FreeCinema

Follow us

BOY KILLS WORLD

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μόριτς Μορ
  • ΚΑΣΤ: Μπιλ Σκάρσγκαρντ, Τζέσικα Ροθ, Μισέλ Ντόκερι, Μπρετ Γκέλμαν, Αϊζέια Μουστάφα, Γιαγιάν Ραχιάν, Κουίν Κόουπλαντ, Κάμερον Κροβέτι, Νίκολας Κροβέτι, Άντριου Κότζι, Σάρλτο Κόπλεϊ, Φάμκε Γιάνσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
K CINEPLEX NICOSIA 6

Πεμ-Τετ 19:45, 22:15

KUNG FU PANDA 4

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικ Μίτσελ, Στέφανι Στάιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX NICOSIA 1

Σαβ-Κυρ 17:15 (μεταγλ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ

(THE GARFIELD MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαρκ Ντίνταλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX NICOSIA 4

Σαβ-Κυρ 17:30 (μεταγλ)

K CINEPLEX NICOSIA 6

Σαβ-Κυρ 17:30 (υποτ)

Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ

(ASPHALT CITY)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζαν-Στεφάν Σοβέρ
  • ΚΑΣΤ: Σον Πεν, Τάι Σέρινταν, Μάικλ Πιτ, Μάικ Τάισον, Κάθριν Γουότερστον, Κάλι Ράις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 125'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX NICOSIA 4

Πεμ-Τετ 19:35, 22:15

Ο ΚΑΣΚΑΝΤΕΡ

(THE FALL GUY)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Λιτς
  • ΚΑΣΤ: Ράιαν Γκόσλινγκ, Έμιλι Μπλαντ, Άαρον Τέιλορ-Τζόνσον, Χάνα Γουάντινγκαμ, Τερίζα Πάλμερ, Στέφανι Χσου, Γουίνστον Ντιουκ, Μπεν Νάιτ, Τζέισον Μόμοα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX NICOSIA 3

Πεμ-Τετ 22:15

ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

(CHALLENGERS)

  • ΕΙΔΟΣ: Αθλητικό Ερωτικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λούκα Γκουαντανίνο
  • ΚΑΣΤ: Ζεντάγια, Μάικ Φέιστ, Τζος Ο’Κόνορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX NICOSIA 3

Πεμ-Τετ 19:45

ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΤΩΝ ΠΙΘΗΚΩΝ

(KINGDOM OF THE PLANET OF THE APES)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουές Μπολ
  • ΚΑΣΤ: Όουεν Τιγκ, Φρέγια Άλαν, Κέβιν Ντουράντ, Πίτερ Μέικον, Γουίλιαμ Μέισι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 145'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX NICOSIA 1

Πεμ-Τετ 20:15

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΦΙΛΟΙ

(IF)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Κρασίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Κέιλι Φλέμινγκ, Ράιαν Ρέινολντς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX NICOSIA 2

Πεμ-Τετ 19:45, 22:15 / Σαβ-Κυρ & 17:15 (υποτ)

K CINEPLEX NICOSIA 3

Σαβ-Κυρ 17:15 (μεταγλ)

BOY KILLS WORLD

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μόριτς Μορ
  • ΚΑΣΤ: Μπιλ Σκάρσγκαρντ, Τζέσικα Ροθ, Μισέλ Ντόκερι, Μπρετ Γκέλμαν, Αϊζέια Μουστάφα, Γιαγιάν Ραχιάν, Κουίν Κόουπλαντ, Κάμερον Κροβέτι, Νίκολας Κροβέτι, Άντριου Κότζι, Σάρλτο Κόπλεϊ, Φάμκε Γιάνσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 2

Πεμ-Τετ 19:45, 22:15

KUNG FU PANDA 4

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικ Μίτσελ, Στέφανι Στάιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 3

Σαβ-Κυρ 12:00, 15:15 (μεταγλ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ

(THE GARFIELD MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαρκ Ντίνταλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 2

Σαβ-Κυρ 15:15 (υποτ)

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 2

Πεμ-Τετ 17:30 / Σαβ-Κυρ & 11:45 (μεταγλ)

Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ

(ASPHALT CITY)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζαν-Στεφάν Σοβέρ
  • ΚΑΣΤ: Σον Πεν, Τάι Σέρινταν, Μάικλ Πιτ, Μάικ Τάισον, Κάθριν Γουότερστον, Κάλι Ράις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 125'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 4

Πεμ-Τετ 19:35

Ο ΚΑΣΚΑΝΤΕΡ

(THE FALL GUY)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Λιτς
  • ΚΑΣΤ: Ράιαν Γκόσλινγκ, Έμιλι Μπλαντ, Άαρον Τέιλορ-Τζόνσον, Χάνα Γουάντινγκαμ, Τερίζα Πάλμερ, Στέφανι Χσου, Γουίνστον Ντιουκ, Μπεν Νάιτ, Τζέισον Μόμοα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 4

