FreeCinema

Follow us

RIO PREMIER CINEMAS (NICOSSIA MALL)

Μαδρίτης 2

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

AVATAR: THE WAY OF WATER

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέιμς Κάμερον
  • ΚΑΣΤ: Σαμ Γουέρθινγκτον, Ζόι Σαλντάνα, Σιγκούρνι Γουίβερ, Στίβεν Λανγκ, Κέιτ Γουίνσλετ, Κλιφ Κέρτις, Τζόελ Ντέιβιντ Μουρ, ΚΚΧ Πάουντερ, Ίντι Φάλκο, Μπρένταν Κάουελ, Τζαμέιν Κλέμεντ, Τζέιμι Φλάτερς, Μπρίτεϊν Ντάλτον, Τρίνιτι Τζο-Λι Μπλις, Τζακ Τσάμπιον, Μπέιλι Μπέις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 192'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO PREMIER CINEMAS 1

Πεμ-Τετ 21:00

RIO PREMIER CINEMAS 2

Πεμ-Τετ 17:00, 20;30 / Σαβ-Κυρ & 13:30 (3D)

M3GAN

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέραρντ Τζόνστοουν
  • ΚΑΣΤ: Άλισον Γουίλιαμς, Βάιολετ ΜακΓκρο, Άμι Ντόναλντ, Τζεν Βαν Επς, Μπράιαν Τζόρνταν Άλβαρεζ, Ρόνι Τσιένγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
RIO PREMIER CINEMAS 3

Πεμ-Τετ 22:00

OPERATION FORTUNE: Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΑΤΗ

(OPERATION FORTUNE: RUSE DE GUERRE)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Παρανομίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκάι Ρίτσι
  • ΚΑΣΤ: Τζέισον Στέιθαμ, Όμπρεϊ Πλάζα, Χιου Γκραντ, Τζος Χάρτνετ, Κάρι Έλγουις, Έντι Μάρσαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
RIO PREMIER CINEMAS 6

Πεμ-Τετ 22:00

TÁR

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τοντ Φιλντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 158'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
RIO PREMIER CINEMAS 6

Πεμ-Τετ 19:00

ΑΣΤΕΡΙΞ & ΟΒΕΛΙΞ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΝΑ

(ASTÉRIX & OBÉLIX: L'EMPIRE DU MILIEU)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκιγιόμ Κανέ
  • ΚΑΣΤ: Γκιγιόμ Κανέ, Ζιλ Λελούς, Βενσάν Κασέλ, Τζοναθάν Κοέν, Μαριόν Κοτιγιάρ, Ζιλί Τσεν, Ζοζέ Γκαρσιά, Μανού Παγέ, Ραμζί Μπεντιά
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21 / ΣΠΕΝΤΖΟΣ
RIO PREMIER CINEMAS 1

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 18:50 / Σαβ-Κυρ 14:00, 16:20, 18:30 (υποτ)

RIO PREMIER CINEMAS 3

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 17:30 / Σαβ-Κυρ 11:05, 13:15 15:25, 17:30 (υποτ)

ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ

(PLANE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζαν-Φρανσουά Ρισέ
  • ΚΑΣΤ: Τζέραρντ Μπάτλερ, Μάικ Κόλτερ, Ντανιέλα Πινέντα, Τόνι Γκόλντουιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 107'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
RIO PREMIER CINEMAS 5

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 18:50 / Σαβ-Κυρ 14:00, 16:20, 18:30 (υποτ)

Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ

(EMPIRE OF LIGHT)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Μέντες
  • ΚΑΣΤ: Ολίβια Κόλμαν, Μάικλ Γουόρντ, Κόλιν Φερθ, Τόμπι Τζόουνς, Τομ Μπρουκ, Τάνια Μούντι, Χάνα Όνσλοου, Κρίσταλ Κλαρκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO PREMIER CINEMAS 3

Πεμ-Τετ 19:45

Η ΜΙΚΡΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ

(FIREHEART)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λοράν Ζαϊτούν, Θίοντορ Τάι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO PREMIER CINEMAS 1

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 17:00 / Σαβ-Κυρ 12:00 (μεταγλ)

RIO PREMIER CINEMAS 6

Σαβ-Κυρ 15:10 (μεταγλ)

Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΑΛΑΝΙ

(PIL)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζιλιέν Φουρνέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
RIO PREMIER CINEMAS 2

Σαβ-Κυρ 1:00 (μεταγλ)

RIO PREMIER CINEMAS 5

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 17:30 / Σαβ-Κυρ 12:30,15:00, 17:30 (μεταγλ)

ΛΑΪΛ, Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΟΣ

(LYLE, LYLE, CROCODILE)

  • ΕΙΔΟΣ: Κωμικό Οικογενειακό Μιούζικαλ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουίλ Σπεκ, Τζος Γκόρντον
  • ΚΑΣΤ: Χαβιέρ Μπαρδέμ, Κόνστανς Γου, Γουίνσλοου Φέγκλεϊ, Σκουτ ΜακΝέρι, Μπρετ Γκέλμαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO PREMIER CINEMAS 6

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 17:30 / Σαβ-Κυρ 11:00 (μεταγλ)

Ο ΠΑΠΟΥΤΣΩΜΕΝΟΣ ΓΑΤΟΣ: Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΘΥΜΙΑ

(PUSS IN BOOTS: THE LAST WISH)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόελ Κρόφορντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
RIO PREMIER CINEMAS 4

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 17:30 / Σαβ-Κυρ 11:15, 13:30, 15:30, 17:45 (μεταγλ)

RIO PREMIER CINEMAS 6

Σαβ-Κυρ 13:05, 17:00 (μεταγλ)

ΧΤΥΠΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΒΑ

(KNOCK AT THE CABIN)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μ. Νάιτ Σιάμαλαν
  • ΚΑΣΤ: Ντέιβ Μπαουτίστα, Τζόναθαν Γκροφ, Μπεν Άλντριτζ, Νίκι Αμούκα-Μπερντ, Άμπι Κουίν, Ρούπερτ Γκράιντ, Κρίστεν Κούι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
RIO PREMIER CINEMAS 4

Πεμ-Τετ 19:45, 22:00