FreeCinema

Follow us
ΡΕΝΤΗ

AQUAMAN: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ

(AQUAMAN AND THE LOST KINGDOM)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέιμς Γουάν
  • ΚΑΣΤ: Τζέισον Μόμοα, Πάτρικ Γουίλσον, Γιαχία Αμπντούλ-Ματίν ΙΙ, Άμπερ Χερντ, Ράνταλ Παρκ, Ντολφ Λούντγκρεν, Τεμουέρα Μόρισον, Νικόλ Κίντμαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 124'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 4 COCA COLA

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:30

BOB MARLEY: ONE LOVE

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσική Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρεϊνάλντο Μάρκους Γκριν
  • ΚΑΣΤ: Κίνγκσλεϊ Μπεν-Αντίρ, Τζέιμς Νόρτον, Λασάνα Λιντς, Τόζιν Κόουλ, Άντονι Γουέλς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 14

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:40, 21:00, 23:20

FERRARI

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικλ Μαν
  • ΚΑΣΤ: Άνταμ Ντράιβερ, Πενέλοπε Κρουζ, Σεϊλίν Γούντλεϊ, Γκαμπριέλ Λεόνε, Πάτρικ Ντέμπσι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 130'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
VILLAGE 20 CINEMAS 17

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:50, 22:40

MADAME WEB

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σ. Τζ. Κλάρκσον
  • ΚΑΣΤ: Ντακότα Τζόνσον, Σίντνεϊ Σουίνι, Σελέστ Ο’Κόνορ, Ιζαμπέλα Μερσέντ, Ταχάρ Ραχίμ, Άνταμ Σκοτ, Έμμα Ρόμπερτς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 1

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:30

VILLAGE 20 CINEMAS 6

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:30, 22:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:40, 16:50, 19:30, 22:10

VILLAGE 20 CINEMAS 10

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:50, 20:30, 23:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:10, 17:50, 20:30, 23:10

POOR THINGS

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Λάνθιμος
  • ΚΑΣΤ: Έμμα Στόουν, Μαρκ Ράφαλο, Γουίλεμ Νταφόου, Ράμι Γιούσεφ, Κάθριν Χάντερ, Σούζι Μπέμπα, Τζέροντ Καρμάικλ, Μάργκαρετ Κουέιλι, Κρίστοφερ Άμποτ, Χάνα Σιγκούλα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 141'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 11

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:10

VILLAGE 20 CINEMAS 12

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:00, 22:00 ΣΑΒ : 22:00

VILLAGE 20 CINEMAS 18

ΣΑΒ : 18:50

PRISCILLA

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σοφία Κόπολα
  • ΚΑΣΤ: Κάιλι Σπίνι, Τζέικομπ Ελόρντι, Άρι Κοέν, Νταγκμάρα Ντομίντσικ, Τιμ Ποστ, Λιν Γκρίφιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 113'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE 20 CINEMAS 5

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 17:20

ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ

(ALL OF US STRANGERS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άντριου Χέι
  • ΚΑΣΤ: Άντριου Σκοτ, Πολ Μεσκάλ, Κλερ Φόι, Τζέιμι Μπελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 15

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:20

ΑΡΓΚΑΪΛ

(ARGYLLE)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάθιου Βον
  • ΚΑΣΤ: Μπράις Ντάλας Χάουαρντ, Σαμ Ρόκγουελ, Χένρι Κάβιλ, Τζον Σένα, Μπράιαν Κράνστον, Κάθριν Ο'Χάρα, Σάμιουελ Λ. Τζάκσον, Σοφία Μπουτέλα, Αριάνα ΝτεΜπος, Ντούα Λίπα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 139'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:10

VILLAGE 20 CINEMAS 16

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:30, 21:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:30, 18:30, 21:30

ΓΑΜΗΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ

(BEAUTIFUL WEDDING)

  • ΕΙΔΟΣ: Ρομαντική Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρότζερ Καμπλ
  • ΚΑΣΤ: Ντίλαν Σπράους, Βιρτζίνια Γκάρντνερ, Όστιν Νορθ, Λίμπε Μπάρερ, Νιλ Μπίσοπ, Μίκι Ντάρτφορντ, Τζακ Χέσκεθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE 20 CINEMAS 18

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:40

ΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ

(KOTY ERMITAZHA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βασίλι Ροβένσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 83'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
VILLAGE 20 CINEMAS 1

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:20, 20:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:10, 18:20, 20:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 20 CINEMAS 3

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 20:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:50, 20:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 20 CINEMAS 11

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:00, 19:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:00, 15:00, 17:00, 19:10 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 20 CINEMAS 17

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:50 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:50, 15:50, 17:50 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΓΟΥΟΝΚΑ

(WONKA)

