FreeCinema

Follow us
ΜΑΡΟΥΣΙ

100% ΛΥΚΟΣ

(100% WOLF)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλεξ Στάντερμαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 96'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE @ THE MALL 3

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Ρέιμι
  • ΚΑΣΤ: Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Ελίζαμπεθ Όλσεν, Σότσι Γκόμεζ, Τσούετελ Ετζίοφορ, Μπένεντικτ Γουόνγκ, Ρέιτσελ ΜακΆνταμς, Μάικλ Στούλμπαργκ, Πάτρικ Στιούαρτ, Τζον Κρασίνσκι, Λασάνα Λιντς, Χέιλι Άτγουελ, Άνσον Μάουντ, Μπρους Κάμπελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE @ THE MALL 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:20, 20:20, 23:10

VILLAGE @ THE MALL 8

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:50, 21:40

VILLAGE @ THE MALL 9

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:30, 22:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:40, 16:30, 19:30, 22:20

VILLAGE @ THE MALL 11

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:00, 21:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:10, 18:00, 21:00

SONIC: Η ΤΑΙΝΙΑ 2

(SONIC THE HEDGEHOG 2)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζεφ Φάουλερ
  • ΚΑΣΤ: Τζέιμς Μάρσντεν, Τζιμ Κάρεϊ, Τίκα Σάμπτερ, Νατάσα Ρόθγουελ, Σέμαρ Μουρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 122'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE @ THE MALL 1

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:20, 17:10 (ΜΕΤΑΓΛ)

TOP GUN: MAVERICK

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόζεφ Κοσίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Τζένιφερ Κόνελι, Μάιλς Τέλερ, Γκλεν Πάουελ, Μόνικα Μπαρμπάρο, Τζέι Έλις, Ντάνι Ραμίρεζ, Λούις Πούλμαν, Μπασίρ Σαλαχουντίν, Τζον Χαμ, Τσαρλς Παρνέλ, Τζέικ Πίκινγκ, Βαλ Κίλμερ, Εντ Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE @ THE MALL 2 COCA COLA

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:40, 20:40, 23:30

VILLAGE @ THE MALL 4

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:40, 22:30 ΔΕΥ : 22:30 (DOLBY ATMOS)

VILLAGE @ THE MALL 5 EUROPA

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:00, 21:50 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:10, 16:00, 19:00, 21:50

VILLAGE @ THE MALL 7 VMAX

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:15, 21:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:00, 18:15, 21:20 (DOLBY ATMOS)

VILLAGE @ THE MALL 8

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:10, 16:00

VILLAGE @ THE MALL 10

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:00, 20:10, 23:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:10, 17:00, 20:10, 23:00

VILLAGE @ THE MALL 13 GOLD CLASS

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 20:00, 22:50 ΔΕΥ : 20:30, 23:20

VILLAGE @ THE MALL 14 GOLD CLASS

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:00, 21:50 ΔΕΥ : 22:20

ΑΙΝΜΠΟ: ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΤΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΥ

(AINBO: SPIRIT OF THE AMAZON)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρίτσαρντ Κλάους, Χοσέ Ζελάντα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 84'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
VILLAGE @ THE MALL 3

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:20 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΕΝΚΑΝΤΟ: ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΓΙΚΟΣ

(ENCANTO)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπάιρον Χάουαρντ, Τζάρεντ Μπους
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE @ THE MALL 2 COCA COLA

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΚΙΜΑΣ

(OPERATION MINCEMEAT)

  • ΕΙΔΟΣ: Πολεμικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Μάντεν
  • ΚΑΣΤ: Κόλιν Φερθ, Μάθιου Μακφάντιεν, Κέλι Μακντόναλντ, Πενέλοπι Γουίλτον, Τζόνι Φλιν, Τζέισον Άιζακς, Ρούφους Ράιτ, Μαρκ Γκάτις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 128'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE @ THE MALL 1

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:50

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΙ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

(ICARE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρλο Βόγκελε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 76'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
VILLAGE @ THE MALL 4

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:30, 15:30, 17:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE @ THE MALL 12

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:30, 16:30, 18:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΚΩΔΙΚΑΣ: ΕΚΔΙΚΗΣΗ

(THE PROTÉGÉ)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάρτιν Κάμπελ
  • ΚΑΣΤ: Μάγκι Κιού, Μάικλ Κίτον, Σάμιουελ Λ. Τζάκσον, Ρόμπερτ Πάτρικ, Ντέιβιντ Ρίντουλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE @ THE MALL 12

