FreeCinema

Follow us

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ (2021)

(MAN OF GOD)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γελένα Πόποβιτς
  • ΚΑΣΤ: Άρης Σερβετάλης, Αλεξάντερ Πετρόφ, Μίκι Ρουρκ, Χρήστος Λούλης, Καριοφυλλιά Καραμπέτη, Νικήτας Τσακίρογλου, Γιάννης Στάνκογλου, Τάνια Τρύπη, Μαρθίλια Σβάρνα, Ιερώνυμος Καλετσάνος, Γιάννης Αναστασάκης, Γεράσιμος Σκιαδαρέσης, Βασίλης Κουκαλάνι, Αλέξανδρος Μυλωνάς, Μιχάλης Μητρούσης, Μιχάλης Οικονόμου, Τόνια Σωτηροπούλου, Κορίνα Άννα Γουγούλη, Μάνος Γαβράς, Σαράντος Γεωγλερής, Παναγιώτης Μαρίνος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD

Κατά το δελτίο Τύπου, «σχεδόν 100 χρόνια μετά τον θάνατό του, η γεμάτη δοκιμασίες, αλλά και αλτρουισμό ζωή του πρωτοπόρου Αγίου Νεκταρίου Πενταπόλεως, που έχει εμπνεύσει αμέτρητους ανθρώπους σε όλο τον κόσμο, μεταφέρεται για πρώτη φορά στη μεγάλη οθόνη και βρίσκει τον ιδανικό πρωταγωνιστή στο πρόσωπο του ταλαντούχου Άρη Σερβετάλη».

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΟΝΑΡ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΟΝΑΡ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Πέμ.-Κυρ.: 20.00

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ

ΣΙΝΕ ΠΑΝΘΕΟΝ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕ ΠΑΝΘΕΟΝ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Πέμ.-Τετ.: 21.45

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

VILLAGE ATHENS METRO MALL

VILLAGE ATHENS METRO MALL 4

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:30

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ

ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:00

ΑΙΓΑΛΕΩ

ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

Πεμ-Τετ 19:45

ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

Πεμ-Τετ 22:00

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΣΙΝΕ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

ΣΙΝΕ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:00

ΓΑΛΑΤΣΙ

ΑΤΤΙΚΟΝ ΑΛΣΟΣ

ΑΤΤΙΚΟΝ ΑΛΣΟΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:00, 21:45

ΓΕΡΑΚΑΣ

ΣΙΝΕ ΓΕΡΑΚΑΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕ ΓΕΡΑΚΑΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Κυρ 20:45 / Παρ-Σαβ 21:15 / Δευ-Τετ 19:45

ΓΛΥΦΑΔΑ

TOWN CINEMAS (πρώην Cinepolis)

TOWN CINEMAS 4

Πεμ-Τετ 19:00

CINE ΜΑΡΙΛΕΝΑ

CINE ΜΑΡΙΛΕΝΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 19:45 / Σαβ-Κυρ 21:00

ΑΡΙΑΝ

ΑΡΙΑΝ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ 19:30

ΔΑΦΝΗ

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX

ΝΑΝΑ 3D CINEMAX 3

Τετ 20:00

ΣΙΝΕ ΔΑΦΝΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕ ΔΑΦΝΗ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 20:00 / Δευ-Τετ 21:30

ΔΡΟΣΙΑ

ΑΛΙΚΗ

ΑΛΙΚΗ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 20:00

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΛΕΚΑ

ΑΛΕΚΑ

Πεμ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 20:00

ΙΛΙΟΝ

ODEON ESCAPE

ODEON ESCAPE 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.00, 21.30

ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:45

ΚΗΦΙΣΙΑ

ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ

ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευ-Τετ 20:00

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Σαβ-Κυρ 19:15

ΚΟΡΩΠΙ

ΚΕΚΡΩΨ

ΚΕΚΡΩΨ (ΘΕΡΙΝΟ)

Σαβ-Κυρ 21:00 / Δευ-Τετ 19:45

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:30

VILLAGE @ THE MALL 9

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:10, 21:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:50, 19:10, 21:30

ΜΙΜΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΜΙΜΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Κυρ 20:00 / Παρ-Σαβ 21:00

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Πέμ.-Τετ.: 20.00, Σάβ. 21.00

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 1

Πεμ-Τετ 19:45

Ν. ΣΜΥΡΝΗ

ΦΙΛΙΠ

ΦΙΛΙΠ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:00, 22:00

Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΑΛΣΟΣ

ΑΛΣΟΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:00

ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ

ΣΙΣΣΥ

ΣΙΣΣΥ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:00

ΝΙΚΑΙΑ

ΣΙΝΕ ΝΙΚΑΙΑ

ΣΙΝΕ ΝΙΚΑΙΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 20:00 / Παρ-Κυρ 21:00

Π. ΦΑΛΗΡΟ

ΣΙΝΕ ΦΛΟΙΣΒΟΣ

ΣΙΝΕ ΦΛΟΙΣΒΟΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 21:00 / Δευ-Τετ 19:30

ΠΑΓΚΡΑΤΙ

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS

VILLAGE 5 PAGRATI CINEMAS 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:30

ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΜΥΝΤΑΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 20:00

ΛΑΟΥΡΑ

ΛΑΟΥΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:10

ΠΑΛΛΗΝΗ

ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ

ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Παρ 20:00 / Σαβ-Κυρ 20:45

ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΛΙΛΑ

ΛΙΛΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:10

ΠΕΡΑΜΑ

ΣΙΝΕ ΠΕΡΑΜΑ

ΣΙΝΕ ΠΕΡΑΜΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευ-Τετ 20:00

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΣΙΝΕ ΠΕΡΑΝ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕ ΠΕΡΑΝ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Πέμ.-Τετ.: 20.00

