FreeCinema

Follow us
ΠΑΤΗΣΙΩΝ

TOP GUN: MAVERICK

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόζεφ Κοσίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Τζένιφερ Κόνελι, Μάιλς Τέλερ, Γκλεν Πάουελ, Μόνικα Μπαρμπάρο, Τζέι Έλις, Ντάνι Ραμίρεζ, Λούις Πούλμαν, Μπασίρ Σαλαχουντίν, Τζον Χαμ, Τσαρλς Παρνέλ, Τζέικ Πίκινγκ, Βαλ Κίλμερ, Εντ Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 1

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 20:00 , 22:40

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 4

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 19:10 , 21:50

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 6 (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 21:15

ΕΝΚΑΝΤΟ: ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΓΙΚΟΣ

(ENCANTO)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπάιρον Χάουαρντ, Τζάρεντ Μπους
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 1

ΣΑΒ-ΚΥΡ: 18:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΚΙΜΑΣ

(OPERATION MINCEMEAT)

  • ΕΙΔΟΣ: Πολεμικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Μάντεν
  • ΚΑΣΤ: Κόλιν Φερθ, Μάθιου Μακφάντιεν, Κέλι Μακντόναλντ, Πενέλοπι Γουίλτον, Τζόνι Φλιν, Τζέισον Άιζακς, Ρούφους Ράιτ, Μαρκ Γκάτις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 128'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 2

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 19:40

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΙ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

(ICARE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρλο Βόγκελε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 76'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 2

ΠΑΡ-ΚΥΡ: 17:40 (ΜΕΤΑΓΛ)

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠ' ΤΟΝ ΒΟΡΡΑ

(THE NORTHMAN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόμπερτ Έγκερς
  • ΚΑΣΤ: Αλεξάντερ Σκάρσγκαρντ, Νικόλ Κίντμαν, Κλας Μπανγκ, Άνια Τέιλορ-Τζόι, Ίθαν Χοκ, Μπιόρκ, Γουίλεμ Νταφόου, Γκούσταβ Λιντ, Έλιοτ Ρόουζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 136'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 2

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 22:10

ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ

(THE BAD GUYS)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πιερ Περιφέλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 4

ΣΑΒ-ΚΥΡ: 17:15 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΕΝΚΑΝΤΟ: ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΓΙΚΟΣ

(ENCANTO)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπάιρον Χάουαρντ, Τζάρεντ Μπους
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΗΛΕΚΤΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Παρ 20:50

ΣΜΥΡΝΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ (ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γρηγόρης Καραντινάκης
  • ΚΑΣΤ: Μιμή Ντενίση, Λεωνίδας Κακούρης, Μπουράκ Χακί, Κρατερός Κατσούλης, Ταμίλλα Κουλίεβα, Κατερίνα Γερονικολού, Ντίνα Μιχαηλίδου, Αναστασία Παντούση, Οζντεμίρ Τζιφτζίογκλου, Νέδη Αντωνιάδη, Γιάννης Εγγλέζος, Έφη Γούση, Νέιθαν Τόμας, Ντάνιελ Κρόσλεϊ, Γιάννης Βογιατζής, Τζέιν Λαποτέρ, Σούζαν Χάμσαϊρ, Ρούπερτ Γκρέιβς, Χρήστος Στέργιογλου, Θοδωρής Κατσαφάδος, Ντάνκαν Σκίνερ, Δάφνη Αλεξάντερ, Μιχάλης Μητρούσης, Nαταλία Δραγούμη, Ανδρέας Νάτσιος, Μανώλης Γεραπετρίτης, Ίαν Ρόμπερσον, Τζοάνα Καλαφάτις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 121'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΗΛΕΚΤΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Σαβ, Κυρ 20:40

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ

(EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE)

  • ΕΙΔΟΣ: Υπαρξιακό Δράμα Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντάνιελς
  • ΚΑΣΤ: Μισέλ Γεό, Στέφανι Χσου, Κε Χούι Κουάν, Τζέιμς Χονγκ, Τζέιμι Λι Κέρτις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 139'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΗΛΕΚΤΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 22:40

ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΨΥΧΩΝ

(NIGHTMARE ALLEY)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκιγέρμο ντελ Τόρο
  • ΚΑΣΤ: Μπράντλεϊ Κούπερ, Κέιτ Μπλάνσετ, Ρούνεϊ Μάρα, Τόνι Κολέτ, Γουίλεμ Νταφόου, Ρίτσαρντ Τζένκινς, Ρον Πέρλμαν, Ντέιβιντ Στραδέρν, Χολτ ΜακΚάλανι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 150'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΗΛΕΚΤΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευ-Τετ 21:10

ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΚΟΣΜΟΥΣ

(OUISTREHAM)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Εμανουέλ Καρέρ
  • ΚΑΣΤ: Ζιλιέτ Μπινός, Ελέν Λαμπέρ, Λουίζ Ποσιεκά, Λεά Καρν, Εβελίν Πορέ, Ντιντιέ Πουπέν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΛΙΛΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:50, 22:50

ΜΑΓΝΗΤΙΚΑ ΠΕΔΙΑ

  • ΕΙΔΟΣ: Υπαρξιακή Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Γούσης
  • ΚΑΣΤ: Έλενα Τοπαλίδου, Αντώνης Τσιοτσιόπουλος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 78'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: CINOBO
ΤΡΙΑΝΟΝ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τρι 21:15, 22:45