STOP MAKING SENSE
- ΕΙΔΟΣ: Μουσικό Ντοκιμαντέρ
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόναθαν Ντέμι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
CINOBO ΟΠΕΡΑ 2
ΤΕΤ 22.15
TOTEM
(TÓTEM)
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λίλα Αβιλές
- ΚΑΣΤ: Ναΐμα Σεντίες, Μονσεράτ Μαρανιόν, Μαρισόλ Γκασέ, Σαόρι Γκούρζα, Ματέο Γκαρσία Ελιζόντο
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: CINOBO
CINOBO ΟΠΕΡΑ 1
ΠΕΜ 17.30
ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ
(ALL OF US STRANGERS)
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άντριου Χέι
- ΚΑΣΤ: Άντριου Σκοτ, Πολ Μεσκάλ, Κλερ Φόι, Τζέιμι Μπελ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
CINOBO ΟΠΕΡΑ 1
ΠΕΜ 22.00
Η ΧΙΜΑΙΡΑ
(LA CHIMERA)
- ΕΙΔΟΣ: Δραματική Κομεντί
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αλίτσε Ρορβάκερ
- ΚΑΣΤ: Τζος Ο’Κόνορ, Κάρολ Ντουάρτε, Ιζαμπέλα Ροσελίνι, Άλμπα Ρορβάκερ, Βιντσέντζο Νεμολάτο, Τζουλιάνο Μαντοβάνι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 130'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: CINOBO
CINOBO ΟΠΕΡΑ 1
ΠΕΜ 19.30, ΔΕΥ 17.00
CINOBO ΟΠΕΡΑ 1
ΤΕΤ 17.30
Ο ΚΑΣΚΑΝΤΕΡ
(THE FALL GUY)
- ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Δράσης
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέιβιντ Λιτς
- ΚΑΣΤ: Ράιαν Γκόσλινγκ, Έμιλι Μπλαντ, Άαρον Τέιλορ-Τζόνσον, Χάνα Γουάντινγκαμ, Τερίζα Πάλμερ, Στέφανι Χσου, Γουίνστον Ντιουκ, Μπεν Νάιτ, Τζέισον Μόμοα
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
CINOBO ΟΠΕΡΑ 1
ΔΕΥ – ΤΕΤ 19.30 & 22.00
ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ
(CHALLENGERS)
- ΕΙΔΟΣ: Αθλητικό Ερωτικό Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Λούκα Γκουαντανίνο
- ΚΑΣΤ: Ζεντάγια, Μάικ Φέιστ, Τζος Ο’Κόνορ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
CINOBO ΟΠΕΡΑ 2
ΠΕΜ, ΔΕΥ – ΤΕΤ 17.15 & 19.45
ΠΕΡΑΣΜΕΝΕΣ ΖΩΕΣ
(PAST LIVES)
- ΕΙΔΟΣ: Αισθηματικό Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σελίν Σονγκ
- ΚΑΣΤ: Γκρέτα Λι, Τέο Γιου, Τζον Μάγκαρο
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
CINOBO ΟΠΕΡΑ 2
ΠΕΜ 22.15
ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΒΟΛΟ
(LATE NIGHT WITH THE DEVIL)
- ΕΙΔΟΣ: Τρόμου
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάμερον Κερνς, Κόλιν Κερνς
- ΚΑΣΤ: Ντέιβιντ Νταστμάλσιαν, Λόρα Γκόρντον, Ίνγκριντ Τορέλι, Ίαν Μπλις, Ρις Αουτέρι, Φαϊζάλ Μπάτσι, Τζορτζίνα Χέιγκ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 93'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
CINOBO ΟΠΕΡΑ 2
ΔΕΥ – ΤΡ 22.15
ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΟΠΛΟΙΟ
(SUR L'ADAMANT)
- ΕΙΔΟΣ: Ντοκιμαντέρ
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Νικολά Φιλιμπέρ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: CINOBO
CINOBO ΟΠΕΡΑ 1
ΤΡ 17.15
PLAYTIME
- ΕΙΔΟΣ: Κωμωδία
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζακ Τατί
- ΚΑΣΤ: Ζακ Τατί, Μπάρμπαρα Ντένεκ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 124'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: AMA FILMS
ΑΣΤΥ
Τρ., Τετ. : 22.05
Ο ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΟΣ
(IKIRU)
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ακίρα Κουροσάουα
- ΚΑΣΤ: Τακάσι Σιμούρα, Μίκι Ονταγκίρι, Νόμπουο Κανέκο, Νόμπουο Νακαμούρα, Χαρούο Τανάκα
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 143'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: AMA FILMS
ΑΣΤΥ
Τρ., Τετ. : 18.00
ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ Ο ΜΠΑΛΤΑΖΑΡ
(AU HASARD BALTHAZAR)
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρομπέρ Μπρεσόν
- ΚΑΣΤ: Ανν Βιαζέμσκι, Γουόλτερ Γκριν, Φρανσουά Λαφάρζ, Ζαν-Κλοντ Γκιλμπέρ, Φιλίπ Ασελίν, Πιερ Κλοσόφσκι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: AMA FILMS
ΑΣΤΥ
Τρ., Τετ. : 20.30
ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ
(THE GARFIELD MOVIE)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαρκ Ντίνταλ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΕΛΛΗ
Πέμ., Δευτ., Τρ., Τετ. : 19.00
ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΕΡΕΣ
(PERFECT DAYS)
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Βιμ Βέντερς
- ΚΑΣΤ: Γιακούσο Κότζι
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 123'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΕΛΛΗ
Πέμ., Κυρ., Δευτ., Τρ., Τετ. : 21.00