FreeCinema

Follow us
ΠΑΓΚΡΑΤΙ

MADE IN ITALY

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέιμς Ντ’ Άρσι
  • ΚΑΣΤ: Λίαμ Νίσον, Μάικλ Ρίτσαρντσον, Βαλέρια Μπιλέλο, Λίντσεϊ Ντάνκαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 5 COCA COLA

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:15

Ο ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙ

(KAPTEIN SABELTANN OG DEN MAGISKE DIAMANT)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάριτ Μουμ Άουνε, Ράσμους Α. Σίβερτσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 81'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 4

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:15

ΟΙ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΕΣ

(LES TRADUCTEURS)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρεζίς Ρουανσάρ
  • ΚΑΣΤ: Λαμπέρ Γουίλσον, Όλγκα Κουριλένκο, Ρικάρντο Σκαμάρτσο, Άλεξ Λόδερ, Εντουάρντο Νοριέγκα, Σίντσε Μπαμπέτ Κνούντσεν, Μανώλης Μαυροματάκης, Φρεντερίκ Τσάου, Άννα Μαρία Στουρμ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 4

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:00

ΟΝΕΙΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ

(THE HIGH NOTE)

  • ΕΙΔΟΣ: Ρομαντική Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νίσα Γκανάτρα
  • ΚΑΣΤ: Ντακότα Τζόνσον, Τρέισι Έλις Ρος, Κέλβιν Χάρισον Τζούνιορ, Μπιλ Πούλμαν, Άις Κιούμπ, Έντι Ίζαρντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 113'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:30

ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

(THE HUNT)

  • ΕΙΔΟΣ: Σατιρικό Περιπετειώδες Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρεγκ Ζόμπελ
  • ΚΑΣΤ: Μπέτι Γκίλπιν, Χίλαρι Σουάνκ, Άικ Μπάρινχολτζ, Γουέιν Ντουβάλ, Ίθαν Σάπλι, Έμμα Ρόμπερτς, Κρίστοφερ Μπέρι, Κέιτ Νάουλιν, Έιμι Μάντιγκαν, Ριντ Μπέρνεϊ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:30

ΦΥΓΑΜΕ

(ONWARD)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νταν Σκάνλον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:45

ΕΝΑΣ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

(A BEAUTIFUL DAY IN THE NEIGHBORHOOD)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαριέλ Χέλερ
  • ΚΑΣΤ: Μάθιου Ρις, Τομ Χανκς, Κρις Κούπερ, Σούζαν Κελέτσι Γουότσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΜΥΝΤΑΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Τρι, Τετ 21:00

ΟΙ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΕΣ

(LES TRADUCTEURS)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρεζίς Ρουανσάρ
  • ΚΑΣΤ: Λαμπέρ Γουίλσον, Όλγκα Κουριλένκο, Ρικάρντο Σκαμάρτσο, Άλεξ Λόδερ, Εντουάρντο Νοριέγκα, Σίντσε Μπαμπέτ Κνούντσεν, Μανώλης Μαυροματάκης, Φρεντερίκ Τσάου, Άννα Μαρία Στουρμ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΜΥΝΤΑΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 23:00

ΦΥΓΑΜΕ

(ONWARD)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νταν Σκάνλον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΜΥΝΤΑΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευ 21:00

ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

(EL ROBO DEL SIGLO)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Παρανομίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αριέλ Γουινογκράδ
  • ΚΑΣΤ: Ντιέγκο Περέτι, Γκιγέρμο Φρανσέγια, Χουάν Αλάρι, Πάμπλο Ράγκο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΛΑΟΥΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:50, 22:50

Η ΝΥΧΤΑ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥ

(THE NIGHT OF THE HUNTER)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τσαρλς Λότον
  • ΚΑΣΤ: Ρόμπερτ Μίτσαμ, Μπίλι Τσέιπιν, Σάλι Τζέιν Μπρους, Σέλεϊ Γουίντερς, Λίλιαν Γκις, Γκλόρια Καστίγιο, Πίτερ Γκρέιβς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: SUMMER CLASSICS
ΟΑΣΙΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:00, 23:00

CORPUS CHRISTI

(BOZE CIALO)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιαν Κομάσα
  • ΚΑΣΤ: Μπάρτος Μπιελένια, Αλεκσάντρα Κονιέζνα, Ελίζα Ρίσεμπελ, Μπάρμπαρα Κούρσατζ, Λέζεκ Λιτσότα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΤΡΙΑΝΟΝ
ΠΑΛΛΑΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 23:10

Η ΔΙΚΗ

(LE PROCÈS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Όρσον Γουέλς
  • ΚΑΣΤ: Άντονι Πέρκινς, Ζαν Μορό, Έλσα Μαρτινέλι, Σουζάν Φλον, Μάντελαϊν Ρόμπινσον, Φερνάντ Λεντού, Πάολα Μόρι, Ακίμ Ταμίροφ, Κατίνα Παξινού, Ρόμι Σνάιντερ, Όρσον Γουέλς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: BIBLIOTHEQUE
ΠΑΛΛΑΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:10