FreeCinema

Follow us

ODEON @ TALOS PLAZA

ΣΟΦΟΚΛΗ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ, ΜΙΝΩΟΣ ΚΑΙ ΠΕΛΑΣΓΩΝ, ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΑΛΩΣ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 14560 (χρέωση ανά λεπτό 0,49€ (από σταθερό) και 0,99€ (από κινητό).

Ηλεκτρ. αγορές: www.odeon.gr & www.i-ticket.gr.

Τηλ. επικοινωνίας & αγορά εισιτηρίων: 14560 (χρέωση ανά λεπτό 0,49€ (από σταθερό) και 0,99€ (από κινητό).

Εισιτήρια: Δευτ. – Παρ.: €7,50

Cineφίλοι, παιδικό, φοιτητικό, συνταξιούχοι, Α.μ.Ε.Α.: €6,50

Άνεργοι: €6,00

Μεταγλωτ/μένες ταινίες: €5,00

Εισιτήρια: Σαβ – Κυρ.: €8,00

Cineφίλοι, παιδικό, φοιτητικό, συνταξιούχοι, Α.μ.Ε.Α.: €7,00

Μεταγλωτ/μένες ταινίες: €5,00

3D προβολές Δευτ. – Κυρ.: €10,00

Cineφίλοι, παιδικό, φοιτητικό, συνταξιούχοι, Α.μ.Ε.Α., Άνεργοι: €9,00 (μόνο Δευτ. – Παρ.)

Μεταγλωτ/μένες ταινίες: €6,00

 

BOB MARLEY: ONE LOVE

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσική Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρεϊνάλντο Μάρκους Γκριν
  • ΚΑΣΤ: Κίνγκσλεϊ Μπεν-Αντίρ, Τζέιμς Νόρτον, Λασάνα Λιντς, Τόζιν Κόουλ, Άντονι Γουέλς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON @ TALOS PLAZA 2

Πεμ- Τετ 21:50

FERRARI

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικλ Μαν
  • ΚΑΣΤ: Άνταμ Ντράιβερ, Πενέλοπε Κρουζ, Σεϊλίν Γούντλεϊ, Γκαμπριέλ Λεόνε, Πάτρικ Ντέμπσι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 130'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
ODEON @ TALOS PLAZA 5

Πεμ-Τετ 21:40

MADAME WEB

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σ. Τζ. Κλάρκσον
  • ΚΑΣΤ: Ντακότα Τζόνσον, Σίντνεϊ Σουίνι, Σελέστ Ο’Κόνορ, Ιζαμπέλα Μερσέντ, Ταχάρ Ραχίμ, Άνταμ Σκοτ, Έμμα Ρόμπερτς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON @ TALOS PLAZA 5

Πεμ-Τετ 19:10

POOR THINGS

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Λάνθιμος
  • ΚΑΣΤ: Έμμα Στόουν, Μαρκ Ράφαλο, Γουίλεμ Νταφόου, Ράμι Γιούσεφ, Κάθριν Χάντερ, Σούζι Μπέμπα, Τζέροντ Καρμάικλ, Μάργκαρετ Κουέιλι, Κρίστοφερ Άμποτ, Χάνα Σιγκούλα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 141'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON @ TALOS PLAZA 2

Πεμ-Τετ 19:00

ΓΑΜΗΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ

(BEAUTIFUL WEDDING)

  • ΕΙΔΟΣ: Ρομαντική Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρότζερ Καμπλ
  • ΚΑΣΤ: Ντίλαν Σπράους, Βιρτζίνια Γκάρντνερ, Όστιν Νορθ, Λίμπε Μπάρερ, Νιλ Μπίσοπ, Μίκι Ντάρτφορντ, Τζακ Χέσκεθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ODEON @ TALOS PLAZA 4

Πεμ-Τετ 22:15

ΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ

(KOTY ERMITAZHA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βασίλι Ροβένσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 83'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ODEON @ TALOS PLAZA 4

Πεμ-Τετ 18:00 / Σαβ-Κυρ & 16:00

ODEON @ TALOS PLAZA 5

Σαβ-Κυρ 17:00

ΓΟΥΟΝΚΑ

(WONKA)

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσική Κωμωδία Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πολ Κινγκ
  • ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ολίβια Κόλμαν, Τομ Ντέιβις, Κάλα Λέιν, Τζιμ Κάρτερ, Κίγκαν-Μάικλ Κι, Πάτερσον Τζόζεφ, Ματ Λούκας, Μάθιου Μπέιντον, Χιου Γκραντ, Σάλι Χόκινς, Ρόουαν Άτκινσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON @ TALOS PLAZA 3

Σαβ-Κυρ 17:50 (μεταγλ)

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ

(CUANDO ACECHA LA MALDAD)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντεμιάν Ρούγκνα
  • ΚΑΣΤ: Εζέκιελ Ροντρίγκεζ, Ντεμιάν Σαλομόν, Σιλβίνα Σαμπάτερ, Λουίς Ζιμπρόφσκι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ODEON @ TALOS PLAZA 3

Πεμ-Τετ 20:10, 22:20

ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ

(LAND OF BAD)

  • ΕΙΔΟΣ: Πολεμική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουίλιαμ Γιούμπανκ
  • ΚΑΣΤ: Λίαμ Χέμσγουορθ, Ράσελ Κρόου, Λουκ Χέμσγουορθ, Ρίκι Γουίτλ, Μίλο Βεντιμίλια
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 113'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ODEON @ TALOS PLAZA 7

