FreeCinema

Follow us
ΙΛΙΟΝ

BACK TO BLACK

  • ΕΙΔΟΣ: Μουσική Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Τέιλορ-Τζόνσον
  • ΚΑΣΤ: Μαρίσα Αμπέλα, Τζακ Ο’Κόνελ, Έντι Μάρσαν, Λέσλι Μάνβιλ, Τζούλιετ Κάουαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 122'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΙΛΙΟΝ 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤET: 19:15, 21:45

DUNE: ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ

(DUNE: PART TWO)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντενί Βιλνέβ
  • ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ζεντάγια, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Τζος Μπρόλιν, Όστιν Μπάτλερ, Φλόρενς Πιου, Ντέιβ Μπαουτίστα, Κρίστοφερ Γουόκεν, Λεά Σεντού, Σουεϊλά Γιακούμπ, Στέλαν Σκάρσγκαρντ, Σαρλότ Ράμπλινγκ, Χαβιέρ Μπαρδέμ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 166'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΙΛΙΟΝ 2

ΠΕΜ EΩΣ ΤΕΤ: 22:10

GHOSTBUSTERS: Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΓΟΥ

(GHOSTBUSTERS: FROZEN EMPIRE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκιλ Κέναν
  • ΚΑΣΤ: Φιν Γούλφχαρντ, ΜακΚένα Γκρέις, Πολ Ραντ, Κάρι Κουν, Κουμάλ Ναντζιάνι, Πάτον Όσβαλτ, Σελέστ Ο’Κόνορ, Λόγκαν Κιμ, Έμιλι Άλιν Λιντ, Τζέιμς Ακάστερ, Νταν Άκροϊντ, Μπιλ Μάρεϊ, Έρνι Χάντσον, Άννι Ποτς, Γουίλιαμ Άθερτον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS ΙΛΙΟΝ 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19:30

KUNG FU PANDA 4

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικ Μίτσελ, Στέφανι Στάιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΙΛΙΟΝ 1

ΣΑΒ : 16:00, 18:00 ΚΥΡ: 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

OPTIONS ΙΛΙΟΝ 2

ΠΕΜ EΩΣ ΤΕΤ: 20:00

OPTIONS ΙΛΙΟΝ 3

ΣΑΒ & ΚΥΡ: 15:00, 17:00 ΠΕΜ EΩΣ ΤET: 19:00

OPTIONS ΙΛΙΟΝ 5

ΣΑΒ: 16:30, 18:30 ΚΥΡ: 12:30, 14:30, 16:30, 18:30

MIA AND ME: Η ΤΑΙΝΙΑ

(MIA AND ME: THE HERO OF CENTOPIA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άνταμ Γκαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
OPTIONS ΙΛΙΟΝ 5

ΠΕΜ-ΠΑΡ-ΔΕΥΤ-ΤΡ-ΤΕΤ: 18:30

OPTIONS ΙΛΙΟΝ 6

ΣΑΒ: 16:10, 18:10 ΚΥΡ: 12:15, 14:15, 16:10, 18:10

ΑΓΡΙΑ ΝΕΡΑ

(SOMETHING IN THE WATER)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Χέιλι Ίστον Στριτ
  • ΚΑΣΤ: Χίφτου Κουάσεμ, Λόρεν Λάιλ, Νάταλι Μίτσον, Νικόλ Ριέκο Σετσούκο, Ελουίζ Σέικσπιαρ-Χαρτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
OPTIONS ΙΛΙΟΝ 3

ΠΕΜ EΩΣ ΤET: 23:10

ΑΜΠΙΓΚΕΪΛ

(ABIGAIL)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ματ Μπετινέλι-Όλπιν, Τάιλερ Τζιλέτ
  • ΚΑΣΤ: Μελίσα Μπαρέρα, Νταν Στίβενς, Αλίσα Γουίαρ, Κάθριν Νιούτον, Γουίλιαμ Κάτλετ, Κέβιν Ντουράντ, Άνγκους Κλάουντ, Τζιανκάρλο Εσποζίτο, Μάθιου Γκουντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΙΛΙΟΝ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20:20, 22:40

ΑΡΘΟΥΡ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ

(ARTHUR THE KING)

