FreeCinema

Follow us

DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Ρέιμι
  • ΚΑΣΤ: Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Ελίζαμπεθ Όλσεν, Σότσι Γκόμεζ, Τσούετελ Ετζίοφορ, Μπένεντικτ Γουόνγκ, Ρέιτσελ ΜακΆνταμς, Μάικλ Στούλμπαργκ, Πάτρικ Στιούαρτ, Τζον Κρασίνσκι, Λασάνα Λιντς, Χέιλι Άτγουελ, Άνσον Μάουντ, Μπρους Κάμπελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX LIMASSOL 2

Πεμ-Τετ 22:15

ELVIS

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Μουσικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπαζ Λούρμαν
  • ΚΑΣΤ: Όστιν Μπάτλερ, Τομ Χανκς, Ολίβια ΝτεΓιόντζ, Χέλεν Τόμσον, Ρίτσαρντ Ρόξμπεργκ, Ντέιβιντ Γουέναμ, Κόντι Σμιτ-ΜακΦι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 159'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX LIMASSOL 3

Πεμ-Τετ 19:00

JURASSIC WORLD: ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ

(JURASSIC WORLD: DOMINION)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κόλιν Τρέβοροου
  • ΚΑΣΤ: Κρις Πρατ, Μπράις Ντάλας Χάουαρντ, Λόρα Ντερν, Σαμ Νιλ, Τζεφ Γκόλντμπλαμ, ΝτεΓουάντα Γουάιζ, Κάμπελ Σκοτ, Μαμούντου Άθι, Ιζαμπέλα Σέρμον, Ντίτσιν Λάκμαν, Ομάρ Σι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 146'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
K CINEPLEX LIMASSOL 5

Πεμ-Τετ 20:15 / Παρ-Κυρ & 17:15

LIGHTYEAR

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άνγκους ΜακΛέιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX LIMASSOL 3

Παρ-Κυρ 16:45 (μεταγλ)

MINIONS 2: Η ΑΝΟΔΟΣ ΤΟΥ ΓΚΡΟΥ

(MINIONS: THE RISE OF GRU)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάιλ Μπάλντα, Μπραντ Έιμπλσον, Τζόναθαν ντελ Βαλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 87'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
K CINEPLEX LIMASSOL 4

Σαβ-Κυρ 16:45 (μεταγ)

K CINEPLEX LIMASSOL 2

Παρ-Κυρ 17:30 (αγγλικά)

K CINEPLEX LIMASSOL 2

Πεμ-Τετ 19;45 (μεταγλ)

TOP GUN: MAVERICK

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόζεφ Κοσίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Τζένιφερ Κόνελι, Μάιλς Τέλερ, Γκλεν Πάουελ, Μόνικα Μπαρμπάρο, Τζέι Έλις, Ντάνι Ραμίρεζ, Λούις Πούλμαν, Μπασίρ Σαλαχουντίν, Τζον Χαμ, Τσαρλς Παρνέλ, Τζέικ Πίκινγκ, Βαλ Κίλμερ, Εντ Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
K CINEPLEX LIMASSOL 4

Πεμ-Τετ 19:30, 22:15

ΕΛΚΑΝΟ & ΜΑΓΓΕΛΑΝΟΣ: Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΤΗΣ ΓΗΣ

(ELCANO & MAGALLANES: LA PRIMERA VUELTA AL MUNDO)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άνχελ Αλόνσο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 90'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER / WEIRD WAVE
K CINEPLEX LIMASSOL 1

Πεμ-Τετ 19:45, 22:15 (αγγλικά)

K CINEPLEX LIMASSOL 1

Παρ-Κυρ 17:30 (μεταγλ)

ΝΕΚΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ

(THE BLACK PHONE)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σκοτ Ντέρικσον
  • ΚΑΣΤ: Μέισον Τέιμς, Μάντελαϊν ΜακΓκρο, Ίθαν Χοκ, Τζέρεμι Ντέιβις, Τζέιμς Ράνσοουν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
K CINEPLEX LIMASSOL 3

