FreeCinema

Follow us

VILLAGE 20 CINEMAS

ΠΕΤΡΟΥ ΡΑΛΛΗ & ΘΗΒΩΝ, ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 210 2704800

Γενική είσοδος 7€ , Φοιτητικό Δευτ – Τρ. 5€. Προβολές 3D €12, φοιτ., παιδ., στρατιωτικό 11€.
Τηλ. αγορά εισιτηρίων με πιστωτική κάρτα (Visa ή Mastercard) στο τηλ. 210 2704800 On-line αγορά εισιτηρίων στο www.villagecinemas.gr

AFTER 3: ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ

(AFTER WE FELL)

  • ΕΙΔΟΣ: Νεανικό Αισθηματικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Καστίλ Λάντον
  • ΚΑΣΤ: Τζοζεφίν Λάνγκφορντ, Χίροου Φάινς Τίφιν, Λουίζ Λόμπαρντ, Τσανς Περντόμο, Ρομπ Έστες, Άριελ Κέμπελ, Μάιρα Σορβίνο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE 20 CINEMAS 14

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:00

VILLAGE 20 CINEMAS 16

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:40, 21:00

CRY MACHO

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κλιντ Ίστγουντ
  • ΚΑΣΤ: Κλιντ Ίστγουντ, Εντουάρντο Μινέτ, Νατάλια Τραβέν, Ντουάιτ Γιόκαμ, Φερνάντα Ουρεχόλα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 19

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:10

FAST & FURIOUS 9: ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

(F9: THE FAST SAGA)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζάστιν Λιν
  • ΚΑΣΤ: Βιν Ντίζελ, Μισέλ Ροντρίγκεζ, Τζορντάνα Μπρούστερ, Ταϊρίς Γκίμπσον, Λούντακρις, Νάταλι Εμάνιουελ, Σαρλίζ Θέρον, Τζον Σένα, Φιν Κόουλ, Σουνγκ Κανγκ, Άννα Σαγουάι, Έλεν Μίρεν, Κερτ Ράσελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 145'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VILLAGE 20 CINEMAS 17

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:50 ΤΕΤ : 22:20

VILLAGE 20 CINEMAS 19

ΠΕΜ έως ΤΡΙ : 22:00

NO TIME TO DIE

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρι Φουκουνάγκα
  • ΚΑΣΤ: Ντάνιελ Κρεγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 163'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VILLAGE 20 CINEMAS 4 COCA COLA

ΤΕΤ : 00:00 (DOBLY ATMOS)

VILLAGE 20 CINEMAS 8

ΤΕΤ : 00:15

PAW PATROL: Η ΤΑΙΝΙΑ

(PAW PATROL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Καλ Μπράνκερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE 20 CINEMAS 1

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:00, 20:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:30, 18:45, 21:10 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 20 CINEMAS 2 COΜFORT

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:20, 20:40 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:00, 18:20, 20:40 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 20 CINEMAS 3

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:40, 19:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 20 CINEMAS 18

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:40 (ΜΕΤΑΓΛ)

THE SUICIDE SQUAD

  • ΕΙΔΟΣ: (Meta) Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέιμς Γκαν
  • ΚΑΣΤ: Μάργκο Ρόμπι, Άιντρις Έλμπα, Τζον Σένα, Ντανιέλα Μελσιόρ, Ντέιβιντ Νταστμάλσιαν, Τζόελ Κίναμαν, Νέιθαν Φίλιον, Πίτερ Καπάλντι, Μάικλ Ρούκερ, Βαϊόλα Ντέιβις, Τζάι Κόρτνεϊ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 132'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 17

ΠΕΜ έως ΤΡΙ : 22:20

ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΟΤΤΟ

(KING OTTO)

  • ΕΙΔΟΣ: Ντοκιμαντέρ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρίστοφερ Αντρέ Μαρκς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 14

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:00

ΔΡΟΜΟΣ ΑΠΟ ΠΑΓΟ

(THE ICE ROAD)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόναθαν Χένσλεϊ
  • ΚΑΣΤ: Λίαμ Νίσον, Μάρκους Τόμας, Άμπερ Μιντθάντερ, Μπέντζαμιν Γουόκερ, Λόρενς Φίσμπερν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 5

