FreeCinema

Follow us
ΓΛΥΦΑΔΑ

BACK TO BLACK

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσική Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Τέιλορ-Τζόνσον
  • ΚΑΣΤ: Μαρίσα Αμπέλα, Τζακ Ο’Κόνελ, Έντι Μάρσαν, Λέσλι Μάνβιλ, Τζούλιετ Κάουαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 122'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 1

Πεμ-Τετ 21:10

GHOSTBUSTERS: Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΓΟΥ

(GHOSTBUSTERS: FROZEN EMPIRE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκιλ Κέναν
  • ΚΑΣΤ: Φιν Γούλφχαρντ, ΜακΚένα Γκρέις, Πολ Ραντ, Κάρι Κουν, Κουμάλ Ναντζιάνι, Πάτον Όσβαλτ, Σελέστ Ο’Κόνορ, Λόγκαν Κιμ, Έμιλι Άλιν Λιντ, Τζέιμς Ακάστερ, Νταν Άκροϊντ, Μπιλ Μάρεϊ, Έρνι Χάντσον, Άννι Ποτς, Γουίλιαμ Άθερτον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 4

Πεμ-Τετ 19:30

KUNG FU PANDA 4

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικ Μίτσελ, Στέφανι Στάιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 1

Πεμ-Τετ 19:00

OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 2

Πεμ-Τετ 18:00

MIA AND ME: Η ΤΑΙΝΙΑ

(MIA AND ME: THE HERO OF CENTOPIA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άνταμ Γκαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 3

Πεμ-Τετ 18:10

ΑΜΠΙΓΚΕΪΛ

(ABIGAIL)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ματ Μπετινέλι-Όλπιν, Τάιλερ Τζιλέτ
  • ΚΑΣΤ: Μελίσα Μπαρέρα, Νταν Στίβενς, Αλίσα Γουίαρ, Κάθριν Νιούτον, Γουίλιαμ Κάτλετ, Κέβιν Ντουράντ, Άνγκους Κλάουντ, Τζιανκάρλο Εσποζίτο, Μάθιου Γκουντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 3

Πεμ-Τετ 20:00, 22:20

ΑΡΘΟΥΡ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ

(ARTHUR THE KING)

  • ΕΙΔΟΣ: Αθλητική Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σάιμον Κέλαν Τζόουνς
  • ΚΑΣΤ: Μαρκ Γουόλμπεργκ, Σίμου Λιού, Νάταλι Εμάνιουελ, Αλί Σουλιμάν, Τζούλιετ Ράιλανς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 107'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 4

Σαβ-Κυρ 17:10

ΓΚΟΤΖΙΛΑ x ΚΟΝΓΚ: Η ΝΕΑ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ

(GODZILLA x KONG: THE NEW EMPIRE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άνταμ Γουίνγκαρντ
  • ΚΑΣΤ: Ρεμπέκα Χολ, Μπράιαν Ταϊρί Χένρι, Νταν Στίβενς, Κέιλι Χοτλ, Άλεξ Φερνς, Φάλα Τσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 4

Πεμ-Τετ 22:00

ΕΜΦΥΛΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ

(CIVIL WAR)

  • ΕΙΔΟΣ: Κοινωνικό Περιπετειώδες Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλεξ Γκάρλαντ
  • ΚΑΣΤ: Κίρστεν Ντανστ, Βάγκνερ Μούρα, Κέιλι Σπέινι, Στίβεν ΜακΚίνλεϊ Χέντερσον, Νέλσον Λι, Έβαν Λάι, Τζέφερσον Γουάιτ, Νικ Όφερμαν, Τζέσι Πλέμονς, Μελίσα Σεντ-Άμαντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 2

Πεμ-Τετ 20:10, 22:30

Ο ΧΟΡΟΣ ΤΩΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ

(THE CANTERVILLE GHOST)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κιμ Μπέρντον, Ρόμπερτ Τσάντλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 1

Σαβ-Κυρ 17:00