ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ
(THE GARFIELD MOVIE)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαρκ Ντίνταλ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 1
Πέμ., Κυρ. : 18.40, Πέμ. 16.50, Δευτ., Τρ., Τετ. 18.10
ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 2
Δευτ., Τρ., Τετ. : 17.10
ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ
- ΕΙΔΟΣ: Ψυχολογικό Θρίλερ
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σάκης Καρπάς, Αλέξανδρος Καρπάς
- ΚΑΣΤ: Σάκης Καρπάς, Φωτεινή Λεβογιάννη
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 87'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 1
Πέμ., Κυρ. : 20.30
ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 2
Πέμ., Κυρ. : 22.30
Ο ΚΑΣΚΑΝΤΕΡ
(THE FALL GUY)
- ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Δράσης
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Λιτς
- ΚΑΣΤ: Ράιαν Γκόσλινγκ, Έμιλι Μπλαντ, Άαρον Τέιλορ-Τζόνσον, Χάνα Γουάντινγκαμ, Τερίζα Πάλμερ, Στέφανι Χσου, Γουίνστον Ντιουκ, Μπεν Νάιτ, Τζέισον Μόμοα
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 1
Δευτ., Τρ., Τετ. : 20.00/ 22.15
ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
(CHALLENGERS)
- ΕΙΔΟΣ: Αθλητικό Ερωτικό Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λούκα Γκουαντανίνο
- ΚΑΣΤ: Ζεντάγια, Μάικ Φέιστ, Τζος Ο’Κόνορ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 1
Πέμ., Κυρ. : 22.10
ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 2
Πέμ. : 17.50, Πέμ., Κυρ. 20.10, Δευτ., Τρ., Τετ. 19.45/ 22.05
ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΜΙΑΣ ΠΤΩΣΗΣ
(ANATOMIE D'UNE CHUTE)
- ΕΙΔΟΣ: Ψυχολογικό Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζιστίν Τριέ
- ΚΑΣΤ: Σάντρα Χούλερ, Σουάν Αρλό, Μιλό Μασαντό Γκρανέρ, Σαμιουέλ Τάις, Αντουάν Ρεϊνάρ, Τζένι Μπεθ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 150'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 21.30 (ΠΑΡ & ΣΑΒ ΚΛΕΙΣΤΑ)
ΖΩΝΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ
(THE ZONE OF INTEREST)
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόναθαν Γκλέιζερ
- ΚΑΣΤ: Κρίστιαν Φρίντελ, Σάντρα Χούλερ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 19.30 (ΠΑΡ & ΣΑΒ ΚΛΕΙΣΤΑ)
ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΨΕΜΑΤΑ
(ARRÊTE AVEC TES MENSONGES)
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ολιβιέ Πεγιόν
- ΚΑΣΤ: Γκιγιόμ ντε Τονκεντέκ, Βικτόρ Μπελμοντό, Ζερεμί Ζιλέ, Ζιλιέν Ντε Σεν Ζαν, Γκιλέν Λοντέ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 98'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: CINOBO
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 20.00 (ΠΑΡ & ΣΑΒ ΚΛΕΙΣΤΑ)
ΠΕΣΜΕΝΑ ΦΥΛΛΑ
(KUOLLEET LEHDET)
- ΕΙΔΟΣ: Αισθηματική Δραμεντί
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άκι Καουρισμάκι
- ΚΑΣΤ: Άλμα Πόιστι, Γιούσι Βάτανεν, Μάρτι Σουοσάλο, Αλίνα Τόμνικοφ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 81'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: CINOBO
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 18.30 (ΠΑΡ & ΣΑΒ ΚΛΕΙΣΤΑ)
ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΓΚΙ
(COMBAT WOMBAT: BACK 2 BACK)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρικάντ Κουσό, Τάνια Βίνσεντ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 81'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1
ΚΥΡ-ΔΕΥΤ 17.30
ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΒΟΛΟ
(LATE NIGHT WITH THE DEVIL)
- ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάμερον Κερνς, Κόλιν Κερνς
- ΚΑΣΤ: Ντέιβιντ Νταστμάλσιαν, Λόρα Γκόρντον, Ίνγκριντ Τορέλι, Ίαν Μπλις, Ρις Αουτέρι, Φαϊζάλ Μπάτσι, Τζορτζίνα Χέιγκ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 2
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 21.45 (ΠΑΡ & ΣΑΒ ΚΛΕΙΣΤΑ)
TOP GUN: MAVERICK
- ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόζεφ Κοσίνσκι
- ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Τζένιφερ Κόνελι, Μάιλς Τέλερ, Γκλεν Πάουελ, Μόνικα Μπαρμπάρο, Τζέι Έλις, Ντάνι Ραμίρεζ, Λούις Πούλμαν, Μπασίρ Σαλαχουντίν, Τζον Χαμ, Τσαρλς Παρνέλ, Τζέικ Πίκινγκ, Βαλ Κίλμερ, Εντ Χάρις
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΔΑΝΑΟΣ 2
ΠΕΜΠΤΗ- 21:10
ΟΙ ΑΠΟΙΚΟΙ
(LOS COLONOS)
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φελίπε Γκάλβεζ Χαμπέρλε
- ΚΑΣΤ: Μαρκ Στάνλεϊ, Σαμ Σπρούελ, Αλφρέντο Κάστρο, Μαρσέλο Αλόνσο, Μπέντζαμιν Γουέστφολ, Καμίλο Αρανσίμπια
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: DANAOS FILMS
ΔΑΝΑΟΣ 2
ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ- 19:00
ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΠΛΑΓΚΑ
(UROTCITE NA BLAGA)
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στέφαν Κομαντάρεφ
- ΚΑΣΤ: Έλι Σκόρτσεβα, Ιβάιλο Χριστόφ, Γκερασίμ Γκεοργκίεφ, Ροζαλία Αμπγκαριάν, Στέφαν Ντενολιούμποφ, Ιβάν Μπάρνεφ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 114'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: DANAOS FILMS
ΔΑΝΑΟΣ 1
ΠΕΜΠΤΗ, ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΤΕΤΑΡΤΗ- 19:00, 21:15
ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΕΡΕΣ
(PERFECT DAYS)
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βιμ Βέντερς
- ΚΑΣΤ: Γιακούσο Κότζι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΔΑΝΑΟΣ 2
ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ- 21:10 ΤΡΙΤΗ- 18:45, 21:10