FreeCinema

Follow us
ΓΛΥΦΑΔΑ

BOB MARLEY: ONE LOVE

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσική Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρεϊνάλντο Μάρκους Γκριν
  • ΚΑΣΤ: Κίνγκσλεϊ Μπεν-Αντίρ, Τζέιμς Νόρτον, Λασάνα Λιντς, Τόζιν Κόουλ, Άντονι Γουέλς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 2

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 22:30

MADAME WEB

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σ. Τζ. Κλάρκσον
  • ΚΑΣΤ: Ντακότα Τζόνσον, Σίντνεϊ Σουίνι, Σελέστ Ο’Κόνορ, Ιζαμπέλα Μερσέντ, Ταχάρ Ραχίμ, Άνταμ Σκοτ, Έμμα Ρόμπερτς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 1

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 19:00

POOR THINGS

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Λάνθιμος
  • ΚΑΣΤ: Έμμα Στόουν, Μαρκ Ράφαλο, Γουίλεμ Νταφόου, Ράμι Γιούσεφ, Κάθριν Χάντερ, Σούζι Μπέμπα, Τζέροντ Καρμάικλ, Μάργκαρετ Κουέιλι, Κρίστοφερ Άμποτ, Χάνα Σιγκούλα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 141'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 3

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 22:00

ΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ

(KOTY ERMITAZHA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βασίλι Ροβένσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 83'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 2

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 18:00, ΣΑΒ-ΚΥΡ: 16:00, 18:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ

(LAND OF BAD)

  • ΕΙΔΟΣ: Πολεμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουίλιαμ Γιούμπανκ
  • ΚΑΣΤ: Λίαμ Χέμσγουορθ, Ράσελ Κρόου, Λουκ Χέμσγουορθ, Ρίκι Γουίτλ, Μίλο Βεντιμίλια
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 113'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 1

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 21:30

OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 3

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 17:20

ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΠΑΠΙΕΣ

(MIGRATION)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπενζαμέν Ρενέρ, Γκουιλό Ομσί
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 3

ΣΑΒ-ΚΥΡ: 15:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΑ ΣΕ ΜΙΣΩ

(ANYONE BUT YOU)

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουίλ Γκλακ
  • ΚΑΣΤ: Σίτνεϊ Σουίνι, Γκλεν Πάουελ, Αλεξάντρα Σιπ, Γκέιτα, Χάντλεϊ Ρόμπινσον, Μισέλ Χερντ, Ντέρμοτ Μαρλόνεϊ, Μπράιαν Μπράουν, Ντάρεν Μπαρνέτ, Ρέιτσελ Γκρίφιθς, Σαρλί Φρέιζερ, Τζο Ντέιβιντσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 3

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 19:45

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ: Η ΧΡΥΣΗ ΣΦΑΙΡΑ

(MAYA THE BEE 3: THE GOLDEN ORB)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νόελ Κλίρι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 1

ΣΑΒ-ΚΥΡ: 17:00, 15:00, ΠΕΜ-ΤΕΤ: 17:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ

(THE HOLDOVERS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραμεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αλεξάντερ Πέιν
  • ΚΑΣΤ: Πολ Τζιαμάτι, Ντόμινικ Σέσα, Ντα’Βάιν Τζόι Ράντολφ, Κάρι Πρέστον, Ναχίμ Γκαρσία
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 4

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 19:15

ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΔΙΚΗΣ

(RED RIGHT HAND)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Έσομ Νελμς, Ίαν Νελμς
  • ΚΑΣΤ: Ορλάντο Μπλουμ, Άντι ΜακΝτάουελ, Γκάρετ Ντίλαχαντ, Μπράιαν Γκέρατι, Τζέιμς Λάφερτι, Τζέρεμι Ράτσφορντ, Τσάπελ Όουκς, Μο ΜακΡέι, Σκοτ Χέιζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 4

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 22:10, ΣΑΒ-ΚΥΡ: 16:30, 22:10

ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΕΡΕΣ

(PERFECT DAYS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βιμ Βέντερς
  • ΚΑΣΤ: Γιακούσο Κότζι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 2

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 20:00