ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 13, ΡΟΔΟΣ
ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2241024475
DUNE: ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ
(DUNE: PART TWO)
- ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντενί Βιλνέβ
- ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ζεντάγια, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Τζος Μπρόλιν, Όστιν Μπάτλερ, Φλόρενς Πιου, Ντέιβ Μπαουτίστα, Κρίστοφερ Γουόκεν, Λεά Σεντού, Σουεϊλά Γιακούμπ, Στέλαν Σκάρσγκαρντ, Σαρλότ Ράμπλινγκ, Χαβιέρ Μπαρδέμ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 166'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 5
Πεμ, Δευ-Τετ 21:45 / Παρ-Κυρ 18:00, 21:45
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 1
Πεμ, Δευ-Τετ 19:00
ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ
(FORCE OF NATURE: THE DRY 2)
- ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Θρίλερ Μυστηρίου
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόμπερτ Κόνολι
- ΚΑΣΤ: Έρικ Μπάνα, Άννα Τορβ, Ντέμπορα-Λι Φέρνες, Ρόμπιν ΜακΛίβι, Σίσι Στρίνγκερ, Λούσι Άνσελ, Τζάκλιν ΜακΚένζι, Ρίτσαρντ Ρόξμπεργκ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 1
Πεμ, Δευ-Τετ 22:30 / Παρ-Κυρ 19:45
ΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
(KOTY ERMITAZHA)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βασίλι Ροβένσκι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 83'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 4
Παρ-Κυρ 17:30
ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ
(CUANDO ACECHA LA MALDAD)
- ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντεμιάν Ρούγκνα
- ΚΑΣΤ: Εζέκιελ Ροντρίγκεζ, Ντεμιάν Σαλομόν, Σιλβίνα Σαμπάτερ, Λουίς Ζιμπρόφσκι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 2
Πεμ-Τετ 22:15
ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ
(LAND OF BAD)
- ΕΙΔΟΣ: Πολεμική Περιπέτεια
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουίλιαμ Γιούμπανκ
- ΚΑΣΤ: Λίαμ Χέμσγουορθ, Ράσελ Κρόου, Λουκ Χέμσγουορθ, Ρίκι Γουίτλ, Μίλο Βεντιμίλια
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 113'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 4
Πεμ-Τετ 19:40
ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΠΑΠΙΕΣ
(MIGRATION)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπενζαμέν Ρενέρ, Γκουιλό Ομσί
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 1
Παρ-Κυρ 17:35
ΕΝΑΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΦΙΛΟΣ
(IMAGINARY)
- ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζεφ Γουάντλοου
- ΚΑΣΤ: ΝτεΓουάντα Γουάιζ, Τάιγκεν Μπερνς, Πάιπερ Μπράουν, Μπέτι Μπάκλεϊ, Τομ Πέιν, Βερόνικα Φάλκον, Σάμιουελ Σάλαρι, Μάθιου Σάτο
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 3
Πεμ, Δευ-Τετ 22:10 / Παρ-Κυρ 19:30
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 4
Παρ-Κυρ 22:10
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 3
Παρ, Κυρ 17:10
ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ
(IRGENDWANN WERDEN WIR UNS ALLES ERZÄHLEN)
- ΕΙΔΟΣ: Ερωτικό Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Έμιλι Ατέφ
- ΚΑΣΤ: Μαρλένε Μπούροβ, Φέλιξ Κράμερ, Σέντρικ Άιχ, Σίλκε Μποντενμπέντερ, Φλόριαν Πάντζνερ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 129'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 1
Παρ-Κυρ 22:20
ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΑ ΣΕ ΜΙΣΩ
(ANYONE BUT YOU)
- ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γουίλ Γκλακ
- ΚΑΣΤ: Σίτνεϊ Σουίνι, Γκλεν Πάουελ, Αλεξάντρα Σιπ, Γκέιτα, Χάντλεϊ Ρόμπινσον, Μισέλ Χερντ, Ντέρμοτ Μαρλόνεϊ, Μπράιαν Μπράουν, Ντάρεν Μπαρνέτ, Ρέιτσελ Γκρίφιθς, Σαρλί Φρέιζερ, Τζο Ντέιβιντσον
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 103'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 2
Πεμ-Τετ 19:45
ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ: Η ΧΡΥΣΗ ΣΦΑΙΡΑ
(MAYA THE BEE 3: THE GOLDEN ORB)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νόελ Κλίρι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 3
Σαβ 17:25
ΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
(LOVE LIES BLEEDING)
- ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Θρίλερ Εγκλήματος
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόουζ Γκλας
- ΚΑΣΤ: Κρίστεν Στιούαρτ, Κέιτι Ο’Μπράιαν, Εντ Χάρις, Τζένα Μαλόουν, Ντέιβ Φράνκο, Άννα Μπαρίσνικοφ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 3
Πεμ, Δευ-Τετ 19:40 / Παρ-Κυρ 22:10
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 4
Πεμ, Δευ-Τετ 22:10
ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗ ΣΑΝ
(INSPECTOR SUN Y LA MALDICIÓN DE LA VIUDA NEGRA)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χούλιο Σότο Γουρπίδε
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 2
Παρ-Κυρ 17:40