FreeCinema

Follow us

ELVIS (2022)

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Μουσικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπαζ Λούρμαν
  • ΚΑΣΤ: Όστιν Μπάτλερ, Τομ Χανκς, Ολίβια ΝτεΓιόντζ, Χέλεν Τόμσον, Ρίτσαρντ Ρόξμπεργκ, Ντέιβιντ Γουέναμ, Κόντι Σμιτ-ΜακΦι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 159'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER

Η ανοδική πορεία προς τη μυθική διασημότητα του Έλβις Πρίσλεϊ, μέσα από τις αλήθειες (ή και τα ψέματα) της αφήγησης του manager του, «Συνταγματάρχη» Τομ Πάρκερ.

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

VILLAGE ATHENS METRO MALL

VILLAGE ATHENS METRO MALL 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:00, 22:15

ΒΥΡΩΝΑΣ

ΑΡΚΑΔΙΑ

ΑΡΚΑΔΙΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Κυρ, Δευ, Τρι, Τετ 21:10

ΓΛΥΦΑΔΑ

TOWN CINEMAS (πρώην Cinepolis)

TOWN CINEMAS 4

Πεμ-Τετ 20:20

ΑΡΙΑΝ

ΑΡΙΑΝ (ΘΕΡΙΝΟ)

Παρ-Σαβ 22:10 / Κυρ, Τετ 21:00

ΔΡΟΣΙΑ

ΑΛΙΚΗ

ΑΛΙΚΗ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Παρ 22:30 / Σαβ-Κυρ 21:15

ΙΛΙΟΝ

ODEON ESCAPE

ODEON ESCAPE 5

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21:30

ΚΟΛΩΝΑΚΙ

ΔΕΞΑΜΕΝΗ

ΔΕΞΑΜΕΝΗ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:00

ΚΟΡΩΠΙ

ΚΕΚΡΩΨ

ΚΕΚΡΩΨ (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευ-Τετ 22:15

ΛΟΥΤΣΑ

ΑΣΤΡΟΝ

ΑΣΤΡΟΝ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 21:00

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 4

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:20

VILLAGE @ THE MALL 4

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:00 ATMOS

VILLAGE @ THE MALL 10

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:20

VILLAGE @ THE MALL 13 GOLD CLASS

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:20

VILLAGE @ THE MALL 14 GOLD CLASS

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:20

ΜΑΤΙ

ΣΙΝΕ ΜΑΙΑΜΙ

ΣΙΝΕ ΜΑΙΑΜΙ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜΠΤΗ – ΚΥΡΙΑΚΗ 21.00

ΜΟΣΧΑΤΟ

ΣΙΝΕ ΚΗΠΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕ ΚΗΠΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 21:15

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 21:00 / Δευ-Τετ 22:30

Π. ΦΑΛΗΡΟ

ΣΙΝΕ ΦΛΟΙΣΒΟΣ

ΣΙΝΕ ΦΛΟΙΣΒΟΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:15

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:45

ΠΑΛΛΗΝΗ

ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ

ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 22:15

ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΗΛΕΚΤΡΑ

ΗΛΕΚΤΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 21:15

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

ΑΛΕΞ

ΑΛΕΞ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 22;45

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 12

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:10

VILLAGE 20 CINEMAS 14

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:00, 21:20

ΣΑΛΑΜΙΝΑ

ΣΙΝΕ ΣΕΛΗΝΗ

ΣΙΝΕ ΣΕΛΗΝΗ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:30

ΣΑΡΩΝΙΔΑ

ΑΙΓΛΗ

ΑΙΓΛΗ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 21:00

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL

ΑΙΓΛΗ 3 (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 21:00

ΩΡΩΠΟΣ

ΩΡΩΠΟΣ

ΩΡΩΠΟΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 21:00

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

ΗΛΥΣΙΑ

ΗΛΥΣΙΑ

Πέμπτη, Κυριακή, Δευτέρα, Τετάρτη: 19:15, Παρασκευή: 21:15, Σάββατο, Τρίτη: 22:00.

