FreeCinema

Follow us
Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

SOUL

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πιτ Ντόκτερ, Κεμπ Πάουερς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΝΟΙΞΙΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Σαβ 20:45 (μεταγλ)

ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΕΙΔΑΝ ΤΟΝ ΔΟΛΟΦΟΝΟ

(SEULES LES BÊTES)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντομινίκ Μολ
  • ΚΑΣΤ: Ντενί Μενοσέ, Λορ Καλαμί, Νταμιέν Μπονάρ, Βαλέρια Μπρούνι Τεντέσκι, Νάντια Τερέζκιεβιτς, Μπαστιέν Μπουιγιόν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΑΝΟΙΞΙΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Παρ, Κυρ, Δευ, Τρι, Τετ 21:15 / Σαβ 22:30

Η ΡΑΪΑ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΔΡΑΚΟΣ

(RAYA AND THE LAST DRAGON)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντον Χολ, Κάρλος Λόπεζ Εστράντα, Πολ Μπριγκς, Τζον Ρίπα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 107'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 20:45 (μεταγλ)

Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΝΟΜΑΔΩΝ

(NOMADLAND)

  • ΕΙΔΟΣ: Κοινωνικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κλόι Τζάο
  • ΚΑΣΤ: Φράνσις ΜακΝτόρμαντ, Ντέιβιντ Στραδέρν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 107'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 22:40

ΚΡΟΥΕΛΑ

(CRUELLA)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρεγκ Γκιλέσπι
  • ΚΑΣΤ: Έμμα Στόουν, Έμμα Τόμσον, Τζόελ Φράι, Πολ Γουόλτερ Χάουζερ, Μαρκ Στρονγκ, Τζον ΜακΚρέι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 134'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

ΔΕΥΤ-ΤΕΤ 21.00

ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΜΕΡΟΣ 2

(A QUIET PLACE PART II)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζον Κραζίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Έμιλι Μπλαντ, Μίλισεντ Σίμοντς, Κίλιαν Μέρφι, Νόα Τζουπ, Ντζιμόν Χούνσου, Τζον Κραζίνσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 22:40

ΚΡΟΥΕΛΑ

(CRUELLA)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρεγκ Γκιλέσπι
  • ΚΑΣΤ: Έμμα Στόουν, Έμμα Τόμσον, Τζόελ Φράι, Πολ Γουόλτερ Χάουζερ, Μαρκ Στρονγκ, Τζον ΜακΚρέι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 134'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευ-Τετ 21:15

ΟΙ ΚΡΟΥΝΤΣ 2: ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ

(THE CROODS: A NEW AGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόελ Κρόφορντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 20:50 (μεταγλ)