FreeCinema

Follow us

VILLAGE @ THE MALL

ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 35, ΜΑΡΟΥΣΙ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 210 2704800

Γενική είσοδος 7€ , Φοιτητικό Δευτ – Τρ. 5€. Προβολές 3D €12, φοιτ., παιδ., στρατιωτικό 11€.
Τηλ. αγορά εισιτηρίων με πιστωτική κάρτα (Visa ή Mastercard) στο τηλ. 210 2704800 On-line αγορά εισιτηρίων στο www.villagecinemas.gr

AFTER 3: ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ

(AFTER WE FELL)

  • ΕΙΔΟΣ: Νεανικό Αισθηματικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Καστίλ Λάντον
  • ΚΑΣΤ: Τζοζεφίν Λάνγκφορντ, Χίροου Φάινς Τίφιν, Λουίζ Λόμπαρντ, Τσανς Περντόμο, Ρομπ Έστες, Άριελ Κέμπελ, Μάιρα Σορβίνο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE @ THE MALL 12

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 20:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 17:40, 20:20

CRY MACHO

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κλιντ Ίστγουντ
  • ΚΑΣΤ: Κλιντ Ίστγουντ, Εντουάρντο Μινέτ, Νατάλια Τραβέν, Ντουάιτ Γιόκαμ, Φερνάντα Ουρεχόλα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE @ THE MALL 12

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:40

NO TIME TO DIE

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρι Φουκουνάγκα
  • ΚΑΣΤ: Ντάνιελ Κρεγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 163'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VILLAGE @ THE MALL 2 COCA COLA

ΤΕΤ : 00:15

VILLAGE @ THE MALL 7 VMAX

ΤΕΤ : 00:00 (DOLBY ATMOS)

PAW PATROL: Η ΤΑΙΝΙΑ

(PAW PATROL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Καλ Μπράνκερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE @ THE MALL 3

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:10, 18:20 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE @ THE MALL 11

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:40 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 17:30, 19:40 (ΜΕΤΑΓΛ)

THE SUICIDE SQUAD

  • ΕΙΔΟΣ: (Meta) Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέιμς Γκαν
  • ΚΑΣΤ: Μάργκο Ρόμπι, Άιντρις Έλμπα, Τζον Σένα, Ντανιέλα Μελσιόρ, Ντέιβιντ Νταστμάλσιαν, Τζόελ Κίναμαν, Νέιθαν Φίλιον, Πίτερ Καπάλντι, Μάικλ Ρούκερ, Βαϊόλα Ντέιβις, Τζάι Κόρτνεϊ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 132'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΑΡ έως ΤΕΤ : 22:00

ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΟΤΤΟ

(KING OTTO)

  • ΕΙΔΟΣ: Ντοκιμαντέρ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρίστοφερ Αντρέ Μαρκς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE @ THE MALL 1

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:10

ΔΡΟΜΟΣ ΑΠΟ ΠΑΓΟ

(THE ICE ROAD)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόναθαν Χένσλεϊ
  • ΚΑΣΤ: Λίαμ Νίσον, Μάρκους Τόμας, Άμπερ Μιντθάντερ, Μπέντζαμιν Γουόκερ, Λόρενς Φίσμπερν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE @ THE MALL 5 EUROPA

ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:50, 22:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 17:20, 19:50, 22:20

VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΕΜ : 22:20

VILLAGE @ THE MALL 7 VMAX

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:00

VILLAGE @ THE MALL 8

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:50, 21:40

VILLAGE @ THE MALL 14 GOLD CLASS

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:00, 22:30

ΕΚΡΗΚΤΙΚΟ ΚΟΚΤΕΪΛ

(GUNPOWDER MILKSHAKE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ναβότ Παπουσάντο
  • ΚΑΣΤ: Κάρεν Γκίλαν, Λένα Χέντεϊ, Κάρλα Γκουτζίνο, Άντζελα Μπάσετ, Μισέλ Γεό, Πολ Τζιαμάτι, Ραλφ Άινσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE @ THE MALL 3

ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΤΕΤ : 23:00

VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:30

ΛΟΥΚΑ

(LUCA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ενρίκο Καζαρόζα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE @ THE MALL 6 EUROPA

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 17:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE @ THE MALL 8

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΜΠΛΕ ΒΑΛΤΟΣ

(BLUE BAYOU)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζάστιν Τσον
  • ΚΑΣΤ: Τζάστιν Τσον, Αλίσια Βικάντερ, Μαρκ Ο’Μπράιεν, Λιν Νταν Παμ, Σίντνεϊ Κοβάλσκι, Βόντι Κέρτις-Χολ, Έμορι Κοέν, Τζεραλντίν Σίνγκερ, Τόμπι Βιτράνο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VILLAGE @ THE MALL 1

ΠΕΜ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ : 20:10 ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΤΕΤ : 20:10, 22:50

Ο SHANG-CHI ΚΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΩΝ ΔΕΚΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ

(SHANG-CHI AND THE LEGEND OF THE TEN RING)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέστιν Ντάνιελ Κρέτον
  • ΚΑΣΤ: Σίμου Λιού, Ακουαφίνα, Τόνι Λιάνγκ, Μέντζερ Ζανγκ, Φάλα Τσεν, Μισέλ Γεό, Φλόριαν Μουντιάνου, Γουά Γιουέν, Μπεν Κίνγκσλεϊ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 132'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE @ THE MALL 2 COCA COLA

ΠΕΜ έως ΤΡΙ : 19:00, 21:50 ΤΕΤ : 19:00

VILLAGE @ THE MALL 4

ΠΕΜ, ΔΕΥ, ΤΡΙ : 20:00 ΠΑΡ, ΤΕΤ : 20:00, 22:50 ΣΑΒ : 17:10, 20:00, 22:50 ΚΥΡ : 17:10, 20:00

VILLAGE @ THE MALL 10

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ : 20:40 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 17:50, 20:40 ΤΕΤ : 20:30, 23:20

VILLAGE @ THE MALL 13 GOLD CLASS

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:30

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ

(MAN OF GOD)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γελένα Πόποβιτς
  • ΚΑΣΤ: Άρης Σερβετάλης, Αλεξάντερ Πετρόφ, Μίκι Ρουρκ, Χρήστος Λούλης, Καριοφυλλιά Καραμπέτη, Νικήτας Τσακίρογλου, Γιάννης Στάνκογλου, Τάνια Τρύπη, Μαρθίλια Σβάρνα, Ιερώνυμος Καλετσάνος, Γιάννης Αναστασάκης, Γεράσιμος Σκιαδαρέσης, Βασίλης Κουκαλάνι, Αλέξανδρος Μυλωνάς, Μιχάλης Μητρούσης, Μιχάλης Οικονόμου, Τόνια Σωτηροπούλου, Κορίνα Άννα Γουγούλη, Μάνος Γαβράς, Σαράντος Γεωγλερής, Παναγιώτης Μαρίνος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE @ THE MALL 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:30

VILLAGE @ THE MALL 9

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:10, 21:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:50, 19:10, 21:30

Ο ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ

(THE GREEN KNIGHT)

  • ΕΙΔΟΣ: Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Λόουερι
  • ΚΑΣΤ: Ντεβ Πατέλ, Αλίσια Βικάντερ, Τζόελ Έτζερτον, Σαρίτα Τσαουντούρι, Σον Χάρις, Κέιτ Ντίκι, Ραλφ Άινσον, Μπάρι Κίγκαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 130'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE @ THE MALL 11

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:10

ΣΠΙΡΙΤ: Ο ΑΤΙΘΑΣΟΣ

(SPIRIT UNTAMED)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ιλέιν Μπόγκαν, Ένιο Τόρεσαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VILLAGE @ THE MALL 2 COCA COLA

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:40 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΡΑΚΟ ΜΟΥ

(DRACHENREITER)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τόμερ Έσεντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 91'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE @ THE MALL 1

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:00 (ΜΕΤΑΓΛ)