ΠΕΜ έως ΤΡΙ : 18:50, 21:20 ΤΕΤ : 18:50, 21:20, 23:50

VILLAGE 20 CINEMAS 7

ΠΕΜ, ΚΥΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ : 20:30 ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΤΕΤ : 20:30, 23:00

VILLAGE 20 CINEMAS 8

ΠΕΜ έως ΤΡΙ : 19:40, 22:10 ΤΕΤ : 19:40

VILLAGE 20 CINEMAS 19

ΤΕΤ : 22:10

ΕΚΡΗΚΤΙΚΟ ΚΟΚΤΕΪΛ

(GUNPOWDER MILKSHAKE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ναβότ Παπουσάντο
  • ΚΑΣΤ: Κάρεν Γκίλαν, Λένα Χέντεϊ, Κάρλα Γκουτζίνο, Άντζελα Μπάσετ, Μισέλ Γεό, Πολ Τζιαμάτι, Ραλφ Άινσον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE 20 CINEMAS 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:00

Η ΕΝΣΑΡΚΩΣΗ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

(MALIGNANT)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέιμς Γουάν
  • ΚΑΣΤ: Άναμπελ Γουόλις, Μάντι Χάσον, Τζορτζ Γιανγκ, Τζάκλιν ΜακΚένζι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 14

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:30

VILLAGE 20 CINEMAS 16

ΤΕΤ : 23:20

ΛΟΥΚΑ

(LUCA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ενρίκο Καζαρόζα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 7

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:00, 18:10 (ΜΕΤΑΓΛ)

VILLAGE 20 CINEMAS 8

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 17:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΜΠΛΕ ΒΑΛΤΟΣ

(BLUE BAYOU)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζάστιν Τσον
  • ΚΑΣΤ: Τζάστιν Τσον, Αλίσια Βικάντερ, Μαρκ Ο’Μπράιεν, Λιν Νταν Παμ, Σίντνεϊ Κοβάλσκι, Βόντι Κέρτις-Χολ, Έμορι Κοέν, Τζεραλντίν Σίνγκερ, Τόμπι Βιτράνο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VILLAGE 20 CINEMAS 17

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:50

Ο SHANG-CHI ΚΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΩΝ ΔΕΚΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ

(SHANG-CHI AND THE LEGEND OF THE TEN RING)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέστιν Ντάνιελ Κρέτον
  • ΚΑΣΤ: Σίμου Λιού, Ακουαφίνα, Τόνι Λιάνγκ, Μέντζερ Ζανγκ, Φάλα Τσεν, Μισέλ Γεό, Φλόριαν Μουντιάνου, Γουά Γιουέν, Μπεν Κίνγκσλεϊ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 132'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 1

ΤΕΤ : 23:20

VILLAGE 20 CINEMAS 13

ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:30, 22:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:40, 19:30, 22:20

VILLAGE 20 CINEMAS 15

ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΤΕΤ : 23:00

VILLAGE 20 CINEMAS 18

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:50

VILLAGE 20 CINEMAS 20

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:40, 21:30

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ

(MAN OF GOD)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γελένα Πόποβιτς
  • ΚΑΣΤ: Άρης Σερβετάλης, Αλεξάντερ Πετρόφ, Μίκι Ρουρκ, Χρήστος Λούλης, Καριοφυλλιά Καραμπέτη, Νικήτας Τσακίρογλου, Γιάννης Στάνκογλου, Τάνια Τρύπη, Μαρθίλια Σβάρνα, Ιερώνυμος Καλετσάνος, Γιάννης Αναστασάκης, Γεράσιμος Σκιαδαρέσης, Βασίλης Κουκαλάνι, Αλέξανδρος Μυλωνάς, Μιχάλης Μητρούσης, Μιχάλης Οικονόμου, Τόνια Σωτηροπούλου, Κορίνα Άννα Γουγούλη, Μάνος Γαβράς, Σαράντος Γεωγλερής, Παναγιώτης Μαρίνος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 6

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:20, 21:40 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 17:00, 19:20, 21:40

VILLAGE 20 CINEMAS 15

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:20, 20:40

ΣΠΙΡΙΤ: Ο ΑΤΙΘΑΣΟΣ

(SPIRIT UNTAMED)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ιλέιν Μπόγκαν, Ένιο Τόρεσαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VILLAGE 20 CINEMAS 15

ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:10 (ΜΕΤΑΓΛ)