FreeCinema

Follow us

AFTER 2: ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ (2020)

(AFTER WE COLLIDED)

  • ΕΙΔΟΣ: Νεανικό Αισθηματικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρότζερ Καμπλ
  • ΚΑΣΤ: Τζοζεφίν Λάνγκφορντ, Χίροου Φάινς Τίφιν, Λουίζ Λόμπαρντ, Ντίλαν Σπράους, Κάντις Κινγκ, Τσάρλι Γουέμπερ, Σέλμα Μπλερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ

«Ο Χάρντιν θα είναι πάντα… ο Χάρντιν. Είναι στ’ αλήθεια ο ευαίσθητος τύπος που η Τέσα ερωτεύτηκε παράφορα ή είναι ένας άγνωστος; Η Τέσα εύχεται να μπορούσε να εξαφανιστεί, αλλά δεν είναι τόσο εύκολο. Ειδικά όταν θυμάται τις γεμάτες πάθος νύχτες τους», όπως μας πληροφορεί το δελτίο Τύπου.

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

VILLAGE ATHENS METRO MALL

VILLAGE ATHENS METRO MALL 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:30, 22:20

ΙΛΙΟΝ

ODEON ESCAPE

ODEON ESCAPE 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.15

ODEON ESCAPE 6

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 18.15

ODEON ESCAPE 7

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.40

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 3

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΣΑΒ, ΚΥΡ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 20:00, 22:45 ΔΕΥ : 20:00, 23:00

VILLAGE @ THE MALL 9

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:40

Π. ΦΑΛΗΡΟ

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO

VILLAGE 9 CINEMAS @ P.FALIRO 5

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:30, 21:15

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 10

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:40

VILLAGE 20 CINEMAS 12

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:00

VILLAGE 20 CINEMAS 14

ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 20:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 17:30, 20:20

VILLAGE 20 CINEMAS 9

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:40

ΑΜΑΛΙΑΔΑ

CINE CINEMA AMALIADA

CINE CINEMA AMALIADA 2

Πεμ-Τετ 19:45, 22:00

ΒΟΛΟΣ

VILLAGE CINEMAS VOLOS

VILLAGE 1 CINEMAS VOLOS

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ODEON @ TALOS PLAZA

ODEON @ TALOS PLAZA 8

Πεμ-Τετ 20:40

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2

Πεμ-Τετ 18:30, 20:30

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

Πεμ-Τετ 20:30

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.30, 22.00

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 19.15

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:45, 22:30

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Παρ-Κυρ 21:15

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 3

Πεμ-Τετ: 20:30

Cineplexx One Salonica 7

Πεμ-Τετ: 18:40

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 3

Πεμ-Τετ 19:30

ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ 3

Σαβ-Κυρ 22:30

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

CINE CENTER ΘΕΡΙΝΟΣ

CINE CENTER ΘΕΡΙΝΟΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 22:00 / Δευ-Τετ 19:45

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ 1

Πεμ-Τετ 19:30, 21:45

ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

Σαβ 19:30

ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ODEON KOSMOPOLIS

ODEON KOSMOPOLIS 3

Πεμ-Τετ 19:30

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΦΛΟΙΣΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS

ΦΛΟΙΒΟΣ CINEPLEX 3 CINEMAS 3

Πεμ-Τετ 20:00, 22:15

ΛΑΡΙΣΑ

VICTORIA CINEMAS

VICTORIA CINEMAS 2

Πεμ-Τετ 20:30

ΛΕΙΒΑΔΙΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX 1

Πεμ-Τετ 19:50, 22:00

ΝΑΥΠΛΙΟ

CINE NAFPLIO

CINE NAFPLIO

Πεμ-Τετ 21:45

ΞΑΝΘΗ

ODEON COSMOS

ODEON COSMOS 3

Πεμ-Τετ 19:30

ΠΑΤΡΑ

ODEON VESO MARE

ODEON VESO MARE 3

Πεμ-Τετ 19:15, 21:40

ΠΥΡΓΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX 2

Πεμ-Τετ 21:15

ΡΟΔΟΣ

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 4

Πεμ-Τετ 19:40

ΣΠΑΡΤΗ

CINEMA CENTER

CINEMA CENTER

Πεμ-Τετ 19:30, 21:45

ΤΡΙΚΑΛΑ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 2

Πεμ-Τετ 21:00

ΧΑΝΙΑ

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ 2

Πεμ-Τετ 20:30, 22:30

ΛΑΡΝΑΚΑ

K CINEPLEX LARNACA

K CINEPLEX LARNACA 2

Πεμ-Τετ 17:15, 19:45, 22:15

ΛΕΜΕΣΟΣ

K CINEPLEX LIMASSOL

K CINEPLEX LIMASSOL 2

Πεμ-Τετ 17:15, 19:45, 22:15

RIO CINEMA (LIMASSOL)

RIO CINEMA (LIMASSOL) 2

Πεμ-Τετ 20:00, 22:20 / Σαβ-Κυρ & 17:10

ΛΕΥΚΩΣΙΑ

K CINEPLEX NICOSIA

K CINEPLEX NICOSIA 2

Πεμ-Τετ 17:15, 19:45, 22:15

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS

K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 2

Πεμ-Τετ 17:15, 19:45, 22:15

RIO PREMIER CINEMAS (NICOSSIA MALL)

RIO PREMIER CINEMAS 2

Πεμ-Τετ 20:00, 22:15 / Σαβ-Κυρ & 17:30

ΠΑΦΟΣ

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL

K CINEPLEX KINGS AVENUE MALL 2

Πεμ-Τετ 17:15, 19:45, 22:15