FreeCinema

Follow us
ΡΕΝΤΗ

100% ΛΥΚΟΣ

(100% WOLF)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλεξ Στάντερμαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 3

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:50 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:30, 15:40, 17:50 (ΜΕΤΑΓΛ)

DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Ρέιμι
  • ΚΑΣΤ: Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Ελίζαμπεθ Όλσεν, Σότσι Γκόμεζ, Τσούετελ Ετζίοφορ, Μπένεντικτ Γουόνγκ, Ρέιτσελ ΜακΆνταμς, Μάικλ Στούλμπαργκ, Πάτρικ Στιούαρτ, Τζον Κρασίνσκι, Λασάνα Λιντς, Χέιλι Άτγουελ, Άνσον Μάουντ, Μπρους Κάμπελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 1

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 23:00

VILLAGE 20 CINEMAS 2 COΜFORT

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:30

VILLAGE 20 CINEMAS 5

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:20

VILLAGE 20 CINEMAS 6

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:30, 23:20

VILLAGE 20 CINEMAS 11

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:50

VILLAGE 20 CINEMAS 13

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:00, 19:50, 22:40 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:10, 17:00, 19:50, 22:40

VILLAGE 20 CINEMAS 14

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:00, 22:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:00, 19:00, 22:10

SONIC: Η ΤΑΙΝΙΑ 2

(SONIC THE HEDGEHOG 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζεφ Φάουλερ
  • ΚΑΣΤ: Τζέιμς Μάρσντεν, Τζιμ Κάρεϊ, Τίκα Σάμπτερ, Νατάσα Ρόθγουελ, Σέμαρ Μουρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 122'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 20 CINEMAS 2 COΜFORT

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:10, 19:50

VILLAGE 20 CINEMAS 9

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:50, 16:30, 19:10 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 20 CINEMAS 10

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:00, 15:40 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 20 CINEMAS 12

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:20 (ΜΕΤΑΓΛ)

TOP GUN: MAVERICK

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόζεφ Κοσίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Τζένιφερ Κόνελι, Μάιλς Τέλερ, Γκλεν Πάουελ, Μόνικα Μπαρμπάρο, Τζέι Έλις, Ντάνι Ραμίρεζ, Λούις Πούλμαν, Μπασίρ Σαλαχουντίν, Τζον Χαμ, Τσαρλς Παρνέλ, Τζέικ Πίκινγκ, Βαλ Κίλμερ, Εντ Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 20 CINEMAS 4 COCA COLA

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:40, 22:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:00, 16:50, 19:40, 22:30 (DOLBY ATMOS)

VILLAGE 20 CINEMAS 7

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:10, 22:00

VILLAGE 20 CINEMAS 8

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:20, 20:10, 23:00

VILLAGE 20 CINEMAS 10

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:10, 21:00

VILLAGE 20 CINEMAS 11

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:40, 23:30

VILLAGE 20 CINEMAS 20

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:40, 21:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:00, 15:50, 18:40, 21:30

ΑΙΝΜΠΟ: ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΤΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΥ

(AINBO: SPIRIT OF THE AMAZON)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρίτσαρντ Κλάους, Χοσέ Ζελάντα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 84'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
VILLAGE 20 CINEMAS 12

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:00, 16:10 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΕΝΚΑΝΤΟ: ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΓΙΚΟΣ

(ENCANTO)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπάιρον Χάουαρντ, Τζάρεντ Μπους
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 5

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:20, 16:50 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΙ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

(ICARE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρλο Βόγκελε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 76'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
VILLAGE 20 CINEMAS 1

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:00, 20:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:40, 15:50, 18:00, 20:10 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 20 CINEMAS 5

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:20 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 20 CINEMAS 6

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:30, 16:30, 18:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 20 CINEMAS 7

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:10, 15:10, 17:10 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΚΩΔΙΚΑΣ: ΕΚΔΙΚΗΣΗ

(THE PROTÉGÉ)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάρτιν Κάμπελ
  • ΚΑΣΤ: Μάγκι Κιού, Μάικλ Κίτον, Σάμιουελ Λ. Τζάκσον, Ρόμπερτ Πάτρικ, Ντέιβιντ Ρίντουλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 20 CINEMAS 12

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 23:30

ΛΟΥΚΑ

(LUCA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ενρίκο Καζαρόζα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 8

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠ' ΤΟΝ ΒΟΡΡΑ

(THE NORTHMAN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόμπερτ Έγκερς
  • ΚΑΣΤ: Αλεξάντερ Σκάρσγκαρντ, Νικόλ Κίντμαν, Κλας Μπανγκ, Άνια Τέιλορ-Τζόι, Ίθαν Χοκ, Μπιόρκ, Γουίλεμ Νταφόου, Γκούσταβ Λιντ, Έλιοτ Ρόουζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 136'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VILLAGE 20 CINEMAS 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:00

VILLAGE 20 CINEMAS 9

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:50

ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

(TURNING RED)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντόμι Σι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 11

