FreeCinema

Follow us

CRY MACHO

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κλιντ Ίστγουντ
  • ΚΑΣΤ: Κλιντ Ίστγουντ, Εντουάρντο Μινέτ, Νατάλια Τραβέν, Ντουάιτ Γιόκαμ, Φερνάντα Ουρεχόλα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 1

Πεμ-Τετ 22:00

NO TIME TO DIE

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρι Φουκουνάγκα
  • ΚΑΣΤ: Ντάνιελ Κρεγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 163'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 1

Τετ 00:00

ΔΡΟΜΟΣ ΑΠΟ ΠΑΓΟ

(THE ICE ROAD)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόναθαν Χένσλεϊ
  • ΚΑΣΤ: Λίαμ Νίσον, Μάρκους Τόμας, Άμπερ Μιντθάντερ, Μπέντζαμιν Γουόκερ, Λόρενς Φίσμπερν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 2

Πεμ-Τετ 19:50, 22:20

Η ΕΝΣΑΡΚΩΣΗ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ

(MALIGNANT)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζέιμς Γουάν
  • ΚΑΣΤ: Άναμπελ Γουόλις, Μάντι Χάσον, Τζορτζ Γιανγκ, Τζάκλιν ΜακΚένζι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 111'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 3

Πεμ-Τετ 22:30

ΜΠΛΕ ΒΑΛΤΟΣ

(BLUE BAYOU)

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζάστιν Τσον
  • ΚΑΣΤ: Τζάστιν Τσον, Αλίσια Βικάντερ, Μαρκ Ο’Μπράιεν, Λιν Νταν Παμ, Σίντνεϊ Κοβάλσκι, Βόντι Κέρτις-Χολ, Έμορι Κοέν, Τζεραλντίν Σίνγκερ, Τόμπι Βιτράνο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 117'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 3

Πεμ-Τετ 20:00

Ο SHANG-CHI ΚΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΩΝ ΔΕΚΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ

(SHANG-CHI AND THE LEGEND OF THE TEN RING)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέστιν Ντάνιελ Κρέτον
  • ΚΑΣΤ: Σίμου Λιού, Ακουαφίνα, Τόνι Λιάνγκ, Μέντζερ Ζανγκ, Φάλα Τσεν, Μισέλ Γεό, Φλόριαν Μουντιάνου, Γουά Γιουέν, Μπεν Κίνγκσλεϊ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 132'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 4

Πεμ-Τετ 19:30, 22:10

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ

(MAN OF GOD)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γελένα Πόποβιτς
  • ΚΑΣΤ: Άρης Σερβετάλης, Αλεξάντερ Πετρόφ, Μίκι Ρουρκ, Χρήστος Λούλης, Καριοφυλλιά Καραμπέτη, Νικήτας Τσακίρογλου, Γιάννης Στάνκογλου, Τάνια Τρύπη, Μαρθίλια Σβάρνα, Ιερώνυμος Καλετσάνος, Γιάννης Αναστασάκης, Γεράσιμος Σκιαδαρέσης, Βασίλης Κουκαλάνι, Αλέξανδρος Μυλωνάς, Μιχάλης Μητρούσης, Μιχάλης Οικονόμου, Τόνια Σωτηροπούλου, Κορίνα Άννα Γουγούλη, Μάνος Γαβράς, Σαράντος Γεωγλερής, Παναγιώτης Μαρίνος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 1

Πεμ-Τετ 19:40

Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΕ 80 ΗΜΕΡΕΣ

(LE TOUR DU MONDE EN 80 JOURS)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμουέλ Τουρνέ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 4

Σαβ-Κυρ 17:30

ΟΙ ΚΡΟΥΝΤΣ 2: ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ

(THE CROODS: A NEW AGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόελ Κρόφορντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 3

Σαβ-Κυρ 17:50

ΣΠΙΡΙΤ: Ο ΑΤΙΘΑΣΟΣ

(SPIRIT UNTAMED)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ιλέιν Μπόγκαν, Ένιο Τόρεσαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 1

Σαβ-Κυρ 17:20

ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΡΑΚΟ ΜΟΥ

(DRACHENREITER)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τόμερ Έσεντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 91'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 2

Σαβ-Κυρ 17:40