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσική Κωμωδία Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πολ Κινγκ
  • ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ολίβια Κόλμαν, Τομ Ντέιβις, Κάλα Λέιν, Τζιμ Κάρτερ, Κίγκαν-Μάικλ Κι, Πάτερσον Τζόζεφ, Ματ Λούκας, Μάθιου Μπέιντον, Χιου Γκραντ, Σάλι Χόκινς, Ρόουαν Άτκινσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 13

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:50 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 20 CINEMAS 15

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:40 (ΥΠΟΤΙΤΛ)

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ

(CUANDO ACECHA LA MALDAD)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντεμιάν Ρούγκνα
  • ΚΑΣΤ: Εζέκιελ Ροντρίγκεζ, Ντεμιάν Σαλομόν, Σιλβίνα Σαμπάτερ, Λουίς Ζιμπρόφσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
VILLAGE 20 CINEMAS 4 COCA COLA

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:10, 21:30

VILLAGE 20 CINEMAS 7

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:10, 22:30

VILLAGE 20 CINEMAS 15

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 23:10

ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ

(LAND OF BAD)

  • ΕΙΔΟΣ: Πολεμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουίλιαμ Γιούμπανκ
  • ΚΑΣΤ: Λίαμ Χέμσγουορθ, Ράσελ Κρόου, Λουκ Χέμσγουορθ, Ρίκι Γουίτλ, Μίλο Βεντιμίλια
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 113'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE 20 CINEMAS 18

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:50

ΕΝΑ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ

(NEXT GOAL WINS)

  • ΕΙΔΟΣ: Αθλητική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τάικα Γουαϊτίτι
  • ΚΑΣΤ: Μάικλ Φασμπέντερ, Όσκαρ Κάιτλεϊ, Καϊμάνα, Ντέιβιντ Φέιν, Ρέιτσελ Χάουζ, Μπιούλα Κοάλι, Σίσα Γκρέι, Γιούλι Λατουκέφου, Τάικα Γουαϊτίτι, Ελίζαμπεθ Μος, Γουίλ Άρνετ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 9

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:30

ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΠΑΠΙΕΣ

(MIGRATION)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπενζαμέν Ρενέρ, Γκουιλό Ομσί
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 20

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:00, 16:20 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΡΧΗ

(THE END WE START FROM)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Δυστοπίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαχάλια Μπέλο
  • ΚΑΣΤ: Τζόντι Κόμερ, Τζόελ Φράι, Κάθριν Γουότερστον, Μαρκ Στρονγκ, Νίνα Σοσάνια, Τζίνα ΜακΚι, Μπένεντικτ Κάμπερμπατς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
VILLAGE 20 CINEMAS 18

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:20 ΣΑΒ : 16:30

VILLAGE 20 CINEMAS 19

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:00

ΕΥΧΗ

(WISH)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρις Μπακ, Φον Βιρασάνθορν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 3

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:40 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 20 CINEMAS 14

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:10, 16:20 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 20 CINEMAS 15

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:20 (ΜΕΤΑΓΛ)

Η ΜΕΛΩΔΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

(SOUND OF FREEDOM)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αλεχάντρο Μοντεβέρντε
  • ΚΑΣΤ: Τζιμ Καβίζελ, Κριστάλ Απαρίτσιο, Χαβιέρ Γκοντίνο, Λούκας Άβιλα, Μπιλ Καμπ, Γέσικα Μπορότο, Μάνι Περέζ, Κερτ Φούλερ, Μίρα Σορβίνο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 5

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:30

VILLAGE 20 CINEMAS 19

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:20

ΘΑΥΜΑ: ΛΕΥΚΟ ΠΟΥΛΙ

(WHITE BIRD)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαρκ Φόρστερ
  • ΚΑΣΤ: Αριέλα Γκλέιζερ, Ορλάντο Σβερντ, Τζο Στόουν-Φιούινγκς, Μπράις Γκέισαρ, Γκίλιαν Άντερσον, Έλεν Μίρεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE 20 CINEMAS 18

ΚΥΡ : 14:40

ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ ΑΠΟ ΧΙΟΝΙ

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Δραμεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιάννης Τσιμιτσέλης
  • ΚΑΣΤ: Αλέξανδρος Αντωνόπουλος, Κατερίνα Γερονικολού, Μελέτης Ηλίας, Μιχάλης Ρέππας, Νικολέττα Βλαβιανού, Μαίρη Σταυρακέλλη, Πάνος Σταθακόπουλος, Σπύρος Ντούγιας, Αριάδνη Βελλή, Στέλλα Μουρίκη, Στρατής Ζαχαρής, Κατερίνα Τσάβαλου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
VILLAGE 20 CINEMAS 3

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 17:00

ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΑ ΣΕ ΜΙΣΩ

(ANYONE BUT YOU)

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουίλ Γκλακ
  • ΚΑΣΤ: Σίτνεϊ Σουίνι, Γκλεν Πάουελ, Αλεξάντρα Σιπ, Γκέιτα, Χάντλεϊ Ρόμπινσον, Μισέλ Χερντ, Ντέρμοτ Μαρλόνεϊ, Μπράιαν Μπράουν, Ντάρεν Μπαρνέτ, Ρέιτσελ Γκρίφιθς, Σαρλί Φρέιζερ, Τζο Ντέιβιντσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 8

