ΣΙΝΕ ΦΛΟΙΣΒΟΣ ΠΑΡΚΟ ΦΛΟΙΣΒΟΥ (ΠΛΗΣΙΟΝ ΜΑΡΙΝΑΣ), Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 210 9821256 Γενική είσοδος 7,50€, Προβολές 3D 10€ https://www.facebook.com/CineFloisvos/ FLY ME TO THE MOON ΕΙΔΟΣ: Ρομαντική Κομεντί ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκρεγκ Μπερλάντι ΚΑΣΤ: Σκάρλετ Τζοχάνσον, Τσάνινγκ Τέιτουμ, Γούντι Χάρελσον, Ρέι Ρομάνο, Τζιμ Ρας, Άννα Γκαρσία ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 132' ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD ΣΙΝΕ ΦΛΟΙΣΒΟΣ (ΘΕΡΙΝΟ) Πεμ-Κυρ & Τρ-Τετ 21:00 / Δευ 22:45 LONGLEGS ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Θρίλερ Τρόμου ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Οζ Πέρκινς ΚΑΣΤ: Μάικα Μονρόου, Νίκολας Κέιτζ, Μπλερ Άντεργουντ, Αλίσια Γουίτ ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101' ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP ΣΙΝΕ ΦΛΟΙΣΒΟΣ (ΘΕΡΙΝΟ) Πεμ-Κυρ & Τρ-Τετ 23:30 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 (INSIDE OUT 2) ΕΙΔΟΣ: Animation ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλσι Μαν ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100' ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD ΣΙΝΕ ΦΛΟΙΣΒΟΣ (ΘΕΡΙΝΟ) Δευ 20:50