FreeCinema

Follow us
ΑΙΓΑΛΕΩ

ΑΣΤΕΡΙΞ & ΟΒΕΛΙΞ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΝΑ

(ASTÉRIX & OBÉLIX: L'EMPIRE DU MILIEU)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκιγιόμ Κανέ
  • ΚΑΣΤ: Γκιγιόμ Κανέ, Ζιλ Λελούς, Βενσάν Κασέλ, Τζοναθάν Κοέν, Μαριόν Κοτιγιάρ, Ζιλί Τσεν, Ζοζέ Γκαρσιά, Μανού Παγέ, Ραμζί Μπεντιά
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21 / ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

Παρ 19:30 (υποτ)

ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ

(PLANE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζαν-Φρανσουά Ρισέ
  • ΚΑΣΤ: Τζέραρντ Μπάτλερ, Μάικ Κόλτερ, Ντανιέλα Πινέντα, Τόνι Γκόλντουιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 107'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

Πεμ-Τετ 21:30

Η ΦΑΛΑΙΝΑ

(THE WHALE)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντάρεν Αρονόφσκι
  • ΚΑΣΤ: Μπρένταν Φρέιζερ, Σέιντι Σινκ, Τάι Σίμκινς, Χονγκ Τσάου, Σαμάνθα Μόρτον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

Πεμ, Σαβ, Κυρ, Δευ, Τρι, Τετ 19:15

Ο ΠΑΠΟΥΤΣΩΜΕΝΟΣ ΓΑΤΟΣ: Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΘΥΜΙΑ

(PUSS IN BOOTS: THE LAST WISH)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόελ Κρόφορντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

Σαβ 17:15

ΑΣΤΕΡΙΞ & ΟΒΕΛΙΞ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΝΑ

(ASTÉRIX & OBÉLIX: L'EMPIRE DU MILIEU)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκιγιόμ Κανέ
  • ΚΑΣΤ: Γκιγιόμ Κανέ, Ζιλ Λελούς, Βενσάν Κασέλ, Τζοναθάν Κοέν, Μαριόν Κοτιγιάρ, Ζιλί Τσεν, Ζοζέ Γκαρσιά, Μανού Παγέ, Ραμζί Μπεντιά
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21 / ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

Σαβ-Κυρ 16:00 (μεταγλ)

ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

Πεμ, Σαβ, Κυρ, Δευ, Τρι, Τετ 18:00, 20:00 (υποτ)

Η ΜΙΚΡΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ

(FIREHEART)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λοράν Ζαϊτούν, Θίοντορ Τάι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

Κυρ 12:00

ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΜΩΝΙΕΣ

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ασημίνα Προέδρου
  • ΚΑΣΤ: Στάθης Σταμουλακάτος, Λένα Ουζουνίδου, Ευγενία Λάβδα, Χρήστος Κοντογεώργης, Ντίνα Μιχαηλίδου, Πασχάλης Τσαρούχας, Στέφανος Κοσμίδης, Κώστας Φιλίππογλου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 118'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

Πεμ, Σαβ, Κυρ, Δευ, Τρι, Τετ 22:00