OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ, ΤΟΜΠΑΖΗ 15 - ΠΥΛΑΙΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2310 471280 (καθημερινά 17.00 - 22.00)
Site: https://www.options-cinemas.gr/
Γενική είσοδος €8,40
Οικογενειακό (παιδιά έως 12 ετών & συνοδοί σε παιδικές ταινίες) €6,40
Κάθε Τετάρτη €5,40
Δευτ-Παρ. έως 18:50 €5,40
Φοιτητικό €7,40
ΑμεΑ €5,40
Προβολές 3D €10,40
Group άνω των 10 ατόμων €7,40
BOB MARLEY: ONE LOVE
- ΕΙΔΟΣ: Μουσική Δραματική Βιογραφία
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρεϊνάλντο Μάρκους Γκριν
- ΚΑΣΤ: Κίνγκσλεϊ Μπεν-Αντίρ, Τζέιμς Νόρτον, Λασάνα Λιντς, Τόζιν Κόουλ, Άντονι Γουέλς
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 8
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 22:30
DUNE: ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ
(DUNE: PART TWO)
- ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντενί Βιλνέβ
- ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ζεντάγια, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Τζος Μπρόλιν, Όστιν Μπάτλερ, Φλόρενς Πιου, Ντέιβ Μπαουτίστα, Κρίστοφερ Γουόκεν, Λεά Σεντού, Σουεϊλά Γιακούμπ, Στέλαν Σκάρσγκαρντ, Σαρλότ Ράμπλινγκ, Χαβιέρ Μπαρδέμ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 166'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 1
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ:21:00
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 8
ΣΑΒ- ΚΥΡ & ΔΕΥΤ: 16:30
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 11
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 20:10
POOR THINGS
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γιώργος Λάνθιμος
- ΚΑΣΤ: Έμμα Στόουν, Μαρκ Ράφαλο, Γουίλεμ Νταφόου, Ράμι Γιούσεφ, Κάθριν Χάντερ, Σούζι Μπέμπα, Τζέροντ Καρμάικλ, Μάργκαρετ Κουέιλι, Κρίστοφερ Άμποτ, Χάνα Σιγκούλα
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 141'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 10
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 22:10
ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
(FORCE OF NATURE: THE DRY 2)
- ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Θρίλερ Μυστηρίου
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόμπερτ Κόνολι
- ΚΑΣΤ: Έρικ Μπάνα, Άννα Τορβ, Ντέμπορα-Λι Φέρνες, Ρόμπιν ΜακΛίβι, Σίσι Στρίνγκερ, Λούσι Άνσελ, Τζάκλιν ΜακΚένζι, Ρίτσαρντ Ρόξμπεργκ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 3
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 22:00
ΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
(KOTY ERMITAZHA)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βασίλι Ροβένσκι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 83'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 6
ΣΑΒ- ΚΥΡ & ΔΕΥΤ: 16:10, 18:10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 18:10
ΓΟΥΟΝΚΑ
(WONKA)
- ΕΙΔΟΣ: Μουσική Κωμωδία Φαντασίας
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πολ Κινγκ
- ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ολίβια Κόλμαν, Τομ Ντέιβις, Κάλα Λέιν, Τζιμ Κάρτερ, Κίγκαν-Μάικλ Κι, Πάτερσον Τζόζεφ, Ματ Λούκας, Μάθιου Μπέιντον, Χιου Γκραντ, Σάλι Χόκινς, Ρόουαν Άτκινσον
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 116'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 11
ΣΑΒ- ΚΥΡ & ΔΕΥΤ: 17:45 (ΜΕΤΑΓΛ)
ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΠΑΠΙΕΣ
(MIGRATION)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπενζαμέν Ρενέρ, Γκουιλό Ομσί
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 10
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 22:30
ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ: Η ΧΡΥΣΗ ΣΦΑΙΡΑ
(MAYA THE BEE 3: THE GOLDEN ORB)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νόελ Κλίρι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 8
ΣΑΒ- ΚΥΡ & ΔΕΥΤ: 16:30
ΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
(LOVE LIES BLEEDING)
- ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Θρίλερ Εγκλήματος
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόουζ Γκλας
- ΚΑΣΤ: Κρίστεν Στιούαρτ, Κέιτι Ο’Μπράιαν, Εντ Χάρις, Τζένα Μαλόουν, Ντέιβ Φράνκο, Άννα Μπαρίσνικοφ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 21:20
ΟΙ ΕΥΧΟΥΛΗΔΕΣ 3: ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΤΑ
(TROLLS BAND TOGETHER)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουόλτ Ντορν, Τιμ Χάιτζ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 92'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 3
ΣΑΒ- ΚΥΡ & ΔΕΥΤ: 17:15
ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗ ΣΑΝ
(INSPECTOR SUN Y LA MALDICIÓN DE LA VIUDA NEGRA)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χούλιο Σότο Γουρπίδε
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 1
ΣΑΒ- ΚΥΡ & ΔΕΥΤ: 16:50, 18:50 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 18:50
ΣΚΥΛΟΣ & ΓΑΤΑ: ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ
(CHIEN & CHAT)
- ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμική Περιπέτεια
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ριμ Κερισί
- ΚΑΣΤ: Φρανκ Ντιμπόσκ, Ριμ Κερισί, Φιλίπ Λασό
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2
ΣΑΒ- ΚΥΡ & ΔΕΥΤ: 17:00, 19:10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 19:10
ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ
(THE HOLDOVERS)
- ΕΙΔΟΣ: Δραμεντί
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αλεξάντερ Πέιν
- ΚΑΣΤ: Πολ Τζιαμάτι, Ντόμινικ Σέσα, Ντα’Βάιν Τζόι Ράντολφ, Κάρι Πρέστον, Ναχίμ Γκαρσία
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 10
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 19:30
ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΕΡΕΣ
(PERFECT DAYS)
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βιμ Βέντερς
- ΚΑΣΤ: Γιακούσο Κότζι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 3
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ: 19:20