ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 3 ΚΑΙ ΛΕΩΦ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ, ΠΑΛΗΝΗ ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 210 6666815 Γενική είσοδος 8€ , παιδικό – φοιτητικό 6€ FLY ME TO THE MOON ΕΙΔΟΣ: Ρομαντική Κομεντί ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκρεγκ Μπερλάντι ΚΑΣΤ: Σκάρλετ Τζοχάνσον, Τσάνινγκ Τέιτουμ, Γούντι Χάρελσον, Ρέι Ρομάνο, Τζιμ Ρας, Άννα Γκαρσία ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 132' ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ (ΘΕΡΙΝΟ) Πέμ.-Τετ. : 22.15 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2 (INSIDE OUT 2) ΕΙΔΟΣ: Animation ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλσι Μαν ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100' ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ (ΘΕΡΙΝΟ) Πέμ.-Τετ. : 20.30