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 23:00

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠ' ΤΟΝ ΒΟΡΡΑ

(THE NORTHMAN)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόμπερτ Έγκερς
  • ΚΑΣΤ: Αλεξάντερ Σκάρσγκαρντ, Νικόλ Κίντμαν, Κλας Μπανγκ, Άνια Τέιλορ-Τζόι, Ίθαν Χοκ, Μπιόρκ, Γουίλεμ Νταφόου, Γκούσταβ Λιντ, Έλιοτ Ρόουζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 136'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VILLAGE @ THE MALL 1

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:40

ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ

(THE BAD GUYS)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πιερ Περιφέλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:45, 17:00, 19:20 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΤΟ ΚΟΣΤΟΥΜΙ

(THE OUTFIT)

  • ΕΙΔΟΣ: Γκανγκστερικό Δράμα Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκρέιαμ Μουρ
  • ΚΑΣΤ: Μαρκ Ράιλανς, Ζόι Ντόιτς, Τζόνι Φλιν, Ντίλαν Ο’Μπράιεν, Σάιμον Ράσελ Μπιλ, Νίκι Αμούκα-Μπερντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:20, 22:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 22:00

VILLAGE @ THE MALL 12

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:30

ΑΔΑΜ, ΠΟΥ ΕΙ;

(Де ти, Адаме?)

  • ΕΙΔΟΣ: Ντοκιμαντέρ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αλεξάντερ Ζαποροσένκο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 80'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ENORAMA
ΔΙΑΝΑ

Κυρ 18:20

ΖΟΥΣΕ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ

(VIVRE SA VIE: FILM EN DOUZE TABLEAUX)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζαν-Λικ Γκοντάρ
  • ΚΑΣΤ: Άννα Καρίνα, Σαντί Ρεμπό, Αντρέ Σ. Λαμπάρτ, Μονίκ Μεσίν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
ΔΙΑΝΑ

Σαβ 17:25 / Δευ-Τετ 21:20

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΙ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

(ICARE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρλο Βόγκελε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 76'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
ΔΙΑΝΑ

Κυρ 17:00

ΜΑΓΝΗΤΙΚΑ ΠΕΔΙΑ

  • ΕΙΔΟΣ: Υπαρξιακή Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Γούσης
  • ΚΑΣΤ: Έλενα Τοπαλίδου, Αντώνης Τσιοτσιόπουλος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 78'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: CINOBO
ΔΙΑΝΑ

Πεμ-Σαβ 20:40 / Κυρ 21:40 / Δευ-Τετ 20:00

ΝΥΧΤΑ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ

(NOCHE DE FUEGO)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τατιάνα Ουέζο
  • ΚΑΣΤ: Αλεχάντρα Καμάτσο, Μάιρα Μπατάγια, Νόρμα Πάμπλο, Τερέσα Σάντσεζ, Γκιγέρμο Βιγιέγκας, Νταβίντ Ιγιέσκας
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ
ΔΙΑΝΑ

Τρι-Τετ 18:00

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΑΞΙΔΙ

  • ΕΙΔΟΣ: Ντοκιμαντέρ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άρης Χατζηστεφάνου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 58'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΔΙΑΝΑ

Δευ 19:00

ΤΟ ΘΑΥΜΑ

(MIRACOL)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπογκντάν Τζόρτζε Απέτρι
  • ΚΑΣΤ: Ιοάνα Μπουγκάριν, Εμανουέλ Πούρβου, Τσεζάρ Αντάλ, Οβίντιου Κρισάν, Βαλέριου Αντριούτα, Βαλεντίν Ποπέσκου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE
ΔΙΑΝΑ

Πεμ-Σαβ 22:10 / Κυρ 19:40

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΙ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

(ICARE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρλο Βόγκελε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 76'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
ΜΙΜΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Παρ-Κυρ 20:40

ΤΟ ΘΑΥΜΑ

(MIRACOL)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπογκντάν Τζόρτζε Απέτρι
  • ΚΑΣΤ: Ιοάνα Μπουγκάριν, Εμανουέλ Πούρβου, Τσεζάρ Αντάλ, Οβίντιου Κρισάν, Βαλέριου Αντριούτα, Βαλεντίν Ποπέσκου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: WEIRD WAVE
ΜΙΜΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευ-Τετ 22:30

ΤΟ ΚΟΣΤΟΥΜΙ

(THE OUTFIT)

  • ΕΙΔΟΣ: Γκανγκστερικό Δράμα Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκρέιαμ Μουρ
  • ΚΑΣΤ: Μαρκ Ράιλανς, Ζόι Ντόιτς, Τζόνι Φλιν, Ντίλαν Ο’Μπράιεν, Σάιμον Ράσελ Μπιλ, Νίκι Αμούκα-Μπερντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΜΙΜΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ 20:40, 22:30 / Παρ-Κυρ 22:00 / Δευ-Τετ 20:40