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:20, 21:40 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:10, 16:40, 19:20, 21:40

VILLAGE 20 CINEMAS 9

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:00, 20:20, 22:40

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ: Η ΧΡΥΣΗ ΣΦΑΙΡΑ

(MAYA THE BEE 3: THE GOLDEN ORB)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νόελ Κλίρι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 2 COΜFORT

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:20, 19:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:10, 17:20, 19:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 20 CINEMAS 12

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:40, 16:50 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 20 CINEMAS 19

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:00, 16:00, 18:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

Ο ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΟΣ

(THE BEEKEEPER)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Έιγερ
  • ΚΑΣΤ: Τζέισον Στέιθαμ, Έμι Ρέιβερ-Λάμπμαν, Τζος Χάτσερσον, Μπόμπι Ναντερί, Φιλίσια Ρασάντ, Ντέιβιντ Γουίτς, Τζέμα Ρέντγκρεϊβ, Τζέρεμι Άιρονς, Μίνι Ντράιβερ, Τέιλορ Τζέιμς, Μάικλ Επ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
VILLAGE 20 CINEMAS 5

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:50, 22:20

VILLAGE 20 CINEMAS 20

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:50, 23:20

ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΔΙΟΣ

(KIMITACHI WA DÔ IKIRU KA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χαγιάο Μιγιαζάκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 124'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 2 COΜFORT

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:40

VILLAGE 20 CINEMAS 7

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:50, 17:30

ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ;

(LES BLAGUES DE TOTO)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πασκάλ Μπουρντιό
  • ΚΑΣΤ: Γκαβρίλ Νταρτεβέλ, Ανν Μαριβέν, Γκιγιόμ ντε Τονκεντέκ, Ραμζί Μπεντιά, Σιμόν Φαλί, Πολίν Κλεμάν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 84'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
VILLAGE 20 CINEMAS 13

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:40 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΔΙΚΗΣ

(RED RIGHT HAND)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Έσομ Νελμς, Ίαν Νελμς
  • ΚΑΣΤ: Ορλάντο Μπλουμ, Άντι ΜακΝτάουελ, Γκάρετ Ντίλαχαντ, Μπράιαν Γκέρατι, Τζέιμς Λάφερτι, Τζέρεμι Ράτσφορντ, Τσάπελ Όουκς, Μο ΜακΡέι, Σκοτ Χέιζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 15

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:40

ΦΟΝΙΣΣΑ

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Εύα Νάθενα
  • ΚΑΣΤ: Καρυοφυλλιά Καραμπέτη, Μαρία Πρωτόπαππα, Έλενα Τοπαλίδου, Πηνελόπη Τσιλίκα, Γεωργιάννα Νταλάρα, Χρήστος Στέργιογλου, Στάθης Σταμουλακάτος, Δημήτρης Ήμελλος, Χριστίνα Μαξούρη, Όλγα Δαμάνη, Έρση Μαλικένζου, Αντώνης Τσιοτσιόπουλος, Αγορίτσα Οικονόμου, Μιχάλης Οικονόμου, Βερόνικα Δαβάκη, Νίκη Παπανδρέου, Μάνια Παπαδημητρίου, Μαρία Σκουλά, Γιάννης Τσορτέκης, Γαλήνη Χατζηπασχάλη, Ρίτα Λυτού, Λωξάντρα Λούκας, Αριάδνη Βελλή
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 20

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:30

POOR THINGS

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Λάνθιμος
  • ΚΑΣΤ: Έμμα Στόουν, Μαρκ Ράφαλο, Γουίλεμ Νταφόου, Ράμι Γιούσεφ, Κάθριν Χάντερ, Σούζι Μπέμπα, Τζέροντ Καρμάικλ, Μάργκαρετ Κουέιλι, Κρίστοφερ Άμποτ, Χάνα Σιγκούλα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 141'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Κυρ. : 17.00

ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ

(ALL OF US STRANGERS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άντριου Χέι
  • ΚΑΣΤ: Άντριου Σκοτ, Πολ Μεσκάλ, Κλερ Φόι, Τζέιμι Μπελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Πέμ., Παρ., Σάβ., Τρ., Τετ. : 21.15, Κυρ. 21.30

ΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ

(KOTY ERMITAZHA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βασίλι Ροβένσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 83'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Σάβ. : 17.00

Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΜΠ

(THE OLD OAK)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κεν Λόουτς
  • ΚΑΣΤ: Ντέιβ Τέρνερ, Έμπλα Μάρι, Κλερ Ρότζερσον, Τρέβορ Φοξ, Κρις ΜακΓκλέιντ, Κολ Τάιτ, Τζόρνταν Λούις, Κρίσι Ρόμπινσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 113'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Σάβ. : 19.00, Κυρ. 19.30