DUNE: ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ
(DUNE: PART TWO)
- ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντενί Βιλνέβ
- ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ζεντάγια, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Τζος Μπρόλιν, Όστιν Μπάτλερ, Φλόρενς Πιου, Ντέιβ Μπαουτίστα, Κρίστοφερ Γουόκεν, Λεά Σεντού, Σουεϊλά Γιακούμπ, Στέλαν Σκάρσγκαρντ, Σαρλότ Ράμπλινγκ, Χαβιέρ Μπαρδέμ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 166'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 2
Πεμ-Τετ 21:30
IMAN
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κόριννα Αβρααμίδου, Κυριάκος Τοφαρίδης
- ΚΑΣΤ: Στέφανι Ατάλα, Ρίτα Χάγεκ, Αντρέας Τσέλεπος, Μαργαρίτα Ζαχαρίου, Προκόπης Αγαθοκλέους, Παμπίνα Γεωργίου
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 1
Πεμ-Τετ 19:00 / Σαβ-Δευ & 15:30
POOR THINGS
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Λάνθιμος
- ΚΑΣΤ: Έμμα Στόουν, Μαρκ Ράφαλο, Γουίλεμ Νταφόου, Ράμι Γιούσεφ, Κάθριν Χάντερ, Σούζι Μπέμπα, Τζέροντ Καρμάικλ, Μάργκαρετ Κουέιλι, Κρίστοφερ Άμποτ, Χάνα Σιγκούλα
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 141'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 3
Πεμ-Τετ 22:40
ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
(FORCE OF NATURE: THE DRY 2)
- ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Θρίλερ Μυστηρίου
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόμπερτ Κόνολι
- ΚΑΣΤ: Έρικ Μπάνα, Άννα Τορβ, Ντέμπορα-Λι Φέρνες, Ρόμπιν ΜακΛίβι, Σίσι Στρίνγκερ, Λούσι Άνσελ, Τζάκλιν ΜακΚένζι, Ρίτσαρντ Ρόξμπεργκ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 1
Πεμ-Τετ 22:30
ΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
(KOTY ERMITAZHA)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βασίλι Ροβένσκι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 83'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 2
Πεμ-Τετ 17:00
ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΠΑΠΙΕΣ
(MIGRATION)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπενζαμέν Ρενέρ, Γκουιλό Ομσί
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 4
Σαβ-Κυρ 15:15
ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΑ ΣΕ ΜΙΣΩ
(ANYONE BUT YOU)
- ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουίλ Γκλακ
- ΚΑΣΤ: Σίτνεϊ Σουίνι, Γκλεν Πάουελ, Αλεξάντρα Σιπ, Γκέιτα, Χάντλεϊ Ρόμπινσον, Μισέλ Χερντ, Ντέρμοτ Μαρλόνεϊ, Μπράιαν Μπράουν, Ντάρεν Μπαρνέτ, Ρέιτσελ Γκρίφιθς, Σαρλί Φρέιζερ, Τζο Ντέιβιντσον
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 2
Πεμ-Τετ 19:10
ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ: Η ΧΡΥΣΗ ΣΦΑΙΡΑ
(MAYA THE BEE 3: THE GOLDEN ORB)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νόελ Κλίρι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 2
Σαβ-Δευ 15:00
ΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
(LOVE LIES BLEEDING)
- ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Θρίλερ Εγκλήματος
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόουζ Γκλας
- ΚΑΣΤ: Κρίστεν Στιούαρτ, Κέιτι Ο’Μπράιαν, Εντ Χάρις, Τζένα Μαλόουν, Ντέιβ Φράνκο, Άννα Μπαρίσνικοφ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 4
Πεμ-Τετ 22:00
ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗ ΣΑΝ
(INSPECTOR SUN Y LA MALDICIÓN DE LA VIUDA NEGRA)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χούλιο Σότο Γουρπίδε
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 4
Πεμ-Τετ 17:15
ΣΚΥΛΟΣ & ΓΑΤΑ: ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ
(CHIEN & CHAT)
- ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμική Περιπέτεια
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ριμ Κερισί
- ΚΑΣΤ: Φρανκ Ντιμπόσκ, Ριμ Κερισί, Φιλίπ Λασό
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 3
Πεμ-Τετ 18:00 / Σαβ-Δευ & 15:45
ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ
(THE HOLDOVERS)
- ΕΙΔΟΣ: Δραμεντί
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αλεξάντερ Πέιν
- ΚΑΣΤ: Πολ Τζιαμάτι, Ντόμινικ Σέσα, Ντα’Βάιν Τζόι Ράντολφ, Κάρι Πρέστον, Ναχίμ Γκαρσία
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 4
Πεμ-Τετ 19:20
ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΕΡΕΣ
(PERFECT DAYS)
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βιμ Βέντερς
- ΚΑΣΤ: Γιακούσο Κότζι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS CINEMAS@GLYFADA 3
Πεμ-Τετ 20:10