DUNE: ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ
(DUNE: PART TWO)
- ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντενί Βιλνέβ
- ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ζεντάγια, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Τζος Μπρόλιν, Όστιν Μπάτλερ, Φλόρενς Πιου, Ντέιβ Μπαουτίστα, Κρίστοφερ Γουόκεν, Λεά Σεντού, Σουεϊλά Γιακούμπ, Στέλαν Σκάρσγκαρντ, Σαρλότ Ράμπλινγκ, Χαβιέρ Μπαρδέμ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 166'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
MEGAPLACE 1
Πεμ-Τετ 21:30
MEGAPLACE 2
Πεμ-Τετ 19:00
OPERATION STAR
- ΕΙΔΟΣ: Πολεμική Περιπέτεια
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βασίλης Τσικάρας
- ΚΑΣΤ: Κωνσταντίνος Λάγκος, Λευτέρης Δημηρόπουλος, Βασίλης Τσικάρας, Γιώργος Χατζηθεοδώρου, Ευτυχία Ψωμά, Μανώλης Σαββίδης, Χρύσα Κοντογιώργου, Έλενα Χειλέτη, Πέτρος Πέτρου
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
MEGAPLACE 3
Πεμ-Τετ 20:00
ΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
(KOTY ERMITAZHA)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βασίλι Ροβένσκι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 83'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
MEGAPLACE 2
Σαβ-Τρ 17:00
ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΑ ΣΕ ΜΙΣΩ
(ANYONE BUT YOU)
- ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουίλ Γκλακ
- ΚΑΣΤ: Σίτνεϊ Σουίνι, Γκλεν Πάουελ, Αλεξάντρα Σιπ, Γκέιτα, Χάντλεϊ Ρόμπινσον, Μισέλ Χερντ, Ντέρμοτ Μαρλόνεϊ, Μπράιαν Μπράουν, Ντάρεν Μπαρνέτ, Ρέιτσελ Γκρίφιθς, Σαρλί Φρέιζερ, Τζο Ντέιβιντσον
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
MEGAPLACE 1
Πεμ-Τετ 19:30
ΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
(LOVE LIES BLEEDING)
- ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Θρίλερ Εγκλήματος
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόουζ Γκλας
- ΚΑΣΤ: Κρίστεν Στιούαρτ, Κέιτι Ο’Μπράιαν, Εντ Χάρις, Τζένα Μαλόουν, Ντέιβ Φράνκο, Άννα Μπαρίσνικοφ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
MEGAPLACE 2
Πεμ-Τετ 22:15
Ο ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΟΣ
(THE BEEKEEPER)
- ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Έιγερ
- ΚΑΣΤ: Τζέισον Στέιθαμ, Έμι Ρέιβερ-Λάμπμαν, Τζος Χάτσερσον, Μπόμπι Ναντερί, Φιλίσια Ρασάντ, Ντέιβιντ Γουίτς, Τζέμα Ρέντγκρεϊβ, Τζέρεμι Άιρονς, Μίνι Ντράιβερ, Τέιλορ Τζέιμς, Μάικλ Επ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
MEGAPLACE 3
Πεμ-Τετ 22:15
ΟΙ ΕΥΧΟΥΛΗΔΕΣ 3: ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΤΑ
(TROLLS BAND TOGETHER)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουόλτ Ντορν, Τιμ Χάιτζ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
MEGAPLACE 1
Σαβ-Τρ 17:30
ΣΚΥΛΟΣ & ΓΑΤΑ: ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ
(CHIEN & CHAT)
- ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμική Περιπέτεια
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ριμ Κερισί
- ΚΑΣΤ: Φρανκ Ντιμπόσκ, Ριμ Κερισί, Φιλίπ Λασό
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
MEGAPLACE 3
Σαβ-Τρ 18:00
COCO
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λι Άνκριτς, Αντριάν Μολίνα
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
MINOAN'S WORLD 9D EXPERIENCE
Σαβ-Κυρ 18:00
JUMANJI: ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ
(JUMANJI: WELCOME TO THE JUNGLE)
- ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέικ Κάσνταν
- ΚΑΣΤ: Ντουέιν Τζόνσον, Κέβιν Χαρτ, Κάρεν Γκίλαν, Τζακ Μπλακ, Ρις Ντάρμπι, Μπόμπι Καναβάλε, Νικ Τζόνας
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
MINOAN'S WORLD 9D EXPERIENCE
Σαβ 20:00
ΕΞΕΛΙΞΗ
