DUNE: ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ
(DUNE: PART TWO)
- ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντενί Βιλνέβ
- ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ζεντάγια, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Τζος Μπρόλιν, Όστιν Μπάτλερ, Φλόρενς Πιου, Ντέιβ Μπαουτίστα, Κρίστοφερ Γουόκεν, Λεά Σεντού, Σουεϊλά Γιακούμπ, Στέλαν Σκάρσγκαρντ, Σαρλότ Ράμπλινγκ, Χαβιέρ Μπαρδέμ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 166'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE ATHENS METRO MALL 1 COCA COLA
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:00, 21:30
VILLAGE ATHENS METRO MALL 2
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:00, 22:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:30, 19:00, 22:30
VILLAGE ATHENS METRO MALL 5
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:20
POOR THINGS
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Λάνθιμος
- ΚΑΣΤ: Έμμα Στόουν, Μαρκ Ράφαλο, Γουίλεμ Νταφόου, Ράμι Γιούσεφ, Κάθριν Χάντερ, Σούζι Μπέμπα, Τζέροντ Καρμάικλ, Μάργκαρετ Κουέιλι, Κρίστοφερ Άμποτ, Χάνα Σιγκούλα
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 141'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE ATHENS METRO MALL 4
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:45
ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
(FORCE OF NATURE: THE DRY 2)
- ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Θρίλερ Μυστηρίου
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόμπερτ Κόνολι
- ΚΑΣΤ: Έρικ Μπάνα, Άννα Τορβ, Ντέμπορα-Λι Φέρνες, Ρόμπιν ΜακΛίβι, Σίσι Στρίνγκερ, Λούσι Άνσελ, Τζάκλιν ΜακΚένζι, Ρίτσαρντ Ρόξμπεργκ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE ATHENS METRO MALL 4
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:45
ΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
(KOTY ERMITAZHA)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βασίλι Ροβένσκι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 83'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
VILLAGE ATHENS METRO MALL 3
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:45, 15:45
VILLAGE ATHENS METRO MALL 4
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:30
ΓΟΥΟΝΚΑ
(WONKA)
- ΕΙΔΟΣ: Μουσική Κωμωδία Φαντασίας
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πολ Κινγκ
- ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ολίβια Κόλμαν, Τομ Ντέιβις, Κάλα Λέιν, Τζιμ Κάρτερ, Κίγκαν-Μάικλ Κι, Πάτερσον Τζόζεφ, Ματ Λούκας, Μάθιου Μπέιντον, Χιου Γκραντ, Σάλι Χόκινς, Ρόουαν Άτκινσον
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE ATHENS METRO MALL 2
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:00 (ΜΕΤΑΓΛ)
ΕΝΑΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΦΙΛΟΣ
(IMAGINARY)
- ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζεφ Γουάντλοου
- ΚΑΣΤ: ΝτεΓουάντα Γουάιζ, Τάιγκεν Μπερνς, Πάιπερ Μπράουν, Μπέτι Μπάκλεϊ, Τομ Πέιν, Βερόνικα Φάλκον, Σάμιουελ Σάλαρι, Μάθιου Σάτο
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE ATHENS METRO MALL 3
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:40
VILLAGE ATHENS METRO MALL 4
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:30
ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΑ ΣΕ ΜΙΣΩ
(ANYONE BUT YOU)
- ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουίλ Γκλακ
- ΚΑΣΤ: Σίτνεϊ Σουίνι, Γκλεν Πάουελ, Αλεξάντρα Σιπ, Γκέιτα, Χάντλεϊ Ρόμπινσον, Μισέλ Χερντ, Ντέρμοτ Μαρλόνεϊ, Μπράιαν Μπράουν, Ντάρεν Μπαρνέτ, Ρέιτσελ Γκρίφιθς, Σαρλί Φρέιζερ, Τζο Ντέιβιντσον
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE ATHENS METRO MALL 3
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:50
ΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
(LOVE LIES BLEEDING)
- ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Θρίλερ Εγκλήματος
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόουζ Γκλας
- ΚΑΣΤ: Κρίστεν Στιούαρτ, Κέιτι Ο’Μπράιαν, Εντ Χάρις, Τζένα Μαλόουν, Ντέιβ Φράνκο, Άννα Μπαρίσνικοφ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE ATHENS METRO MALL 3
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:10
VILLAGE ATHENS METRO MALL 4
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:15
ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗ ΣΑΝ
(INSPECTOR SUN Y LA MALDICIÓN DE LA VIUDA NEGRA)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χούλιο Σότο Γουρπίδε
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE ATHENS METRO MALL 1 COCA COLA
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:00, 16:00
ΣΚΥΛΟΣ & ΓΑΤΑ: ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ
(CHIEN & CHAT)
- ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμική Περιπέτεια
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ριμ Κερισί
- ΚΑΣΤ: Φρανκ Ντιμπόσκ, Ριμ Κερισί, Φιλίπ Λασό
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
VILLAGE ATHENS METRO MALL 5
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:20, 16:20, 18:20