FreeCinema

Follow us

RIO PREMIER CINEMAS (NICOSSIA MALL)

Μαδρίτης 2

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

AFTER 3: ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ

(AFTER WE FELL)

  • ΕΙΔΟΣ: Νεανικό Αισθηματικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Καστίλ Λάντον
  • ΚΑΣΤ: Τζοζεφίν Λάνγκφορντ, Χίροου Φάινς Τίφιν, Λουίζ Λόμπαρντ, Τσανς Περντόμο, Ρομπ Έστες, Άριελ Κέμπελ, Μάιρα Σορβίνο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
RIO PREMIER CINEMAS 5

Πεμ-Τετ 22:20

NO TIME TO DIE

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρι Φουκουνάγκα
  • ΚΑΣΤ: Ντάνιελ Κρεγκ, Λεά Σεντού, Ραμί Μαλέκ, Ρέιφ Φάινς, Λασάνα Λιντς, Μπεν Γουίσο, Ντέιβιντ Ντέντσικ, Άνα ντε Άρμας, Τζέφρι Ράιτ, Κρίστοφ Βαλτς, Νεϊόμι Χάρις, Ρόρι Κινίαρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 163'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
RIO PREMIER CINEMAS 1

Πεμ-Τετ 21:45

RIO PREMIER CINEMAS 2

Πεμ-Τετ 19:30

RIO PREMIER CINEMAS 4

Πεμ-Τετ 17:00

PAW PATROL: Η ΤΑΙΝΙΑ

(PAW PATROL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Καλ Μπράνκερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
RIO PREMIER CINEMAS 4

Σαβ-Κυρ 12:00, 15:00 (μεταγλ)

Η ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ 2

(HALLOWEEN KILLS)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Γκόρντον Γκριν
  • ΚΑΣΤ: Τζέιμι Λι Κέρτις, Τζούντι Γκριρ, Άντι Μάτιτσακ, Τζέιμς Τζουντ Κόρτνεϊ, Νικ Κασλ, Έρον Άρμστρονγκ, Γουίλ Πάτον, Τόμας Μαν, Τζιμ Κάμινγκς, Ντίλαν Άρνολντ, Ρόμπερτ Λόνγκστριτ, Άντονι Μάικλ Χολ, Κάιλ Ρίτσαρντς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
RIO PREMIER CINEMAS 1

Πεμ-Τετ 19:30 / Σαβ-Κυρ & 12:00

RIO PREMIER CINEMAS 2

Πεμ-Τετ 22:30

Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ

(THE LAST DUEL)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρίντλεϊ Σκοτ
  • ΚΑΣΤ: Ματ Ντέιμον, Άνταμ Ντράιβερ, Τζόντι Κόμερ, Χάριετ Γουόλτερ, Μπεν Άφλεκ, Άλεξ Λόδερ, Μάρτον Τσόκας, Ταλούλα Χάντον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 152'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO PREMIER CINEMAS 3

Πεμ-Τετ 17:15 (εκτός Σαβ-Κυρ)

RIO PREMIER CINEMAS 4

Πεμ-Τετ 20:00, 22:40

ΚΟΝΤΟΡΙΤΟ

(CONDORITO: LA PELÍCULA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλεξ Ορέλ, Εντουάρντο Σουλντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
RIO PREMIER CINEMAS 2

Σαβ-Κυρ 12:00, 13:45, 15:25 (μεταγλ)

ΛΟΥΚΑ

(LUCA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ενρίκο Καζαρόζα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO PREMIER CINEMAS 5

Πεμ-Τετ 17:30 / Σαβ-Κυρ & 12:00,15:15 (μεταγλ)

Ο SHANG-CHI ΚΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΩΝ ΔΕΚΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ

(SHANG-CHI AND THE LEGEND OF THE TEN RING)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέστιν Ντάνιελ Κρέτον
  • ΚΑΣΤ: Σίμου Λιού, Ακουαφίνα, Τόνι Λιάνγκ, Μέντζερ Ζανγκ, Φάλα Τσεν, Μισέλ Γεό, Φλόριαν Μουντιάνου, Γουά Γιουέν, Μπεν Κίνγκσλεϊ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 132'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO PREMIER CINEMAS 3

Πεμ-Τετ 20:00, 22:25

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ

(MAN OF GOD)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γελένα Πόποβιτς
  • ΚΑΣΤ: Άρης Σερβετάλης, Αλεξάντερ Πετρόφ, Μίκι Ρουρκ, Χρήστος Λούλης, Καριοφυλλιά Καραμπέτη, Νικήτας Τσακίρογλου, Γιάννης Στάνκογλου, Τάνια Τρύπη, Μαρθίλια Σβάρνα, Ιερώνυμος Καλετσάνος, Γιάννης Αναστασάκης, Γεράσιμος Σκιαδαρέσης, Βασίλης Κουκαλάνι, Αλέξανδρος Μυλωνάς, Μιχάλης Μητρούσης, Μιχάλης Οικονόμου, Τόνια Σωτηροπούλου, Κορίνα Άννα Γουγούλη, Μάνος Γαβράς, Σαράντος Γεωγλερής, Παναγιώτης Μαρίνος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO PREMIER CINEMAS 2

Πεμ-Τετ 17:30 (μεταγλ)

RIO PREMIER CINEMAS 5

Πεμ-Τετ 19:30

ΟΙ ΚΡΟΥΝΤΣ 2: ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ

(THE CROODS: A NEW AGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόελ Κρόφορντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
RIO PREMIER CINEMAS 1

Πεμ-Τετ 17:30 / Σαβ-Κυρ 15:00, 17:10 (αγγλικά)

RIO PREMIER CINEMAS 3

Σαβ-Κυρ 12:00, 13:50, 15:40, 17:30 (μεταγλ)