FreeCinema

Follow us

K CINEPLEX LARNACA

ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΑΜΟΥ ΙΝΔΟΥ 1, ΛΑΡΝΑΚΑ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 00357 24 362 167

AFTER 2: ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ

(AFTER WE COLLIDED)

  • ΕΙΔΟΣ: Νεανικό Αισθηματικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρότζερ Καμπλ
  • ΚΑΣΤ: Τζοζεφίν Λάνγκφορντ, Χίροου Φάινς Τίφιν, Λουίζ Λόμπαρντ, Ντίλαν Σπράους, Κάντις Κινγκ, Τσάρλι Γουέμπερ, Σέλμα Μπλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
K CINEPLEX LARNACA 3

Πεμ-Τετ 19.45, 22.05

GREENLAND: ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ

(GREENLAND)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Καταστροφής
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρικ Ρόμαν Γουό
  • ΚΑΣΤ: Τζέραρντ Μπάτλερ, Μορένα Μπακαρίν, Ρότζερ Ντέιλ Φλόιντ, Σκοτ Γκλεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
K CINEPLEX LARNACA 6

Πεμ-Τετ 19.30

TENET

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρίστοφερ Νόλαν
  • ΚΑΣΤ: Τζον Ντέιβιντ Γουόσινγκτον, Ρόμπερτ Πάτινσον, Ελίζαμπεθ Ντεμπίκι, Κένεθ Μπράνα, Άαρον Τέιλορ-Τζόνσον, Ντιμπλ Καπάντια, Χιμές Πατέλ, Κλεμάνς Ποεζί, Μάικλ Κέιν, Άντριου Χάουαρντ, Φιόνα Ντούριφ, Μάρτιν Ντόνοβαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 150'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX LARNACA 5

Πεμ-Τετ 22.00

ΓΙΑΚΑΡΙ: Η ΤΑΙΝΙΑ

(YAKARI: LA GRANDE AVENTURE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ξαβιέ Τζιακομετί, Τόμπι Γκένκελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
K CINEPLEX LARNACA 6

Σαβ-Κυρ 17.30 (μεταγλ)

ΕΚΡΗΞΗ ΘΥΜΟΥ

(UNHINGED)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέρικ Μπόρτε
  • ΚΑΣΤ: Ράσελ Κρόου, Κάρεν Πιστόριους, Γκέιμπριελ Μπέιτμαν, Όστιν Π. ΜακΚένζι, Τζίμι Σίμπσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX LARNACA 1

Πεμ-Τετ 20.00, 22.15

ΜΟΥΛΑΝ

(MULAN)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νίκι Κάρο
  • ΚΑΣΤ: Γιφέι Λιου, Γκονγκ Λι, Ντόνι Γιεν, Τζέισον Σκοτ Λι, Τζετ Λι, Τζι Μα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX LARNACA 5

Πεμ-Τετ 19.30 Σαβ-Κυρ & 17.30 (υποτ)

ΟΙ ΕΥΧΟΥΛΗΔΕΣ 2: ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ

(TROLLS WORLD TOUR)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουόλτ Ντορν, Ντέιβιντ Π. Σμιθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
K CINEPLEX LARNACA 1

Σαβ-Κυρ 17.15 (μεταγλ)

K CINEPLEX LARNACA 3

Σαβ-Κυρ 17.15

ΟΙ ΝΕΟΙ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΟΙ

(THE NEW MUTANTS)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζος Μπουν
  • ΚΑΣΤ: Μπλου Χαντ, Άνια Τέιλορ-Τζόι, Μέισι Γουίλιαμς, Χένρι Ζάγκα, Τσάρλι Χίτον, Αλίσε Μπράγκα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
K CINEPLEX LARNACA 6

Πεμ-Τετ 22.15

ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

(THE WAR WITH GRANDPA)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τιμ Χιλ
  • ΚΑΣΤ: Ρόμπερτ Ντε Νίρο, Όουκς Φέγκλεϊ, Ούμα Θέρμαν, Ρομπ Ριγκλ, Τζέιν Σίμουρ, Τσιτς Μαρίν, Κρίστοφερ Γουόκεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
K CINEPLEX LARNACA 4

Πεμ-Τετ 19.45, 22.05 / Σαβ-Κυρ & 17.00

ΤΟ ΓΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΦΙΣΤΙΚΟΒΟΥΤΥΡΟΥ

(THE PEANUT BUTTER FALCON)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τάιλερ Νίλσον, Μάικλ Σουόρτς
  • ΚΑΣΤ: Σάια ΛαΜπαφ, Ντακότα Τζόνσον, Ζακ Γκοτσέιγκεν, Τζον Χοκς, Τόμας Χέιντεν Τσερτς, Μπρους Ντερν, Τζον Μπέρνθαλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX LARNACA 2

Πεμ-Τετ 19.30, 22.00

ΦΥΓΑΜΕ

(ONWARD)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νταν Σκάνλον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX LARNACA 2

Σαβ-Κυρ 17.00 (μεταγλ)