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΠΥΡΙΝΗ ΟΡΓΗ

(FIRESTARTER)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Θρίλερ Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κιθ Τόμας
  • ΚΑΣΤ: Ράιαν Κίρα Άρμστρονγκ, Ζακ Έφρον, Σίντνεϊ Λέμον, Μάικλ Γκρέιαϊζ, Γκλόρια Ρούμπεν, Τζον Μπίζλι, Κέρτγουντ Σμιθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VILLAGE 20 CINEMAS 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 23:10

ΣΜΥΡΝΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ (ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γρηγόρης Καραντινάκης
  • ΚΑΣΤ: Μιμή Ντενίση, Λεωνίδας Κακούρης, Μπουράκ Χακί, Κρατερός Κατσούλης, Ταμίλλα Κουλίεβα, Κατερίνα Γερονικολού, Ντίνα Μιχαηλίδου, Αναστασία Παντούση, Οζντεμίρ Τζιφτζίογκλου, Νέδη Αντωνιάδη, Γιάννης Εγγλέζος, Έφη Γούση, Νέιθαν Τόμας, Ντάνιελ Κρόσλεϊ, Γιάννης Βογιατζής, Τζέιν Λαποτέρ, Σούζαν Χάμσαϊρ, Ρούπερτ Γκρέιβς, Χρήστος Στέργιογλου, Θοδωρής Κατσαφάδος, Ντάνκαν Σκίνερ, Δάφνη Αλεξάντερ, Μιχάλης Μητρούσης, Nαταλία Δραγούμη, Ανδρέας Νάτσιος, Μανώλης Γεραπετρίτης, Ίαν Ρόμπερσον, Τζοάνα Καλαφάτις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 121'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 14

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:20

ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ

(THE BAD GUYS)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πιερ Περιφέλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VILLAGE 20 CINEMAS 2 COΜFORT

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:50 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΤΟ ΚΟΣΤΟΥΜΙ

(THE OUTFIT)

  • ΕΙΔΟΣ: Γκανγκστερικό Δράμα Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκρέιαμ Μουρ
  • ΚΑΣΤ: Μαρκ Ράιλανς, Ζόι Ντόιτς, Τζόνι Φλιν, Ντίλαν Ο’Μπράιεν, Σάιμον Ράσελ Μπιλ, Νίκι Αμούκα-Μπερντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VILLAGE 20 CINEMAS 12

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:10

DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Ρέιμι
  • ΚΑΣΤ: Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Ελίζαμπεθ Όλσεν, Σότσι Γκόμεζ, Τσούετελ Ετζίοφορ, Μπένεντικτ Γουόνγκ, Ρέιτσελ ΜακΆνταμς, Μάικλ Στούλμπαργκ, Πάτρικ Στιούαρτ, Τζον Κρασίνσκι, Λασάνα Λιντς, Χέιλι Άτγουελ, Άνσον Μάουντ, Μπρους Κάμπελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΟΝΕΙΡΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευ-Τετ 22:45

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΝΕΙΛΟ

(DEATH ON THE NILE)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κένεθ Μπράνα
  • ΚΑΣΤ: Κένεθ Μπράνα, Γκαλ Γκαντότ, Άρμι Χάμερ, Τομ Μπέιτμαν, Αννέτ Μπένινγκ, Ράσελ Μπραντ, Λετίσια Ράιτ, Αλί Φαζάλ, Ντον Φρεντς, Ρόουζ Λέσλι, Σόφι Οκονέντο, Τζένιφερ Σόντερς, Έμμα Μάκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 127'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΟΝΕΙΡΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 22:15

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΙ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

(ICARE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρλο Βόγκελε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 76'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
ΟΝΕΙΡΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 20:45

ΣΜΥΡΝΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ (ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γρηγόρης Καραντινάκης
  • ΚΑΣΤ: Μιμή Ντενίση, Λεωνίδας Κακούρης, Μπουράκ Χακί, Κρατερός Κατσούλης, Ταμίλλα Κουλίεβα, Κατερίνα Γερονικολού, Ντίνα Μιχαηλίδου, Αναστασία Παντούση, Οζντεμίρ Τζιφτζίογκλου, Νέδη Αντωνιάδη, Γιάννης Εγγλέζος, Έφη Γούση, Νέιθαν Τόμας, Ντάνιελ Κρόσλεϊ, Γιάννης Βογιατζής, Τζέιν Λαποτέρ, Σούζαν Χάμσαϊρ, Ρούπερτ Γκρέιβς, Χρήστος Στέργιογλου, Θοδωρής Κατσαφάδος, Ντάνκαν Σκίνερ, Δάφνη Αλεξάντερ, Μιχάλης Μητρούσης, Nαταλία Δραγούμη, Ανδρέας Νάτσιος, Μανώλης Γεραπετρίτης, Ίαν Ρόμπερσον, Τζοάνα Καλαφάτις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 121'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΟΝΕΙΡΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευ-Τετ 20:45