FreeCinema

Follow us

OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ, ΤΟΜΠΑΖΗ 15 - ΠΥΛΑΙΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310 471280 (καθημερινά 17.00 - 22.00)

Site: https://www.options-cinemas.gr/

Γενική είσοδος €8,40
Οικογενειακό (παιδιά έως 12 ετών & συνοδοί σε παιδικές ταινίες) €6,40
Κάθε Τετάρτη €5,40
Δευτ-Παρ. έως 18:50 €5,40
Φοιτητικό €7,40
ΑμεΑ €5,40
Προβολές 3D €10,40
Group άνω των 10 ατόμων €7,40

BOB MARLEY: ONE LOVE

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσική Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρεϊνάλντο Μάρκους Γκριν
  • ΚΑΣΤ: Κίνγκσλεϊ Μπεν-Αντίρ, Τζέιμς Νόρτον, Λασάνα Λιντς, Τόζιν Κόουλ, Άντονι Γουέλς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 20:00, 22:20

MADAME WEB

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σ. Τζ. Κλάρκσον
  • ΚΑΣΤ: Ντακότα Τζόνσον, Σίντνεϊ Σουίνι, Σελέστ Ο’Κόνορ, Ιζαμπέλα Μερσέντ, Ταχάρ Ραχίμ, Άνταμ Σκοτ, Έμμα Ρόμπερτς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 11

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 19:20, 21:40

POOR THINGS

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Λάνθιμος
  • ΚΑΣΤ: Έμμα Στόουν, Μαρκ Ράφαλο, Γουίλεμ Νταφόου, Ράμι Γιούσεφ, Κάθριν Χάντερ, Σούζι Μπέμπα, Τζέροντ Καρμάικλ, Μάργκαρετ Κουέιλι, Κρίστοφερ Άμποτ, Χάνα Σιγκούλα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 141'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 8

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 21:30

ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ

(ALL OF US STRANGERS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άντριου Χέι
  • ΚΑΣΤ: Άντριου Σκοτ, Πολ Μεσκάλ, Κλερ Φόι, Τζέιμι Μπελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 20:20, 22:40

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

(THE BRICKLAYER)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπετειώδες Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρένι Χάρλιν
  • ΚΑΣΤ: Άαρον Έκχαρτ, Νίνα Ντόμπρεβ, Κλίφτον Κόλινς Τζ., Τιμ Μπλέικ Νέλσον, Ιλφενές Χαντέρα, Όλιβερ Τρεβένα, Άκης Σακελλαρίου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 22:30

ΓΑΜΗΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ

(BEAUTIFUL WEDDING)

  • ΕΙΔΟΣ: Ρομαντική Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρότζερ Καμπλ
  • ΚΑΣΤ: Ντίλαν Σπράους, Βιρτζίνια Γκάρντνερ, Όστιν Νορθ, Λίμπε Μπάρερ, Νιλ Μπίσοπ, Μίκι Ντάρτφορντ, Τζακ Χέσκεθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 3

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 20:10

ΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ

(KOTY ERMITAZHA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βασίλι Ροβένσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 83'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 3

ΣΑΒΒΑΤΟ: 16:10, 18:10 ΚΥΡΙΑΚΗ: 12:10, 14:10, 16:10, 18:10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ: 18:10

ΓΟΥΟΝΚΑ

(WONKA)

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσική Κωμωδία Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πολ Κινγκ
  • ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ολίβια Κόλμαν, Τομ Ντέιβις, Κάλα Λέιν, Τζιμ Κάρτερ, Κίγκαν-Μάικλ Κι, Πάτερσον Τζόζεφ, Ματ Λούκας, Μάθιου Μπέιντον, Χιου Γκραντ, Σάλι Χόκινς, Ρόουαν Άτκινσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 5

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 18:20 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΠΑΠΙΕΣ

(MIGRATION)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπενζαμέν Ρενέρ, Γκουιλό Ομσί
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 11

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: 17:30 ΣΑΒΒΑΤΟ: 15:30, 17:30 ΚΥΡΙΑΚΗ: 13:30, 15:30, 17:30

ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΑ ΣΕ ΜΙΣΩ

(ANYONE BUT YOU)

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουίλ Γκλακ
  • ΚΑΣΤ: Σίτνεϊ Σουίνι, Γκλεν Πάουελ, Αλεξάντρα Σιπ, Γκέιτα, Χάντλεϊ Ρόμπινσον, Μισέλ Χερντ, Ντέρμοτ Μαρλόνεϊ, Μπράιαν Μπράουν, Ντάρεν Μπαρνέτ, Ρέιτσελ Γκρίφιθς, Σαρλί Φρέιζερ, Τζο Ντέιβιντσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 1

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 18:00

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ: Η ΧΡΥΣΗ ΣΦΑΙΡΑ

(MAYA THE BEE 3: THE GOLDEN ORB)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νόελ Κλίρι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ: 16:00, 18:00 ΚΥΡΙΑΚΗ: 12:00, 14:00, 16:00, 18:00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ: 18:00

ΜΙΑ ΖΩΗ

(ONE LIFE)

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέιμς Χοζ
  • ΚΑΣΤ: Άντονι Χόπκινς, Τζόνι Φλιν, Έλενα Μπόναμ Κάρτερ, Λίνα Όλιν, Ρομόλα Γκαράι, Άλεξ Σαρπ, Ζίγκι Χιθ, Τζόναθαν Πράις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 8

ΣΑΒΒΑΤΟ: 16:40 ΚΥΡΙΑΚΗ: 13:00, 14:50, 16:40

Ο ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΟΣ

(THE BEEKEEPER)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Έιγερ
  • ΚΑΣΤ: Τζέισον Στέιθαμ, Έμι Ρέιβερ-Λάμπμαν, Τζος Χάτσερσον, Μπόμπι Ναντερί, Φιλίσια Ρασάντ, Ντέιβιντ Γουίτς, Τζέμα Ρέντγκρεϊβ, Τζέρεμι Άιρονς, Μίνι Ντράιβερ, Τέιλορ Τζέιμς, Μάικλ Επ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 6

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 21:00

ΟΙ ΕΥΧΟΥΛΗΔΕΣ 3: ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΤΑ

(TROLLS BAND TOGETHER)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουόλτ Ντορν, Τιμ Χάιτζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 6

ΣΑΒ- ΚΥΡ: 17:00

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ

(THE HOLDOVERS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραμεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αλεξάντερ Πέιν
  • ΚΑΣΤ: Πολ Τζιαμάτι, Ντόμινικ Σέσα, Ντα’Βάιν Τζόι Ράντολφ, Κάρι Πρέστον, Ναχίμ Γκαρσία
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 10

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 19:30, 22:10

ΤΡΕΙΣ ΚΛΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙ

(FOLK OG RØVERE I KARDEMOMME BY)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ράσμους Α. Σίβερτσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 78'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 8

ΣΑΒΒΑΤΟ: 16:40 ΚΥΡΙΑΚΗ: 13:00, 14:50, 16:40

ΦΟΝΙΣΣΑ

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Εύα Νάθενα
  • ΚΑΣΤ: Καρυοφυλλιά Καραμπέτη, Μαρία Πρωτόπαππα, Έλενα Τοπαλίδου, Πηνελόπη Τσιλίκα, Γεωργιάννα Νταλάρα, Χρήστος Στέργιογλου, Στάθης Σταμουλακάτος, Δημήτρης Ήμελλος, Χριστίνα Μαξούρη, Όλγα Δαμάνη, Έρση Μαλικένζου, Αντώνης Τσιοτσιόπουλος, Αγορίτσα Οικονόμου, Μιχάλης Οικονόμου, Βερόνικα Δαβάκη, Νίκη Παπανδρέου, Μάνια Παπαδημητρίου, Μαρία Σκουλά, Γιάννης Τσορτέκης, Γαλήνη Χατζηπασχάλη, Ρίτα Λυτού, Λωξάντρα Λούκας, Αριάδνη Βελλή
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 10

ΣΑΒ-ΚΥΡ: 17:15