Πεμ-Τετ 22:30

DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Ρέιμι
  • ΚΑΣΤ: Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Ελίζαμπεθ Όλσεν, Σότσι Γκόμεζ, Τσούετελ Ετζίοφορ, Μπένεντικτ Γουόνγκ, Ρέιτσελ ΜακΆνταμς, Μάικλ Στούλμπαργκ, Πάτρικ Στιούαρτ, Τζον Κρασίνσκι, Λασάνα Λιντς, Χέιλι Άτγουελ, Άνσον Μάουντ, Μπρους Κάμπελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO CINEMA (LIMASSOL) 5

Σαβ-Κυρ 17:30

ELVIS

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Μουσικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπαζ Λούρμαν
  • ΚΑΣΤ: Όστιν Μπάτλερ, Τομ Χανκς, Ολίβια ΝτεΓιόντζ, Χέλεν Τόμσον, Ρίτσαρντ Ρόξμπεργκ, Ντέιβιντ Γουέναμ, Κόντι Σμιτ-ΜακΦι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 159'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
RIO CINEMA (LIMASSOL) 2

Πεμ-Τετ 19:30, 22:30

JURASSIC WORLD: ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ

(JURASSIC WORLD: DOMINION)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κόλιν Τρέβοροου
  • ΚΑΣΤ: Κρις Πρατ, Μπράις Ντάλας Χάουαρντ, Λόρα Ντερν, Σαμ Νιλ, Τζεφ Γκόλντμπλαμ, ΝτεΓουάντα Γουάιζ, Κάμπελ Σκοτ, Μαμούντου Άθι, Ιζαμπέλα Σέρμον, Ντίτσιν Λάκμαν, Ομάρ Σι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 146'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
RIO CINEMA (LIMASSOL) 1

Πεμ-Τετ 19:30, 22:20

RIO CINEMA (LIMASSOL) 4

Σαβ-Κυρ 16:50

LIGHTYEAR

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άνγκους ΜακΛέιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO CINEMA (LIMASSOL) 2

Σαβ-Κυρ 15:00, 17:10 (μεταγλ)

RIO CINEMA (LIMASSOL) 5

Σαβ-Κυρ 15:20 (αγγλικά)

MINIONS 2: Η ΑΝΟΔΟΣ ΤΟΥ ΓΚΡΟΥ

(MINIONS: THE RISE OF GRU)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάιλ Μπάλντα, Μπραντ Έιμπλσον, Τζόναθαν ντελ Βαλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 87'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
RIO CINEMA (LIMASSOL) 1

Σαβ-Κυρ 15:30, 17:30 (μεταγλ)

RIO CINEMA (LIMASSOL) 3

Σαβ-Κυρ 15:30, 17:30 (αγγλικά)

RIO CINEMA (LIMASSOL) 4

Πεμ-Τετ 19:45 (μεταγλ), 22:00 (αγγλικά)

TOP GUN: MAVERICK

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόζεφ Κοσίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Τζένιφερ Κόνελι, Μάιλς Τέλερ, Γκλεν Πάουελ, Μόνικα Μπαρμπάρο, Τζέι Έλις, Ντάνι Ραμίρεζ, Λούις Πούλμαν, Μπασίρ Σαλαχουντίν, Τζον Χαμ, Τσαρλς Παρνέλ, Τζέικ Πίκινγκ, Βαλ Κίλμερ, Εντ Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
RIO CINEMA (LIMASSOL) 3

Πεμ-Τετ 19:40, 22:20

ΑΙΝΜΠΟ: ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΤΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΥ

(AINBO: SPIRIT OF THE AMAZON)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρίτσαρντ Κλάους, Χοσέ Ζελάντα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 84'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
RIO CINEMA (LIMASSOL) 4

Σαβ-Κυρ 15:00 (αγγλικά)

ΝΕΚΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ

(THE BLACK PHONE)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σκοτ Ντέρικσον
  • ΚΑΣΤ: Μέισον Τέιμς, Μάντελαϊν ΜακΓκρο, Ίθαν Χοκ, Τζέρεμι Ντέιβις, Τζέιμς Ράνσοουν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
RIO CINEMA (LIMASSOL) 5

Πεμ-Τετ 19:40, 22:00