FreeCinema

Follow us
ΠΑΓΚΡΑΤΙ

DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Ρέιμι
  • ΚΑΣΤ: Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Ελίζαμπεθ Όλσεν, Σότσι Γκόμεζ, Τσούετελ Ετζίοφορ, Μπένεντικτ Γουόνγκ, Ρέιτσελ ΜακΆνταμς, Μάικλ Στούλμπαργκ, Πάτρικ Στιούαρτ, Τζον Κρασίνσκι, Λασάνα Λιντς, Χέιλι Άτγουελ, Άνσον Μάουντ, Μπρους Κάμπελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:30, 22:20

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:00, 20:45

SONIC: Η ΤΑΙΝΙΑ 2

(SONIC THE HEDGEHOG 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζεφ Φάουλερ
  • ΚΑΣΤ: Τζέιμς Μάρσντεν, Τζιμ Κάρεϊ, Τίκα Σάμπτερ, Νατάσα Ρόθγουελ, Σέμαρ Μουρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 122'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 5 COCA COLA

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 17:15 (ΜΕΤΑΓΛ)

TOP GUN: MAVERICK

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόζεφ Κοσίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Τζένιφερ Κόνελι, Μάιλς Τέλερ, Γκλεν Πάουελ, Μόνικα Μπαρμπάρο, Τζέι Έλις, Ντάνι Ραμίρεζ, Λούις Πούλμαν, Μπασίρ Σαλαχουντίν, Τζον Χαμ, Τσαρλς Παρνέλ, Τζέικ Πίκινγκ, Βαλ Κίλμερ, Εντ Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 1

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:10, 22:00

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 4

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:30, 21:20

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 5 COCA COLA

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:00, 22:50

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΙ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

(ICARE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρλο Βόγκελε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 76'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 2

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 17:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 5 COCA COLA

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:10 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

(TURNING RED)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντόμι Σι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΜΥΝΤΑΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Σαβ-Κυρ 20:30

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟ ΒΡΑΧΙΟΛΙ

(LA FILLE AU BRACELET)

  • ΕΙΔΟΣ: Δικαστικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στεφάν Ντεμουστιέ
  • ΚΑΣΤ: Μελισά Γκερς, Ροσντί Ζεμ, Κιάρα Μαστρογιάνι, Αναΐς Ντεμουστιέ, Αννί Μερσιέ, Πασκάλ Γκαρμπαρινί
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΑΜΥΝΤΑΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 21:30 / Σαβ-Κυρ 22:30

ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΚΟΣΜΟΥΣ

(OUISTREHAM)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Εμανουέλ Καρέρ
  • ΚΑΣΤ: Ζιλιέτ Μπινός, Ελέν Λαμπέρ, Λουίζ Ποσιεκά, Λεά Καρν, Εβελίν Πορέ, Ντιντιέ Πουπέν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΛΑΟΥΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:50

ΤΟ ΘΑΥΜΑ

(MIRACOL)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπογκντάν Τζόρτζε Απέτρι
  • ΚΑΣΤ: Ιοάνα Μπουγκάριν, Εμανουέλ Πούρβου, Τσεζάρ Αντάλ, Οβίντιου Κρισάν, Βαλέριου Αντριούτα, Βαλεντίν Ποπέσκου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE
ΛΑΟΥΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 22:45

ΝΥΧΤΑ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ

(NOCHE DE FUEGO)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τατιάνα Ουέζο
  • ΚΑΣΤ: Αλεχάντρα Καμάτσο, Μάιρα Μπατάγια, Νόρμα Πάμπλο, Τερέσα Σάντσεζ, Γκιγέρμο Βιγιέγκας, Νταβίντ Ιγιέσκας
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ
ΟΑΣΙΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:45, 22:50

TOP GUN: MAVERICK

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόζεφ Κοσίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Τζένιφερ Κόνελι, Μάιλς Τέλερ, Γκλεν Πάουελ, Μόνικα Μπαρμπάρο, Τζέι Έλις, Ντάνι Ραμίρεζ, Λούις Πούλμαν, Μπασίρ Σαλαχουντίν, Τζον Χαμ, Τσαρλς Παρνέλ, Τζέικ Πίκινγκ, Βαλ Κίλμερ, Εντ Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΠΑΛΛΑΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Κυρ, Δευ, Τετ 21:00 / Παρ, Σαβ, Τρι 21:00, 23:20