FreeCinema

Follow us

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ

ΒΑΣΙΛΙΣΣΗΣ ΟΛΓΑΣ 35

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 690 6467283

THE FABELMANS

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στίβεν Σπίλμπεργκ
  • ΚΑΣΤ: Μισέλ Γουίλιαμς, Γκέιμπριελ ΛαΜπελ, Πολ Ντέινο, Σεθ Ρόγκεν, Τζαντ Χιρς, Ματέο Ζόριον Φράνσις-ΝτεΦορντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 151'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ 1

Σαβ-Κυρ 21:15

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ 2

Πεμ-Παρ 21:00

ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ

(LIVING)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Όλιβερ Χερμάνους
  • ΚΑΣΤ: Μπιλ Νάι, Έιμι Λου Γουντ, Τομ Μπερκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ 1

Πεμ, Παρ, Τρ, Τετ 17:30

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ 2

Δευ 17:15

ΑΠΟΦΑΣΗ ΦΥΓΗΣ

(HEOJIL KYOLSHIM)

  • ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Δράμα Μυστηρίου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τσαν-Γουκ Παρκ
  • ΚΑΣΤ: Παρκ Χάε-ιλ, Τανγκ Γουέι, Γκο Κιούνγκ-Πιο, Τζουνγκ Γι-σεό
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 138'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: CINOBO
ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ 1

Κυρ 17:00 / Δευ 22:15

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ 2

Τρ 21:00

ΒΙΚ Ο ΒΙΚΙΝΓΚ: ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΣΠΑΘΙ

(VIC THE VIKING: THE MAGIC SWORD)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ερίκ Καζ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 77'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER / WEIRD WAVE
ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ 1

Κυρ 14:00

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ 2

Σαβ 16:45 / Κυρ 16:15

ΙΕΡΗ ΑΡΑΧΝΗ

(HOLY SPIDER)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα Εγκλήματος
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αλί Αμπάσι
  • ΚΑΣΤ: Ζαρ Αμίρ-Εμπραχιμί, Μεχντί Μπατζεστανί, Αράς Αστιανί, Φορουζάν Τζαμσιντνετζάντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: CINOBO
ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ 1

Πεμ, Παρ, Κυρ 19:15 / Δευ 20:15 / Τρ, Τετ 19:15

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ 2

Σαβ 20:00

ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ: THE MOVIE

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άκης Καρράς, Χρήστος Λειβαδίτης, Αικατερίνη Παπαγεωργίου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 74'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ 2

Σαβ 15:30 / Κυρ 13:30

ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ

(MOTHERING SUNDAY)

  • ΕΙΔΟΣ: Αισθηματικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Εβά Ισόν
  • ΚΑΣΤ: Οντέσα Γιανγκ, Τζος Ο’Κόνορ, Κόλιν Φερθ, Ολίβια Κόλμαν, Σοπέ Ντιρισού, Γκλέντα Τζάκσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ 2

Πεμ, Παρ17:15 / Σαβ 18:15 / Κυρ 17:45 / Τρ, Τετ 17:15

ΜΑΡΜΑΝΤΙΟΥΚ

(MARMADUKE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαρκ Α. Ζ. Ντιπέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ 1

Κυρ 15:30

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΚΡΥΜΜΕΝΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ

(LE TRÉSOR DU PETIT NICOLAS)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμωδία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζιλιέν Ραπενό
  • ΚΑΣΤ: Ιλάν Ντεμπραμπάν, Ζαν-Πολ Ρουβ, Οντρέ Λαμί, Πιερ Αρντιτί, Ζαν-Πιερ Νταρουσέν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ 1

Σαβ 14:00

ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟΝ ΑΘΗΝΑΙΟΝ 2

Κυρ 14:45