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Περικλής Χούρσογλου
- ΚΑΣΤ: Αλέξανδρος Λογοθέτης, Βασίλης Κολοβός, Ελένη Γερασιμίδου, Δημήτρης Ναζίρης, Γιώτα Μηλίτση, Βαγγελιώ Ανδρεαδάκη
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
ΑΤΤΙΚΟΝ 1
Πεμ 20:30 / Παρ-Τετ 19:30
ΖΩΝΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ
(THE ZONE OF INTEREST)
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόναθαν Γκλέιζερ
- ΚΑΣΤ: Κρίστιαν Φρίντελ, Σάντρα Χούλερ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΝ 1
Παρ-Τετ 21:30
DUNE: ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ
(DUNE: PART TWO)
- ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντενί Βιλνέβ
- ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ζεντάγια, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Τζος Μπρόλιν, Όστιν Μπάτλερ, Φλόρενς Πιου, Ντέιβ Μπαουτίστα, Κρίστοφερ Γουόκεν, Λεά Σεντού, Σουεϊλά Γιακούμπ, Στέλαν Σκάρσγκαρντ, Σαρλότ Ράμπλινγκ, Χαβιέρ Μπαρδέμ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 166'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΕΛΛΗΝΙΣ 1
Πεμ-Τετ 19:00, 22:00
ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
(FORCE OF NATURE: THE DRY 2)
- ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Θρίλερ Μυστηρίου
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόμπερτ Κόνολι
- ΚΑΣΤ: Έρικ Μπάνα, Άννα Τορβ, Ντέμπορα-Λι Φέρνες, Ρόμπιν ΜακΛίβι, Σίσι Στρίνγκερ, Λούσι Άνσελ, Τζάκλιν ΜακΚένζι, Ρίτσαρντ Ρόξμπεργκ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΕΛΛΗΝΙΣ 4
Πεμ-Τετ 20:30, 22:30
ΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
(KOTY ERMITAZHA)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βασίλι Ροβένσκι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 83'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΕΛΛΗΝΙΣ 4
Σαβ-Κυρ 18:30
ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΠΑΠΙΕΣ
(MIGRATION)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπενζαμέν Ρενέρ, Γκουιλό Ομσί
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΕΛΛΗΝΙΣ 5
Σαβ-Κυρ 18:30
ΕΝΑΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΦΙΛΟΣ
(IMAGINARY)
- ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζεφ Γουάντλοου
- ΚΑΣΤ: ΝτεΓουάντα Γουάιζ, Τάιγκεν Μπερνς, Πάιπερ Μπράουν, Μπέτι Μπάκλεϊ, Τομ Πέιν, Βερόνικα Φάλκον, Σάμιουελ Σάλαρι, Μάθιου Σάτο
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΕΛΛΗΝΙΣ 2
Πεμ-Τετ 20:30, 22:30
ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ: Η ΧΡΥΣΗ ΣΦΑΙΡΑ
(MAYA THE BEE 3: THE GOLDEN ORB)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νόελ Κλίρι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΕΛΛΗΝΙΣ 2
Σαβ-Κυρ 18:30
ΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
(LOVE LIES BLEEDING)
- ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Θρίλερ Εγκλήματος
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόουζ Γκλας
- ΚΑΣΤ: Κρίστεν Στιούαρτ, Κέιτι Ο’Μπράιαν, Εντ Χάρις, Τζένα Μαλόουν, Ντέιβ Φράνκο, Άννα Μπαρίσνικοφ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΕΛΛΗΝΙΣ 3
Πεμ-Τετ 20:30, 22:30
ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗ ΣΑΝ
(INSPECTOR SUN Y LA MALDICIÓN DE LA VIUDA NEGRA)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χούλιο Σότο Γουρπίδε
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΕΛΛΗΝΙΣ 3
Σαβ-Κυρ 18:30
ΠΡΙΜΑ ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ
(JOIKA)
- ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέιμς Νάπιερ Ρόμπερτσον
- ΚΑΣΤ: Τάλια Ράιντερ, Ντιάνε Κρούγκερ, Μπορίς Σικ, Τόμας Κοτ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 110'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΕΛΛΗΝΙΣ 5
Πεμ-Τετ 20:30, 22:30