ΑΡΓΟΣ

CINE VALIA

CINE VALIA (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 22:30

ΒΟΛΟΣ

VILLAGE CINEMAS VOLOS

VILLAGE 2 CINEMAS VOLOS

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:10

ΖΑΚΥΝΘΟΣ

ΦΩΣΚΟΛΟΣ

ΦΩΣΚΟΛΟΣ

Πεμ-Τετ 22:00

ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΓΚΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΓΚΑΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 23:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1

Πεμ-Τετ 19:30

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

Πεμ-Τετ 22:30

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ ΑΝΟΙΧΤΟ ΘΕΑΤΡΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:00

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:30

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 5

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:00 (ATMOS), 22:20

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ 1 (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τρ 23:00

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 1

Πεμ-Τετ: 21:45

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 1

Πεμ-Τετ 20:30

ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 1

Πεμ, Παρ 20:30

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

ΘΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΘΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 22:30

ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

Δευ-Τετ 21:30

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΣΙΝΕ ΡΟΔΟΝ

ΣΙΝΕ ΡΟΔΟΝ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:15

ΚΩΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Κυρ 21:00 / Τρ 23:15 / Τετ 21:00

ΛΑΡΙΣΑ

VICTORIA CINEMAS

VICTORIA CINEMAS 2

Πεμ-Κυρ 21:15

ΛΕΙΒΑΔΙΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX 1

Πεμ-Τετ 21:20

ΛΕΡΟΣ

CINE LEROS - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΛΕΡΟΥ

CINE LEROS - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΛΕΡΟΥ

Πεμ-Τετ 21:15

ΜΥΚΟΝΟΣ

ΜΑΝΤΩ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΜΑΝΤΩ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ 23:00

ΝΑΞΟΣ

ΣΙΝΕ ΝΑΞΟΣ

ΣΙΝΕ ΝΑΞΟΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ 21:15

ΝΑΥΠΛΙΟ

CINE NAFPLIO

CINE NAFPLIO (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 22:50

ΞΑΝΘΗ

ODEON COSMOS

ODEON COSMOS 3

Πεμ-Τετ 20:00

ΠΑΤΡΑ

ODEON VESO MARE

ODEON VESO MARE 6

Πεμ-Τετ 21:10

ODEON VESO MARE 8

Πεμ-Τετ 19:10

ΣΙΝΕ ΚΑΣΤΡΟ

ΣΙΝΕ ΚΑΣΤΡΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 21:30

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

ΑΧΙΛΛΕΙΟΝ

ΑΧΙΛΛΕΙΟΝ

Πεμ-Τετ 19:00, 22:00

ΡΕΘΥΜΝΟ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2

Παρ, Κυρ, Τρ 21:00

ΡΟΔΟΣ

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON 3

Πεμ-Τετ 19:30

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 1

Πεμ-Τετ 21:30

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 4

Πεμ-Τετ 19:30

ΣΑΜΟΣ

ΡΕΞ

ΡΕΞ (ΘΕΡΙΝΟ)

Παρ-Τετ 21:00

ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

CINE VILLAGIO

CINE VILLAGIO

Δευ-Τετ 21:20

ΤΡΙΚΑΛΑ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 2

Πεμ-Τετ 21:00

ΧΑΝΙΑ

MEGAPLACE

MEGAPLACE 2

Πεμ-Τετ 21:30

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ 3

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 21:00

ΛΑΡΝΑΚΑ

K CINEPLEX LARNACA

K CINEPLEX LARNACA 5

Πεμ-Τετ 19:00

ΛΕΜΕΣΟΣ

K CINEPLEX LIMASSOL

K CINEPLEX LIMASSOL 3

Πεμ-Τετ 19:00

RIO CINEMA (LIMASSOL)

RIO CINEMA (LIMASSOL) 2

Πεμ-Τετ 19:30, 22:30

ΛΕΥΚΩΣΙΑ

K CINEPLEX NICOSIA

K CINEPLEX NICOSIA 5

Πεμ-Τετ 19:00

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 5

Πεμ-Τετ 19:00

RIO PREMIER CINEMAS (NICOSSIA MALL)

RIO PREMIER CINEMAS 2

Σαβ-Κυρ 22:00

RIO PREMIER CINEMAS 5

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 19:30 / Σαβ-Κυρ 19:00

RIO PREMIER CINEMAS 6

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 21:45

ΠΑΦΟΣ

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL 3

Πεμ-Τετ 19:00