  • ΕΙΔΟΣ: Αθλητική Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σάιμον Κέλαν Τζόουνς
  • ΚΑΣΤ: Μαρκ Γουόλμπεργκ, Σίμου Λιού, Νάταλι Εμάνιουελ, Αλί Σουλιμάν, Τζούλιετ Ράιλανς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 107'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΙΛΙΟΝ 4

ΣΑΒ & ΚΥΡ: 17:10

ΑΣΠΙΛΗ

(IMMACULATE)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάικλ Μόχαν
  • ΚΑΣΤ: Σίντνεϊ Σουίνι, Άλβαρο Μόρτε, Μπενεντέτα Πορκαρόλι, Σιμόνα Ταμπάσκο, Τζόρτζιο Κολάντζελι, Ντόρα Ρομάνο, Γκιούλια Χίθφιλντ Ντι Ρέντζι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
OPTIONS ΙΛΙΟΝ 6

ΠΕΜ EΩΣ ΤET: 22:50

ΓΚΟΤΖΙΛΑ x ΚΟΝΓΚ: Η ΝΕΑ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ

(GODZILLA x KONG: THE NEW EMPIRE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άνταμ Γουίνγκαρντ
  • ΚΑΣΤ: Ρεμπέκα Χολ, Μπράιαν Ταϊρί Χένρι, Νταν Στίβενς, Κέιλι Χοτλ, Άλεξ Φερνς, Φάλα Τσεν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΙΛΙΟΝ 6

ΠΕΜ EΩΣ ΤET: 20:10

ΕΜΦΥΛΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ

(CIVIL WAR)

  • ΕΙΔΟΣ: Κοινωνικό Περιπετειώδες Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλεξ Γκάρλαντ
  • ΚΑΣΤ: Κίρστεν Ντανστ, Βάγκνερ Μούρα, Κέιλι Σπέινι, Στίβεν ΜακΚίνλεϊ Χέντερσον, Νέλσον Λι, Έβαν Λάι, Τζέφερσον Γουάιτ, Νικ Όφερμαν, Τζέσι Πλέμονς, Μελίσα Σεντ-Άμαντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΙΛΙΟΝ 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20:40, 23:00

ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΠΑΠΙΕΣ

(MIGRATION)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπενζαμέν Ρενέρ, Γκουιλό Ομσί
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
OPTIONS ΙΛΙΟΝ 4

ΣΑΒ : 15:20 ΚΥΡ: 13:30, 15:20

Η ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΝΩΕ

(A ARCA DE NOÉ)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σέρζιο Μασάντο, Αλόις Ντι Λέο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 84'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS ΙΛΙΟΝ 2

ΣΑΒ: 15:40, 17:30 ΚΥΡ: 13:15, 15:40, 17:30

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΟΙΩΝΟΣ

(THE FIRST OMEN)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αρκάσα Στίβενσον
  • ΚΑΣΤ: Νελ Τάιγκερ Φρι, Νικόλ Σοράτσε, Σόνια Μπράγκα, Μαρία Καμπαλέρο, Μπιλ Νάι, Ταουφίκ Μπαρχόμ, Ραλφ Άινσον, Ίσταρ Κάρι-Γουίλσον, Αντρέα Αρκάντζελι, Τσαρλς Ντανς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 120'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
OPTIONS ΙΛΙΟΝ 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 22:00

Ο ΧΟΡΟΣ ΤΩΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ

(THE CANTERVILLE GHOST)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κιμ Μπέρντον, Ρόμπερτ Τσάντλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 89'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
OPTIONS ΙΛΙΟΝ 7

ΣΑΒ: 15:20, 17:20 ΚΥΡ: 12:45, 15:20, 17:20

ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΒΟΛΟ

(LATE NIGHT WITH THE DEVIL)

  • ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάμερον Κερνς, Κόλιν Κερνς
  • ΚΑΣΤ: Ντέιβιντ Νταστμάλσιαν, Λόρα Γκόρντον, Ίνγκριντ Τορέλι, Ίαν Μπλις, Ρις Αουτέρι, Φαϊζάλ Μπάτσι, Τζορτζίνα Χέιγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
OPTIONS ΙΛΙΟΝ 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21:10