FreeCinema

Follow us

RIO CINEMA (LIMASSOL)

ΕΛΛΑΔΟΣ 125, ΛΕΜΕΣΟΣ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 00357 25 87 1410

DUNE

(DUNE: PART ONE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντενί Βιλνέβ
  • ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Ζεντάγια, Όσκαρ Άιζαακ, Τζέισον Μόμοα, Στέλαν Σκάρσγκαρντ, Τζος Μπρόλιν, Στίβεν ΜακΚίνλεϊ Χέντερσον, Χαβιέρ Μπαρδέμ, Σάρον Ντάνκαν-Μπρούστερ, Τσεν Τσανγκ, Ντέιβ Μπαουτίστα, Ντέιβιντ Νταστμάλσιαν, Σαρλότ Ράμπλινγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 155'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
RIO CINEMA (LIMASSOL) 2

Πεμ-Τετ 19:30, 22:20

RIO CINEMA (LIMASSOL) 6

Σαβ-Κυρ 16:45

NO TIME TO DIE

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρι Φουκουνάγκα
  • ΚΑΣΤ: Ντάνιελ Κρεγκ, Λεά Σεντού, Ραμί Μαλέκ, Ρέιφ Φάινς, Λασάνα Λιντς, Μπεν Γουίσο, Ντέιβιντ Ντέντσικ, Άνα ντε Άρμας, Τζέφρι Ράιτ, Κρίστοφ Βαλτς, Νεϊόμι Χάρις, Ρόρι Κινίαρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 163'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
RIO CINEMA (LIMASSOL) 3

Πεμ-Τετ 19:30, 22:25

RIO CINEMA (LIMASSOL) 5

Σαβ-Κυρ 16:45

VENOM 2

(VENOM: LET THERE BE CARNAGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άντι Σέρκις
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χάρντι, Γούντι Χάρελσον, Μισέλ Γουίλιαμς, Νεϊόμι Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO CINEMA (LIMASSOL) 1

Πεμ-Τετ 19:45, 22:00

Η ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ 2

(HALLOWEEN KILLS)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Γκόρντον Γκριν
  • ΚΑΣΤ: Τζέιμι Λι Κέρτις, Τζούντι Γκριρ, Άντι Μάτιτσακ, Τζέιμς Τζουντ Κόρτνεϊ, Νικ Κασλ, Έρον Άρμστρονγκ, Γουίλ Πάτον, Τόμας Μαν, Τζιμ Κάμινγκς, Ντίλαν Άρνολντ, Ρόμπερτ Λόνγκστριτ, Άντονι Μάικλ Χολ, Κάιλ Ρίτσαρντς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
RIO CINEMA (LIMASSOL) 5

Πεμ-Τετ 19:45, 22:00

Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ

(THE LAST DUEL)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρίντλεϊ Σκοτ
  • ΚΑΣΤ: Ματ Ντέιμον, Άνταμ Ντράιβερ, Τζόντι Κόμερ, Χάριετ Γουόλτερ, Μπεν Άφλεκ, Άλεξ Λόδερ, Μάρτον Τσόκας, Ταλούλα Χάντον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 152'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO CINEMA (LIMASSOL) 4

Πεμ-Τετ 22:10

ΚΟΝΤΟΡΙΤΟ

(CONDORITO: LA PELÍCULA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλεξ Ορέλ, Εντουάρντο Σουλντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
RIO CINEMA (LIMASSOL) 2

Σαβ-Κυρ 15:30, 17:30 (μεταγλ)

Ο SHANG-CHI ΚΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΩΝ ΔΕΚΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ

(SHANG-CHI AND THE LEGEND OF THE TEN RING)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέστιν Ντάνιελ Κρέτον
  • ΚΑΣΤ: Σίμου Λιού, Ακουαφίνα, Τόνι Λιάνγκ, Μέντζερ Ζανγκ, Φάλα Τσεν, Μισέλ Γεό, Φλόριαν Μουντιάνου, Γουά Γιουέν, Μπεν Κίνγκσλεϊ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 132'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO CINEMA (LIMASSOL) 4

Πεμ-Τετ 19:35

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ

(MAN OF GOD)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γελένα Πόποβιτς
  • ΚΑΣΤ: Άρης Σερβετάλης, Αλεξάντερ Πετρόφ, Μίκι Ρουρκ, Χρήστος Λούλης, Καριοφυλλιά Καραμπέτη, Νικήτας Τσακίρογλου, Γιάννης Στάνκογλου, Τάνια Τρύπη, Μαρθίλια Σβάρνα, Ιερώνυμος Καλετσάνος, Γιάννης Αναστασάκης, Γεράσιμος Σκιαδαρέσης, Βασίλης Κουκαλάνι, Αλέξανδρος Μυλωνάς, Μιχάλης Μητρούσης, Μιχάλης Οικονόμου, Τόνια Σωτηροπούλου, Κορίνα Άννα Γουγούλη, Μάνος Γαβράς, Σαράντος Γεωγλερής, Παναγιώτης Μαρίνος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO CINEMA (LIMASSOL) 6

Πεμ-Τετ 22:00

Ο ΡΟΝ ΧΑΛΑΣΕ

(RON'S GONE WRONG)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζαν-Φιλίπ Βάιν, Σάρα Σμιθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO CINEMA (LIMASSOL) 1

Σαβ-Κυρ 15:20, 17:30 (μεταγλ)

RIO CINEMA (LIMASSOL) 4

Σαβ-Κυρ 15:20, 17:30 (αγγλικά)

RIO CINEMA (LIMASSOL) 6

Πεμ-Τετ 19:45 (αγγλικά)

ΟΙ ΚΡΟΥΝΤΣ 2: ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ

(THE CROODS: A NEW AGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόελ Κρόφορντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
RIO CINEMA (LIMASSOL) 3

Σαβ-Κυρ 15:20, 17:20 (μεταγλ)