FreeCinema

Follow us
Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

FULL TIME

(À PLEIN TEMPS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ερίκ Γκραβέλ
  • ΚΑΣΤ: Λορ Καλαμί, Λουσί Γκαλό, Ανν Σουάρεζ, Σιρίλ Γκουέι, Ζενεβιέβ Μνιχ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: CINOBO
ΑΝΟΙΞΙΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευ-Τετ 20:50

Η ΓΑΛΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

(THE FRENCH DISPATCH)

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουές Άντερσον
  • ΚΑΣΤ: Μπενίσιο Ντελ Τόρο, Έιντριαν Μπρόντι, Τίλντα Σουίντον, Λεά Σεντού, Φράνσις ΜακΝτόρμαντ, Τιμοτέ Σαλαμέ, Λίνα Κουντρί, Τζέφρι Ράιτ, Ματιέ Αμαλρίκ, Στίβεν Παρκ, Μπιλ Μάρεϊ, Όουεν Γουίλσον, Μπομπ Μπάλαμπαν, Χένρι Γουίνκλερ, Λόις Σμιθ, Τόνι Ρεβολόρι, Ντενί Μενοσέ, Λάρι Πάιν, Μοργκάν Πολάνσκι, Κρίστοφ Βαλτς, Σεσίλ Ντε Φρανς, Γκιγιόμ Γκαγιέν, Ρούπερτ Φρεντ, Άλεξ Λόδερ, Ιπολίτ Ζιραρντό, Λιβ Σράιμπερ, Γουίλεμ Νταφόου, Έντουαρντ Νόρτον, Σίρσα Ρόναν, Ελίζαμπεθ Μος, Τζέισον Σουόρτσμαν, Φίσερ Στίβενς, Γκρίφιν Νταν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 107'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΝΟΙΞΙΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Σαβ 22:45

ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ

(TURNING RED)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντόμι Σι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΝΟΙΞΙΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Κυρ 20:40

ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ

(MADRES PARALELAS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πέδρο Αλμοδόβαρ
  • ΚΑΣΤ: Πενέλοπε Κρουζ, Μιλένα Σμιτ, Αϊτάνα Σάντσεθ-Γκιγιόν, Ιζραέλ Ελεχάλδε, Ρόσι ντε Πάλμα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΑΝΟΙΞΙΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Σαβ 20:40 / Κυρ-Τετ 22:30

ΣΜΥΡΝΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ (ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γρηγόρης Καραντινάκης
  • ΚΑΣΤ: Μιμή Ντενίση, Λεωνίδας Κακούρης, Μπουράκ Χακί, Κρατερός Κατσούλης, Ταμίλλα Κουλίεβα, Κατερίνα Γερονικολού, Ντίνα Μιχαηλίδου, Αναστασία Παντούση, Οζντεμίρ Τζιφτζίογκλου, Νέδη Αντωνιάδη, Γιάννης Εγγλέζος, Έφη Γούση, Νέιθαν Τόμας, Ντάνιελ Κρόσλεϊ, Γιάννης Βογιατζής, Τζέιν Λαποτέρ, Σούζαν Χάμσαϊρ, Ρούπερτ Γκρέιβς, Χρήστος Στέργιογλου, Θοδωρής Κατσαφάδος, Ντάνκαν Σκίνερ, Δάφνη Αλεξάντερ, Μιχάλης Μητρούσης, Nαταλία Δραγούμη, Ανδρέας Νάτσιος, Μανώλης Γεραπετρίτης, Ίαν Ρόμπερσον, Τζοάνα Καλαφάτις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 121'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ–ΚΥΡ: 20.45

ΤΟ ΘΑΥΜΑ

(MIRACOL)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπογκντάν Τζόρτζε Απέτρι
  • ΚΑΣΤ: Ιοάνα Μπουγκάριν, Εμανουέλ Πούρβου, Τσεζάρ Αντάλ, Οβίντιου Κρισάν, Βαλέριου Αντριούτα, Βαλεντίν Ποπέσκου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE
ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 23.00

ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΚΟΥΤΙ

(BOÎTE NOIRE)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιαν Γκοζλάν
  • ΚΑΣΤ: Πιερ Νινέ, Λου ντε Λαάζ, Ολιβιέ Ραμπουρντάν, Αντρέ Ντισολιέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

ΔΕΥ–ΤΕΤ: 20.45

TOP GUN: MAVERICK

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόζεφ Κοσίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Τζένιφερ Κόνελι, Μάιλς Τέλερ, Γκλεν Πάουελ, Μόνικα Μπαρμπάρο, Τζέι Έλις, Ντάνι Ραμίρεζ, Λούις Πούλμαν, Μπασίρ Σαλαχουντίν, Τζον Χαμ, Τσαρλς Παρνέλ, Τζέικ Πίκινγκ, Βαλ Κίλμερ, Εντ Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Παρ, Κυρ, Δευ, Τρι, Τετ 21:15

DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Ρέιμι
  • ΚΑΣΤ: Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Ελίζαμπεθ Όλσεν, Σότσι Γκόμεζ, Τσούετελ Ετζίοφορ, Μπένεντικτ Γουόνγκ, Ρέιτσελ ΜακΆνταμς, Μάικλ Στούλμπαργκ, Πάτρικ Στιούαρτ, Τζον Κρασίνσκι, Λασάνα Λιντς, Χέιλι Άτγουελ, Άνσον Μάουντ, Μπρους Κάμπελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 2

Πεμ-Τετ 19:15, 21:40

TOP GUN: MAVERICK

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόζεφ Κοσίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Τζένιφερ Κόνελι, Μάιλς Τέλερ, Γκλεν Πάουελ, Μόνικα Μπαρμπάρο, Τζέι Έλις, Ντάνι Ραμίρεζ, Λούις Πούλμαν, Μπασίρ Σαλαχουντίν, Τζον Χαμ, Τσαρλς Παρνέλ, Τζέικ Πίκινγκ, Βαλ Κίλμερ, Εντ Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 1

Πεμ-Τετ 17:45, 20:15, 22:45

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΙ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

(ICARE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρλο Βόγκελε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 76'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 2

Σαβ-Κυρ 17:30