FreeCinema

Follow us

SCREAM (2022)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ματ Μπετινέλι-Όλπιν, Τάιλερ Τζιλέτ
  • ΚΑΣΤ: Μελίσα Μπαρέρα, Τζακ Κουέιντ, Νεβ Κάμπελ, Κόρτνεϊ Κοξ, Ντέιβιντ Αρκέτ, Τζένα Ορτέγκα, Μάρλεϊ Σέλτον, Ντίλαν Μινέτ, Μίκι Μάντισον, Τζάσμιν Σαβόι Μπράουν, Μέισον Γκούντινγκ, Σόνια Αμάρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON

Δυο δεκαετίες και βάλε μετά το μακελλειό που έπνιξε στο αίμα την πόλη του Γούντσμπορο, ένας άγνωστος φοράει ξανά τη μάσκα του Ghostface, κραδαίνει τη φονική λεπίδα και σφάζει με agenda που πίσω της κρύβει μυστήριο από το παρελθόν ή κάτι… «σινεφιλικό»;

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

VILLAGE ATHENS METRO MALL

VILLAGE ATHENS METRO MALL 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:15, 22:50

ΑΙΓΑΛΕΩ

ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

Πεμ-Τετ 21:30

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΣΟΦΙΑ

ΣΟΦΙΑ

Πεμ-Τετ 21:30

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX 2

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 22:30

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX 4

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 19:00 21:30

ΙΛΙΟΝ

ODEON ESCAPE

ODEON ESCAPE 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΣΑΒ & ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 22.30 ΚΥΡ: 20.00

ODEON ESCAPE 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.20

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2

Πεμ-Τετ 21:45

ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ

ODEON ΟΠΕΡΑ

ODEON ΟΠΕΡΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.20

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX

ΑΕΛΛΩ 3D CINEMAX 1

ΠΕΜΠΤΗ έως ΤΕΤΑΡΤΗ 20:00 22:30

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ

ΑΡΤΕΜΙΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΑΡΤΕΜΙΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Πεμ-Τετ 22:00

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 1

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 23:10

VILLAGE @ THE MALL 5 EUROPA

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:00, 22:40

VILLAGE @ THE MALL 8

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:00

VILLAGE @ THE MALL 11

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:10, 21:40 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:40, 19:10, 21:40

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 2

Πεμ-Τετ 22:30

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 4

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:10, 22:45

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

WESTCITY CINEMAS

WESTCITY CINEMAS 1

Πεμ-Τετ 21:45

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 15

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:30, 20:10, 22:50

VILLAGE 20 CINEMAS 7

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:30, 22:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:50, 19:30, 22:10

VILLAGE 20 CINEMAS 9

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:10, 20:50, 23:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:30, 18:10, 20:50, 23:30

VILLAGE 20 CINEMAS 20

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:50, 21:30

ΑΓΡΙΝΙΟ

ΑΝΕΣΙΣ

ΑΝΕΣΙΣ

Πεμ-Δευ & Τετ 21:30

ΑΙΓΙΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΑΠΟΛΛΩΝ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Πεμ-Κυρ 21:30 / Δευ-Τετ 19:00

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

ΗΛΥΣΙΑ

ΗΛΥΣΙΑ

Πέμπτη, Κυριακή, Δευτέρα, Τετάρτη: 22:15, Παρασκευή: 00:30, Σάββατο, Τρίτη: 19:15

ΑΜΑΛΙΑΔΑ

CINE CINEMA AMALIADA

CINE CINEMA AMALIADA 2

Πεμ-Τετ 19:45

ΒΕΡΟΙΑ

ΣΤΑΡ

ΣΤΑΡ 2

Παρ-Κυρ 21:45

ΒΟΛΟΣ

VILLAGE CINEMAS VOLOS

VILLAGE 1 CINEMAS VOLOS

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:00, 22:40

ΖΑΚΥΝΘΟΣ

ΦΩΣΚΟΛΟΣ

ΦΩΣΚΟΛΟΣ

Πεμ-Κυρ 19:30 / Δευ-Τετ 22:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 1

Πεμ-Τετ 20:15, 22:30

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 2

ΣΑΒ, ΚΥΡ: 18.30

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.20

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΣΑΒ & ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 22.30 ΚΥΡ: 20.00

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 10

ΠΕΜ ΕΩΣ ΣΑΒ & ΔΕΥ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.00, 22.30 ΚΥΡ: 20.00

