FreeCinema

Follow us

K CINEPLEX LIMASSOL

ΑΡΙΑΔΝΗΣ 8, ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑ, ΛΕΜΕΣΟΣ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 00357 77 77 83 83

AFTER 3: ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ

(AFTER WE FELL)

  • ΕΙΔΟΣ: Νεανικό Αισθηματικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Καστίλ Λάντον
  • ΚΑΣΤ: Τζοζεφίν Λάνγκφορντ, Χίροου Φάινς Τίφιν, Λουίζ Λόμπαρντ, Τσανς Περντόμο, Ρομπ Έστες, Άριελ Κέμπελ, Μάιρα Σορβίνο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
K CINEPLEX LIMASSOL 5

Πεμ-Τετ 20:00

OLD

  • ΕΙΔΟΣ: Αλληγορία Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μ. Νάιτ Σιάμαλαν
  • ΚΑΣΤ: Γκαέλ Γκαρσία Μπερνάλ, Βίκι Κριπς, Ρούφους Σιούελ, Άλεξ Γουλφ, Τόμασιν ΜακΚένζι, Άμπι Λι, Νίκι Αμούκα-Μπερντ, Κεν Λιούνγκ, Ελάιζα Σκάνλεν, Άαρον Πιερ, Έμπεθ Ντάβιντζ, Γκούσταφ Χάμαρστεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 108'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
K CINEPLEX LIMASSOL 5

Πεμ-Τετ 22:30

PAW PATROL: Η ΤΑΙΝΙΑ

(PAW PATROL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Καλ Μπράνκερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
K CINEPLEX LIMASSOL 3

Πεμ-Τετ 17:00 (μεταγλ)

ΔΡΟΜΟΣ ΑΠΟ ΠΑΓΟ

(THE ICE ROAD)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόναθαν Χένσλεϊ
  • ΚΑΣΤ: Λίαμ Νίσον, Μάρκους Τόμας, Άμπερ Μιντθάντερ, Μπέντζαμιν Γουόκερ, Λόρενς Φίσμπερν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX LIMASSOL 1

Πεμ-Τετ 17:15, 19:45, 22:05

Η ΕΝΣΑΡΚΩΣΗ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

(MALIGNANT)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέιμς Γουάν
  • ΚΑΣΤ: Άναμπελ Γουόλις, Μάντι Χάσον, Τζορτζ Γιανγκ, Τζάκλιν ΜακΚένζι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX LIMASSOL 4

Πεμ-Τετ 22:15

Ο SHANG-CHI ΚΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΩΝ ΔΕΚΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ

(SHANG-CHI AND THE LEGEND OF THE TEN RING)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέστιν Ντάνιελ Κρέτον
  • ΚΑΣΤ: Σίμου Λιού, Ακουαφίνα, Τόνι Λιάνγκ, Μέντζερ Ζανγκ, Φάλα Τσεν, Μισέλ Γεό, Φλόριαν Μουντιάνου, Γουά Γιουέν, Μπεν Κίνγκσλεϊ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 132'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX LIMASSOL 3

Πεμ-Τετ 19:30, 22:15

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ

(MAN OF GOD)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γελένα Πόποβιτς
  • ΚΑΣΤ: Άρης Σερβετάλης, Αλεξάντερ Πετρόφ, Μίκι Ρουρκ, Χρήστος Λούλης, Καριοφυλλιά Καραμπέτη, Νικήτας Τσακίρογλου, Γιάννης Στάνκογλου, Τάνια Τρύπη, Μαρθίλια Σβάρνα, Ιερώνυμος Καλετσάνος, Γιάννης Αναστασάκης, Γεράσιμος Σκιαδαρέσης, Βασίλης Κουκαλάνι, Αλέξανδρος Μυλωνάς, Μιχάλης Μητρούσης, Μιχάλης Οικονόμου, Τόνια Σωτηροπούλου, Κορίνα Άννα Γουγούλη, Μάνος Γαβράς, Σαράντος Γεωγλερής, Παναγιώτης Μαρίνος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX LIMASSOL 2

Πεμ-Τετ 19:35, 22:05

Ο ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ

(THE GREEN KNIGHT)

  • ΕΙΔΟΣ: Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Λόουερι
  • ΚΑΣΤ: Ντεβ Πατέλ, Αλίσια Βικάντερ, Τζόελ Έτζερτον, Σαρίτα Τσαουντούρι, Σον Χάρις, Κέιτ Ντίκι, Ραλφ Άινσον, Μπάρι Κίγκαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 130'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX LIMASSOL 4

Πεμ-Τετ 19:30

ΟΙ ΚΡΟΥΝΤΣ 2: ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ

(THE CROODS: A NEW AGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόελ Κρόφορντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
K CINEPLEX LIMASSOL 2

Πεμ-Τετ 17:25 (μεταγλ)

K CINEPLEX LIMASSOL 4

Πεμ-Τετ 17:25 (μεταγλ)

K CINEPLEX LIMASSOL 5

Πεμ-Τετ 17:25 (αγγλικά)