FreeCinema

Follow us

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 13, ΡΟΔΟΣ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2241024475

BACK TO BLACK

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσική Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Τέιλορ-Τζόνσον
  • ΚΑΣΤ: Μαρίσα Αμπέλα, Τζακ Ο’Κόνελ, Έντι Μάρσαν, Λέσλι Μάνβιλ, Τζούλιετ Κάουαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 122'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 1

Πεμ-Τετ 22:25 / Πεμ, Δευ-Τετ & 19:40

GHOSTBUSTERS: Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΓΟΥ

(GHOSTBUSTERS: FROZEN EMPIRE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκιλ Κέναν
  • ΚΑΣΤ: Φιν Γούλφχαρντ, ΜακΚένα Γκρέις, Πολ Ραντ, Κάρι Κουν, Κουμάλ Ναντζιάνι, Πάτον Όσβαλτ, Σελέστ Ο’Κόνορ, Λόγκαν Κιμ, Έμιλι Άλιν Λιντ, Τζέιμς Ακάστερ, Νταν Άκροϊντ, Μπιλ Μάρεϊ, Έρνι Χάντσον, Άννι Ποτς, Γουίλιαμ Άθερτον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 3

Πεμ-Τετ 19:30

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 5

Πεμ-Τετ 22:10

KUNG FU PANDA 4

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικ Μίτσελ, Στέφανι Στάιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 4

Παρ-Κυρ 17:40

ΑΓΡΙΑ ΝΕΡΑ

(SOMETHING IN THE WATER)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χέιλι Ίστον Στριτ
  • ΚΑΣΤ: Χίφτου Κουάσεμ, Λόρεν Λάιλ, Νάταλι Μίτσον, Νικόλ Ριέκο Σετσούκο, Ελουίζ Σέικσπιαρ-Χαρτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 4

Πεμ-Τετ 20:10

ΑΡΘΟΥΡ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ

(ARTHUR THE KING)

  • ΕΙΔΟΣ: Αθλητική Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σάιμον Κέλαν Τζόουνς
  • ΚΑΣΤ: Μαρκ Γουόλμπεργκ, Σίμου Λιού, Νάταλι Εμάνιουελ, Αλί Σουλιμάν, Τζούλιετ Ράιλανς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 107'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 1

Παρ-Κυρ 20:00

ΓΚΟΤΖΙΛΑ x ΚΟΝΓΚ: Η ΝΕΑ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ

(GODZILLA x KONG: THE NEW EMPIRE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άνταμ Γουίνγκαρντ
  • ΚΑΣΤ: Ρεμπέκα Χολ, Μπράιαν Ταϊρί Χένρι, Νταν Στίβενς, Κέιλι Χοτλ, Άλεξ Φερνς, Φάλα Τσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 2

Πεμ-Τετ 19:45

Η ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΝΩΕ

(A ARCA DE NOÉ)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σέρζιο Μασάντο, Αλόις Ντι Λέο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 84'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 3

Παρ-Κυρ 17:50

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΟΙΩΝΟΣ

(THE FIRST OMEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αρκάσα Στίβενσον
  • ΚΑΣΤ: Νελ Τάιγκερ Φρι, Νικόλ Σοράτσε, Σόνια Μπράγκα, Μαρία Καμπαλέρο, Μπιλ Νάι, Ταουφίκ Μπαρχόμ, Ραλφ Άινσον, Ίσταρ Κάρι-Γουίλσον, Αντρέα Αρκάντζελι, Τσαρλς Ντανς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 2

Πεμ-Τετ 22:20

Ο ΧΟΡΟΣ ΤΩΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ

(THE CANTERVILLE GHOST)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κιμ Μπέρντον, Ρόμπερτ Τσάντλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 2

Παρ-Κυρ 17:30

ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗ ΣΑΝ

(INSPECTOR SUN Y LA MALDICIÓN DE LA VIUDA NEGRA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χούλιο Σότο Γουρπίδε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 5

Παρ, Κυρ 17:45

ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΒΟΛΟ

(LATE NIGHT WITH THE DEVIL)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάμερον Κερνς, Κόλιν Κερνς
  • ΚΑΣΤ: Ντέιβιντ Νταστμάλσιαν, Λόρα Γκόρντον, Ίνγκριντ Τορέλι, Ίαν Μπλις, Ρις Αουτέρι, Φαϊζάλ Μπάτσι, Τζορτζίνα Χέιγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 3

Πεμ-Τετ 22:15

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 5

Παρ-Κυρ 19:50

ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥ

(RAPITO)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάρκο Μπελόκιο
  • ΚΑΣΤ: Πάολο Πιερομπόν, Φάουστο Ρούσο Αλέζι, Μπάρμπαρα Ρόνκι, Ενέα Σάλα, Λεονάρντο Μαλτέζε, Φαμπρίτσιο Τζιφούνι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 134'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 1

Παρ-Κυρ 17:40