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 7

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 17:50, 20:45, 23:20

ΒΑΚΟΥΡΑ

ΒΑΚΟΥΡΑ 2

Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή 23:00

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 2

Πεμ-Τετ: 22:40

Cineplexx One Salonica 3

Πεμ-Τετ: 19:30, 21:45

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

VICTORIA CINEMAS

VICTORIA CINEMAS

Παρ 19:00

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 4

ΠΕΜ-ΣΑΒ & ΔΕΥ-ΤΕΤ: 20:00, 22:30, ΚΥΡ: 20:00

ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 2

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 21:00 / Σαβ-Κυρ 22:00

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Πεμ-Τετ 21:30

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

CITY CENTER

CITY CENTER 2

Πεμ-Τετ 21:30

ΟΛΥΜΠΙΟΝ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ 2

Πεμ-Τετ 21:45

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ 2

Πεμ-Τετ 21:30

ΚΟΖΑΝΗ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ 2

Πεμ-Τετ 21:30 / Σαβ-Κυρ & 18:45

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΦΛΟΙΣΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS

ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 1

Πεμ-Τετ 20:15, 22:30

ΚΩΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

Σαβ 19:30, Κυρ 22:00

ΛΑΡΙΣΑ

VICTORIA CINEMAS

VICTORIA CINEMAS 2

Πεμ-Τετ 20:00, 22:30

VILLAGE FASHION CITY OUTLET

VILLAGE FASHION CITY OUTLET 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:00, 22:40

ΛΕΙΒΑΔΙΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX 2

Πεμ-Τετ 19:20, 21:40

ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΑΡΙΩΝ

ΑΡΙΩΝ 2

Πεμ-Τετ 21:30

ΞΑΝΘΗ

ODEON COSMOS

ODEON COSMOS 3

ΠΕΜ-ΣΑΒ & ΔΕΥ-ΤΕΤ: 20:00, 22:30, ΚΥΡ: 20:00

ΠΑΤΡΑ

ODEON VESO MARE

ODEON VESO MARE 2

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 21:30

ODEON VESO MARE 5

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 20:00, 22:30

ΠΥΡΓΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX 2

Πεμ-Τετ 19:40, 21:50

ΡΕΘΥΜΝΟ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1

Πεμ-Τετ 22:20

ΡΟΔΟΣ

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON 1

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 19:30, 22:15

ΣΑΜΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ

Πεμ-Δευ 21:15

ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

CINE VILLAGIO

CINE VILLAGIO

Πεμ-Κυρ 21:30

ΣΗΤΕΙΑ

ΜΙΝΩΑ

ΜΙΝΩΑ

Σαβ-Κυρ 19:00

ΣΥΡΟΣ

ΠΑΛΛΑΣ

ΠΑΛΛΑΣ

Πεμ-Σαβ 21:00 / Κυρ-Τρ 20:00

ΤΡΙΠΟΛΗ

CINEVILLE

CINEVILLE 2

Πεμ. /Σαβ. /Κυρ. /Δευ. /Τριτ. /Τετ. : 21:40

ΧΑΛΚΙΔΑ

ΜΑΓΙΑ MOVIETONE

ΜΑΓΙΑ MOVIETONE

Πεμ-Τετ 22:30

ΧΑΝΙΑ

MEGAPLACE

MEGAPLACE 1

Πεμ-Τετ 22:30

MEGAPLACE 2

Πεμ-Τετ 20:00

ΛΑΡΝΑΚΑ

K CINEPLEX LARNACA

K CINEPLEX LARNACA 4

Πεμ-Τετ 19:45, 22:15

ΛΕΜΕΣΟΣ

K CINEPLEX LIMASSOL

K CINEPLEX LIMASSOL 2

Πεμ-Τετ 19:45, 22:15

RIO CINEMA (LIMASSOL)

RIO CINEMA (LIMASSOL) 2

Πεμ-Τετ 22:30

RIO CINEMA (LIMASSOL) 3

Πεμ-Τετ 19:30

ΛΕΥΚΩΣΙΑ

K CINEPLEX NICOSIA

K CINEPLEX NICOSIA 4

Πεμ-Τετ 19:45, 22:15

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 1

Πεμ-Τετ 22:15

RIO PREMIER CINEMAS (NICOSSIA MALL)

RIO PREMIER CINEMAS 3

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 19:45, 22:00 / Σαβ-Κυρ 22:40

RIO PREMIER CINEMAS 6

Σαβ-Κυρ 20:00

ΠΑΦΟΣ

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL 4

Πεμ-Τετ 19:45, 22:15