σκάρσγκαρντ, Νικόλ Κίντμαν, Κλας Μπανγκ, Άνια Τέιλορ-Τζόι, Ίθαν Χοκ, Μπιόρκ, Γουίλεμ Νταφόου, Γκούσταβ Λιντ, Έλιοτ Ρόουζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 136'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

Πεμ-Τετ 22:30

ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

(TURNING RED)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντόμι Σι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

Πεμ-Τετ 18:30

ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ

(THE BAD GUYS)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πιερ Περιφέλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 2

Πεμ-Τετ 18:00 / Σαβ-Κυρ & 16:00

ΤΟ ΚΟΣΤΟΥΜΙ

(THE OUTFIT)

  • ΕΙΔΟΣ: Γκανγκστερικό Δράμα Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκρέιαμ Μουρ
  • ΚΑΣΤ: Μαρκ Ράιλανς, Ζόι Ντόιτς, Τζόνι Φλιν, Ντίλαν Ο’Μπράιεν, Σάιμον Ράσελ Μπιλ, Νίκι Αμούκα-Μπερντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

Πεμ-Τετ 20:30