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

ΑΛΕΞ

ΑΛΕΞ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 20:15

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 15

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:20, 20:40

VILLAGE 20 CINEMAS 6

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:20, 21:40 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 17:00, 19:20, 21:40

ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΟΝΕΙΡΟ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 20:00 / Παρ-Κυρ 21:00

ΣΑΛΑΜΙΝΑ

ΣΙΝΕ ΣΕΛΗΝΗ

ΣΙΝΕ ΣΕΛΗΝΗ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:00

ΧΑΙΔΑΡΙ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πέμ., Παρ., Δευτ.-Τετ.: 19.45

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΒΑΝΑ

ΑΒΑΝΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:45

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 1

Πεμ-Τετ 21:00

ΑΙΓΛΗ 3 (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:00

ΩΡΩΠΟΣ

ΩΡΩΠΟΣ

ΩΡΩΠΟΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πέμ.-Τετ.: 21.00

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

ΗΛΥΣΙΑ

ΗΛΥΣΙΑ

Παρασκευή: 22:00, Δευτέρα: 22:15, Τετάρτη: 19:45

ΒΟΛΟΣ

VILLAGE CINEMAS VOLOS

VILLAGE 1 CINEMAS VOLOS

ΠΑΡ έως ΤΕΤ : 20:00

ΔΡΑΜΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ

Πεμ-Κυρ 19:30, 21:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2

Πεμ-Τετ 20:00

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

Πεμ-Τετ 20:30

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ ΑΝΟΙΧΤΟ ΘΕΑΤΡΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:00

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ ΑΙΘΡΙΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 22:00

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.10

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 1

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 20.30

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 8

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:40, 21:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:20, 18:40, 21:00

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Σαβ-Κυρ 20:30 (θερινός)

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Παρ-Κυρ 21:00

ΝΑΤΑΛΙ

ΝΑΤΑΛΙ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:00, 22:00

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ 1 (ΘΕΡΙΝΟ)

Κυριακή 20:00

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 6

Σαβ & Τρι: 21:30

Cineplexx One Salonica 7

Πεμ-Τετ: 19:00

Cineplexx One Salonica 8 (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ: 19:50

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ

Παρ-Κυρ 21:00

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

VICTORIA CINEMAS

VICTORIA CINEMAS

Πεμ-Τετ 20:30

ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 2

Πεμ-Τετ 19:30

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

CINE CENTER ΘΕΡΙΝΟΣ

CINE CENTER ΘΕΡΙΝΟΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Παρ 19:30

ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 19:15

ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ

ΑΝΝΥ

ΑΝΝΥ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:30

ΚΟΖΑΝΗ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ

ΟΛΥΜΠΙΟΝ 1

Πεμ-Τετ 19:00

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΣΙΝΕ ΡΟΔΟΝ

ΣΙΝΕ ΡΟΔΟΝ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:00

ΛΑΡΙΣΑ

VICTORIA CINEMAS

VICTORIA CINEMAS 1

Πεμ-Τετ 19:30, 21:45

VILLAGE FASHION CITY OUTLET

VILLAGE FASHION CITY OUTLET 1

ΠΑΡ έως ΤΕΤ : 20:30

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ

CINE ΔΙΟΝΥΣΟΣ

CINE ΔΙΟΝΥΣΟΣ

Πεμ-Τετ 20:15

ΠΑΤΡΑ

ΣΙΝΕ ΚΑΣΤΡΟ

ΣΙΝΕ ΚΑΣΤΡΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 20:30

ΠΥΡΓΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX 2

Πεμ-Τετ 20:30

ΡΕΘΥΜΝΟ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1

Σαβ-Κυρ 19:30

ΡΟΔΟΣ

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 1

Πεμ-Τετ 19:40

ΣΗΤΕΙΑ

ΜΙΝΩΑ

ΜΙΝΩΑ

Πεμ, Δευ-Τετ 20:30

ΣΠΑΡΤΗ

CINEMA CENTER

CINEMA CENTER

Πεμ-Τετ 19:30

ΤΡΙΠΟΛΗ

CINEVILLE

CINEVILLE 1

Πεμ. /Παρ. /Σαβ. /Κυρ. /Δευ. /Τριτ. /Τετ. : 20:40

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΚΛΕΙΩ

ΚΛΕΙΩ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ 20:00

ΧΑΝΙΑ

MEGAPLACE

MEGAPLACE 2

Πεμ-Τετ 21:00

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ 5

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΣΑΒ/ΚΥΡ 21:00

ΛΑΡΝΑΚΑ

K CINEPLEX LARNACA

K CINEPLEX LARNACA 2

Πεμ-Τετ 19:35, 22:05

ΛΕΜΕΣΟΣ

K CINEPLEX LIMASSOL

K CINEPLEX LIMASSOL 2

Πεμ-Τετ 19:35, 22:05

RIO CINEMA (LIMASSOL)

RIO CINEMA (LIMASSOL) 2

Πεμ-Τετ 19:45, 22:00 / Σαβ-Κυρ & 17:00

ΛΕΥΚΩΣΙΑ

K CINEPLEX NICOSIA

K CINEPLEX NICOSIA 4

Πεμ-Τετ 19:35, 22:05

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 2

Πεμ-Τετ 19:35, 22:05

RIO PREMIER CINEMAS (NICOSSIA MALL)

RIO PREMIER CINEMAS 4

Πεμ-Τετ 19:40, 21:50

ΠΑΦΟΣ

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL 5

Πεμ-Τετ 19:35, 22:05