Πεμ-Τετ 22:00

ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΠΑΠΙΕΣ

(MIGRATION)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπενζαμέν Ρενέρ, Γκουιλό Ομσί
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON @ TALOS PLAZA 1

Πεμ-Τετ 18:10 / Σαβ-Κυρ & 16:10

ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΡΧΗ

(THE END WE START FROM)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Δυστοπίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαχάλια Μπέλο
  • ΚΑΣΤ: Τζόντι Κόμερ, Τζόελ Φράι, Κάθριν Γουότερστον, Μαρκ Στρονγκ, Νίνα Σοσάνια, Τζίνα ΜακΚι, Μπένεντικτ Κάμπερμπατς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
ODEON @ TALOS PLAZA 4

Πεμ-Τετ 19:50

ΕΥΧΗ

(WISH)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρις Μπακ, Φον Βιρασάνθορν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON @ TALOS PLAZA 2

Σαβ-Κυρ 17:30

ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΑ ΣΕ ΜΙΣΩ

(ANYONE BUT YOU)

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουίλ Γκλακ
  • ΚΑΣΤ: Σίτνεϊ Σουίνι, Γκλεν Πάουελ, Αλεξάντρα Σιπ, Γκέιτα, Χάντλεϊ Ρόμπινσον, Μισέλ Χερντ, Ντέρμοτ Μαρλόνεϊ, Μπράιαν Μπράουν, Ντάρεν Μπαρνέτ, Ρέιτσελ Γκρίφιθς, Σαρλί Φρέιζερ, Τζο Ντέιβιντσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON @ TALOS PLAZA 1

Πεμ-Τετ 20:00, 22:10

ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ: Η ΧΡΥΣΗ ΣΦΑΙΡΑ

(MAYA THE BEE 3: THE GOLDEN ORB)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νόελ Κλίρι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON @ TALOS PLAZA 6

Σαβ-Κυρ 17:10

Ο ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κώστας Χαραλάμπους
  • ΚΑΣΤ: Αιμίλιος Χειλάκης, Αλέκος Συσσοβίτης, Λουκία Μιχαλοπούλου, Τζένη Καζάκου, Παναγιώτης Μπουγιούρης, Σπύρος Μπιμπίλας, Γιώργος Γεροντιδάκης, Γιάννης Συλιγνάκης, Μάνος Ιωάννου, Βιργινία Ταμπαροπούλου, Γεράσιμος Σοφιανός, Στράτος Χρήστου, Κυριακή Γάσπαρη, Γιώργος Γαρνάβος, Δημήτρης Χαβρές, Νίκος Αναστασόπουλος, Χρήστος Χαλβατζάρας, Νίκος Τσιμάρας, Αλέξανδρος Ιωαννίδης, Κορίνα Αλεξανδρίδου, Σταύρος Καλιγάς, Ελένη Βουτυρά, Γιάννης Τσαγκαράκης, Έλενα Γαβρά, Αλέξανδρος Τρανουλίδης, Βασίλης Χρηστίδης, Βασίλης Μπούτσικος, Κώστας Καραθωμάς, Δημήτρης Καλογεράκης
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 152'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
ODEON @ TALOS PLAZA 7

Σαβ-Κυρ 18:50

Ο ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΟΣ

(THE BEEKEEPER)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Έιγερ
  • ΚΑΣΤ: Τζέισον Στέιθαμ, Έμι Ρέιβερ-Λάμπμαν, Τζος Χάτσερσον, Μπόμπι Ναντερί, Φιλίσια Ρασάντ, Ντέιβιντ Γουίτς, Τζέμα Ρέντγκρεϊβ, Τζέρεμι Άιρονς, Μίνι Ντράιβερ, Τέιλορ Τζέιμς, Μάικλ Επ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
ODEON @ TALOS PLAZA 8

Πεμ-Τετ 20:20

ΟΙ ΕΥΧΟΥΛΗΔΕΣ 3: ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΤΑ

(TROLLS BAND TOGETHER)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουόλτ Ντορν, Τιμ Χάιτζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON @ TALOS PLAZA 8

Σαβ-Κυρ 17:40

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ

(THE HOLDOVERS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραμεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αλεξάντερ Πέιν
  • ΚΑΣΤ: Πολ Τζιαμάτι, Ντόμινικ Σέσα, Ντα’Βάιν Τζόι Ράντολφ, Κάρι Πρέστον, Ναχίμ Γκαρσία
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON @ TALOS PLAZA 7

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 19:30

ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΔΙΚΗΣ

(RED RIGHT HAND)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Έσομ Νελμς, Ίαν Νελμς
  • ΚΑΣΤ: Ορλάντο Μπλουμ, Άντι ΜακΝτάουελ, Γκάρετ Ντίλαχαντ, Μπράιαν Γκέρατι, Τζέιμς Λάφερτι, Τζέρεμι Ράτσφορντ, Τσάπελ Όουκς, Μο ΜακΡέι, Σκοτ Χέιζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON @ TALOS PLAZA 8

Πεμ-Τετ 22:30

ΤΡΕΙΣ ΚΛΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙ

(FOLK OG RØVERE I KARDEMOMME BY)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ράσμους Α. Σίβερτσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 78'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ODEON @ TALOS PLAZA 7

Σαβ-Κυρ 16:40

ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΕΡΕΣ

(PERFECT DAYS)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βιμ Βέντερς
  • ΚΑΣΤ: Γιακούσο Κότζι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ODEON @ TALOS PLAZA 6

Πεμ-Τετ 20:30