Πεμ-Τετ 22:15

ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΤΩΝ ΠΙΘΗΚΩΝ

(KINGDOM OF THE PLANET OF THE APES)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουές Μπολ
  • ΚΑΣΤ: Όουεν Τιγκ, Φρέγια Άλαν, Κέβιν Ντουράντ, Πίτερ Μέικον, Γουίλιαμ Μέισι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 145'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 3

Πεμ-Τετ 17:15, 20:15

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΦΙΛΟΙ

(IF)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Κρασίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Κέιλι Φλέμινγκ, Ράιαν Ρέινολντς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 4

Πεμ-Τετ 17:15/ Σαβ-Κυρ & 12:00, 15:00 (μεταγλ)

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 5

Πεμ-Τετ 17:15, 19:45, 22:15 / Σαβ-Κυρ & 12:00,15:00 (υποτ)

BOY KILLS WORLD

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μόριτς Μορ
  • ΚΑΣΤ: Μπιλ Σκάρσγκαρντ, Τζέσικα Ροθ, Μισέλ Ντόκερι, Μπρετ Γκέλμαν, Αϊζέια Μουστάφα, Γιαγιάν Ραχιάν, Κουίν Κόουπλαντ, Κάμερον Κροβέτι, Νίκολας Κροβέτι, Άντριου Κότζι, Σάρλτο Κόπλεϊ, Φάμκε Γιάνσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
RIO PREMIER CINEMAS 2

Πεμ-Τετ 19:45, 22:15

KUNG FU PANDA 4

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικ Μίτσελ, Στέφανι Στάιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
RIO PREMIER CINEMAS 6

Πεμ-Τετ 17:30 / Σαβ-Κυρ 11:00, 13:15, 15:25, 17:30 (μεταγλ)

ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ

(THE GARFIELD MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαρκ Ντίνταλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO PREMIER CINEMAS 2

Πεμ-Τετ 17:30 / Σαβ-Κυρ 11:00, 13:15, 15:15, 17:30 (μεταγλ)

RIO PREMIER CINEMAS 4

Σαβ-Κυρ 11:00, 13:15, 15:20, 17:30 (υποτ)

Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ

(ASPHALT CITY)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζαν-Στεφάν Σοβέρ
  • ΚΑΣΤ: Σον Πεν, Τάι Σέρινταν, Μάικλ Πιτ, Μάικ Τάισον, Κάθριν Γουότερστον, Κάλι Ράις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 125'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
RIO PREMIER CINEMAS 5

Πεμ-Τετ 19:30, 22:00

ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ

  • ΕΙΔΟΣ: Ψυχολογικό Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σάκης Καρπάς, Αλέξανδρος Καρπάς
  • ΚΑΣΤ: Σάκης Καρπάς, Φωτεινή Λεβογιάννη
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 87'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
RIO PREMIER CINEMAS 6

Πεμ-Τετ 22:15

Ο ΚΑΣΚΑΝΤΕΡ

(THE FALL GUY)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Λιτς
  • ΚΑΣΤ: Ράιαν Γκόσλινγκ, Έμιλι Μπλαντ, Άαρον Τέιλορ-Τζόνσον, Χάνα Γουάντινγκαμ, Τερίζα Πάλμερ, Στέφανι Χσου, Γουίνστον Ντιουκ, Μπεν Νάιτ, Τζέισον Μόμοα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
RIO PREMIER CINEMAS 4

Πεμ-Τετ 19:40, 22:15

Ο ΧΟΡΟΣ ΤΩΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ

(THE CANTERVILLE GHOST)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κιμ Μπέρντον, Ρόμπερτ Τσάντλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
RIO PREMIER CINEMAS 5

Πεμ-Τετ 17:30 / Σαβ-Κυρ 11:00, 17:30 (μεταγλ)

ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ

(CHALLENGERS)

  • ΕΙΔΟΣ: Αθλητικό Ερωτικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λούκα Γκουαντανίνο
  • ΚΑΣΤ: Ζεντάγια, Μάικ Φέιστ, Τζος Ο’Κόνορ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
RIO PREMIER CINEMAS 6

Πεμ-Τετ 19:30

ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΤΩΝ ΠΙΘΗΚΩΝ

(KINGDOM OF THE PLANET OF THE APES)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουές Μπολ
  • ΚΑΣΤ: Όουεν Τιγκ, Φρέγια Άλαν, Κέβιν Ντουράντ, Πίτερ Μέικον, Γουίλιαμ Μέισι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 145'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO PREMIER CINEMAS 1

Πεμ-Τετ 20:30 / Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ & 17:30

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΦΙΛΟΙ

(IF)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Κρασίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Κέιλι Φλέμινγκ, Ράιαν Ρέινολντς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO PREMIER CINEMAS 1

Σαβ-Κυρ 11:00, 13:15, 15:30, 17:45 (μεταγλ)

RIO PREMIER CINEMAS 3

Πεμ-Τετ 17:30, 19:45, 22:00 / Σαβ-Κυρ & 11:00, 13:15, 15:25 (υποτ)

RIO PREMIER CINEMAS 4

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 17:30 (μεταγλ)