FreeCinema

Follow us
ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΚΟΣΜΟΥΣ

(OUISTREHAM)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Εμανουέλ Καρέρ
  • ΚΑΣΤ: Ζιλιέτ Μπινός, Ελέν Λαμπέρ, Λουίζ Ποσιεκά, Λεά Καρν, Εβελίν Πορέ, Ντιντιέ Πουπέν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΑΒΑΝΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 20.50

ΝΙΤΡΑΜ

(NITRAM)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζάστιν Κερζέλ
  • ΚΑΣΤ: Κέιλεμπ Λάντρι Τζόουνς, Τζούντι Ντέιβις, Έσι Ντέιβις, Άντονι ΛαΠάλια, Σον Κίναν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΑΒΑΝΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 23.00

BELFAST

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κένεθ Μπράνα
  • ΚΑΣΤ: Τζουντ Χιλ, Λιούις ΜακΆσκι, Κατρίνα Μπαλφ, Τζέιμι Ντόρναν, Τζούντι Ντεντς, Κίαραν Χάιντς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 98'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΑΘΗΝΑ PISCINES IDEALES (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευ-Τετ 20:50

SONIC: Η ΤΑΙΝΙΑ 2

(SONIC THE HEDGEHOG 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζεφ Φάουλερ
  • ΚΑΣΤ: Τζέιμς Μάρσντεν, Τζιμ Κάρεϊ, Τίκα Σάμπτερ, Νατάσα Ρόθγουελ, Σέμαρ Μουρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 122'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΑΘΗΝΑ PISCINES IDEALES (ΘΕΡΙΝΟ)

Σαβ 20:40

Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ

(C'MON C'MON)

  • ΕΙΔΟΣ: Κοινωνικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικ Μιλς
  • ΚΑΣΤ: Χοακίν Φίνιξ, Γούντι Νόρμαν, Γκάμπι Χόφμαν, Σκουτ ΜακΝέρι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΘΗΝΑ PISCINES IDEALES (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευ-Τετ 22:40

ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ

(MADRES PARALELAS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πέδρο Αλμοδόβαρ
  • ΚΑΣΤ: Πενέλοπε Κρουζ, Μιλένα Σμιτ, Αϊτάνα Σάντσεθ-Γκιγιόν, Ιζραέλ Ελεχάλδε, Ρόσι ντε Πάλμα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΑΘΗΝΑ PISCINES IDEALES (ΘΕΡΙΝΟ)

Παρ, Κυρ 20:50

ΠΙΤΣΑ ΓΛΥΚΟΡΙΖΑ

(LICORICE PIZZA)

  • ΕΙΔΟΣ: Νεανική Αισθηματική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πολ Τόμας Άντερσον
  • ΚΑΣΤ: Κούπερ Χόφμαν, Αλάνα Χάιμ, Σον Πεν, Τομ Γουέιτς, Μπράντλεϊ Κούπερ, Μπένι Σάφντι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΑΘΗΝΑ PISCINES IDEALES (ΘΕΡΙΝΟ)

Παρ-Κυρ 22:50

DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Ρέιμι
  • ΚΑΣΤ: Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Ελίζαμπεθ Όλσεν, Σότσι Γκόμεζ, Τσούετελ Ετζίοφορ, Μπένεντικτ Γουόνγκ, Ρέιτσελ ΜακΆνταμς, Μάικλ Στούλμπαργκ, Πάτρικ Στιούαρτ, Τζον Κρασίνσκι, Λασάνα Λιντς, Χέιλι Άτγουελ, Άνσον Μάουντ, Μπρους Κάμπελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 1

Πεμ, Παρ, Κυρ, Δευ, Τρι, Τετ 19:30, 21:50 / Σαβ 19:30

ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΚΙΜΑΣ

(OPERATION MINCEMEAT)

  • ΕΙΔΟΣ: Πολεμικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Μάντεν
  • ΚΑΣΤ: Κόλιν Φερθ, Μάθιου Μακφάντιεν, Κέλι Μακντόναλντ, Πενέλοπι Γουίλτον, Τζόνι Φλιν, Τζέισον Άιζακς, Ρούφους Ράιτ, Μαρκ Γκάτις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 128'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 4

Πεμ-Κυρ 20:30

ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

(TURNING RED)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντόμι Σι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 2

Σαβ-Κυρ 18:00

ΣΜΥΡΝΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ (ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γρηγόρης Καραντινάκης
  • ΚΑΣΤ: Μιμή Ντενίση, Λεωνίδας Κακούρης, Μπουράκ Χακί, Κρατερός Κατσούλης, Ταμίλλα Κουλίεβα, Κατερίνα Γερονικολού, Ντίνα Μιχαηλίδου, Αναστασία Παντούση, Οζντεμίρ Τζιφτζίογκλου, Νέδη Αντωνιάδη, Γιάννης Εγγλέζος, Έφη Γούση, Νέιθαν Τόμας, Ντάνιελ Κρόσλεϊ, Γιάννης Βογιατζής, Τζέιν Λαποτέρ, Σούζαν Χάμσαϊρ, Ρούπερτ Γκρέιβς, Χρήστος Στέργιογλου, Θοδωρής Κατσαφάδος, Ντάνκαν Σκίνερ, Δάφνη Αλεξάντερ, Μιχάλης Μητρούσης, Nαταλία Δραγούμη, Ανδρέας Νάτσιος, Μανώλης Γεραπετρίτης, Ίαν Ρόμπερσον, Τζοάνα Καλαφάτις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 121'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΙΓΛΗ 3 (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:45

ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ

(THE BAD GUYS)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πιερ Περιφέλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 4

Σαβ-Κυρ 18:30

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΝΕΙΛΟ

(DEATH ON THE NILE)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κένεθ Μπράνα
  • ΚΑΣΤ: Κένεθ Μπράνα, Γκαλ Γκαντότ, Άρμι Χάμερ, Τομ Μπέιτμαν, Αννέτ Μπένινγκ, Ράσελ Μπραντ, Λετίσια Ράιτ, Αλί Φαζάλ, Ντον Φρεντς, Ρόουζ Λέσλι, Σόφι Οκονέντο, Τζένιφερ Σόντερς, Έμμα Μάκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 127'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Σαβ 22:30

ΜΑΓΝΗΤΙΚΑ ΠΕΔΙΑ

  • ΕΙΔΟΣ: Υπαρξιακή Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Γούσης
  • ΚΑΣΤ: Έλενα Τοπαλίδου, Αντώνης Τσιοτσιόπουλος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 78'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: CINOBO
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:00

FULL TIME

(À PLEIN TEMPS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ερίκ Γκραβέλ
  • ΚΑΣΤ: Λορ Καλαμί, Λουσί Γκαλό, Ανν Σουάρεζ, Σιρίλ Γκουέι, Ζενεβιέβ Μνιχ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: CINOBO
ΑΜΙΚΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Κυρ 20:50

ΑΝΤΙΟ ΚΥΡΙΕ ΧΑΦΜΑΝ

(ADIEU MONSIEUR HAFFMANN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φρεντ Καβαγέ
  • ΚΑΣΤ: Ντανιέλ Οτέιγ, Ζιλ Λελούς, Σαρά Ζιροντό, Νικολάι Κίνσκι, Ματίλντ Μπισόν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΜΙΚΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευ-Τετ 20:45

Η ΓΑΛΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

(THE FRENCH DISPATCH)

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουές Άντερσον
  • ΚΑΣΤ: Μπενίσιο Ντελ Τόρο, Έιντριαν Μπρόντι, Τίλντα Σουίντον, Λεά Σεντού, Φράνσις ΜακΝτόρμαντ, Τιμοτέ Σαλαμέ, Λίνα Κουντρί, Τζέφρι Ράιτ, Ματιέ Αμαλρίκ, Στίβεν Παρκ, Μπιλ Μάρεϊ, Όουεν Γουίλσον, Μπομπ Μπάλαμπαν, Χένρι Γουίνκλερ, Λόις Σμιθ, Τόνι Ρεβολόρι, Ντενί Μενοσέ, Λάρι Πάιν, Μοργκάν Πολάνσκι, Κρίστοφ Βαλτς, Σεσίλ Ντε Φρανς, Γκιγιόμ Γκαγιέν, Ρούπερτ Φρεντ, Άλεξ Λόδερ, Ιπολίτ Ζιραρντό, Λιβ Σράιμπερ, Γουίλεμ Νταφόου, Έντουαρντ Νόρτον, Σίρσα Ρόναν, Ελίζαμπεθ Μος, Τζέισον Σουόρτσμαν, Φίσερ Στίβενς, Γκρίφιν Νταν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 107'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΜΙΚΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευ-Τετ 22:40

ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

(TURNING RED)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντόμι Σι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΜΙΚΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

Παρ-Σαβ 20:40

ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΨΥΧΩΝ

(NIGHTMARE ALLEY)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκιγέρμο ντελ Τόρο
  • ΚΑΣΤ: Μπράντλεϊ Κούπερ, Κέιτ Μπλάνσετ, Ρούνεϊ Μάρα, Τόνι Κολέτ, Γουίλεμ Νταφόου, Ρίτσαρντ Τζένκινς, Ρον Πέρλμαν, Ντέιβιντ Στραδέρν, Χολτ ΜακΚάλανι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 150'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΜΙΚΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 22:20

ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΚΟΣΜΟΥΣ

(OUISTREHAM)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Εμανουέλ Καρέρ
  • ΚΑΣΤ: Ζιλιέτ Μπινός, Ελέν Λαμπέρ, Λουίζ Ποσιεκά, Λεά Καρν, Εβελίν Πορέ, Ντιντιέ Πουπέν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ CINEMA (ΘΕΡΙΝΟ)

Πέμ.-Τετ. : 20.50, Παρ., Σάβ. & 23.00