FreeCinema

Follow us

TENET (2020)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρίστοφερ Νόλαν
  • ΚΑΣΤ: Τζον Ντέιβιντ Γουόσινγκτον, Ρόμπερτ Πάτινσον, Ελίζαμπεθ Ντεμπίκι, Κένεθ Μπράνα, Άαρον Τέιλορ-Τζόνσον, Ντιμπλ Καπάντια, Χιμές Πατέλ, Κλεμάνς Ποεζί, Μάικλ Κέιν, Άντριου Χάουαρντ, Φιόνα Ντούριφ, Μάρτιν Ντόνοβαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 150'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER

Ο «Πρωταγωνιστής», (στα αρχεία) νεκρός κατόπιν τρομοκρατικού χτυπήματος στο Κίεβο, στρατολογείται από μυστική οργάνωση για να αποτρέψει το τέλος της ανθρωπότητας από έναν (πιθανά) επερχόμενο Τρίτο Παγκόσμιο Πόλεμο. Αρχικό στάδιο της αποστολής του, να ανακαλύψει την προέλευση σφαιρών που κινούνται… ανάποδα στον χωροχρόνο!

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

VILLAGE ATHENS METRO MALL

VILLAGE ATHENS METRO MALL 5

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:50

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL

ΑΘΗΝΑΙΟΝ 3D DIGITAL 2

Πεμ-Τετ 19:50

ΑΝΕΣΙΣ

ΑΝΕΣΙΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Παρ-Τετ 21:45

ΓΑΛΑΤΣΙ

ΑΤΤΙΚΟΝ ΑΛΣΟΣ

ΑΤΤΙΚΟΝ ΑΛΣΟΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευ-Τετ 20:00

ΓΛΥΦΑΔΑ

TOWN CINEMAS (πρώην Cinepolis)

TOWN CINEMAS 4

Πεμ-Τετ 21:20

ΑΡΙΑΝ

ΑΡΙΑΝ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 21:10 / Δευ-Τετ 19:50

ΖΑΠΠΕΙΟ

ΑΙΓΛΗ ΖΑΠΠΕΙΟΥ

ΑΙΓΛΗ ΖΑΠΠΕΙΟΥ (ΘΕΡΙΝΟ)

ΠΑΡ & ΣΑΒ 22.00

ΙΛΙΟΝ

ODEON ESCAPE

ODEON ESCAPE 4

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.45

ΜΑΝΔΡΑ

ΑΣΤΡΟΝ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΑΣΤΡΟΝ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευτ.-Τετ.: 20.45

ΜΑΡΟΥΣΙ

VILLAGE @ THE MALL

VILLAGE @ THE MALL 10

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:15

VILLAGE @ THE MALL 11

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:45

VILLAGE @ THE MALL 12

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:30

ΜΟΣΧΑΤΟ

ΣΙΝΕ ΚΗΠΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)

ΣΙΝΕ ΚΗΠΟΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Κυρ 21:15

Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL

ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D DIGITAL 1

Πεμ-Τετ 20:45

ΠΑΤΗΣΙΩΝ

ΗΛΕΚΤΡΑ

ΗΛΕΚΤΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:30

ΡΕΝΤΗ

VILLAGE 20 CINEMAS

VILLAGE 20 CINEMAS 17

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:50

VILLAGE 20 CINEMAS 6

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:50

ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL

ΑΙΓΛΗ 3D DIGITAL 4

Πεμ-Τετ 20:45

ΒΟΛΟΣ

VILLAGE CINEMAS VOLOS

VILLAGE 4 CINEMAS VOLOS COCA COLA

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:20

ΓΡΕΒΕΝΑ

ΣΙΝΕ ΓΡΕΒΕΝΑ

ΣΙΝΕ ΓΡΕΒΕΝΑ

Πεμ-Τετ 21:30

ΖΑΚΥΝΘΟΣ

ΦΩΣΚΟΛΟΣ

ΦΩΣΚΟΛΟΣ

Πεμ-Τετ 22:00

ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΓΚΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΓΚΑΣ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 22:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ODEON @ TALOS PLAZA

ODEON @ TALOS PLAZA 2

Π{εμ-Τετ 21:15

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2

Πεμ-Τετ 22:30

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

Πεμ-Τετ 22:30

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ 2

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.30

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 3

ΠΕΜ ΕΩΣ ΤΕΤ: 21.30

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:40

ΑΥΡΑ

ΑΥΡΑ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:30

ΕΛΛΗΝΙΣ

ΕΛΛΗΝΙΣ 1 (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη 22.10

ΕΛΛΗΝΙΣ 2 (ΘΕΡΙΝΟ)

Κυριακή 22.10

Cineplexx One Salonica

Cineplexx One Salonica 1

Πεμ-Τετ: 19:00, 22:00

Cineplexx One Salonica 4

Πεμ-Τετ: 20:45

ΘΗΒΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΘΗΒΑΣ (ΣΟΝΙΑ)

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΘΗΒΑΣ (ΣΟΝΙΑ) (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:00

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ

ODEON ΠΑΡΑΛΗΜΝΙΟ 2

Πεμ-Τετ 21:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

CITY CENTER

CITY CENTER 1

Πεμ-Τετ 19:00, 21:30

ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΡΦΕΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

Πεμ-Παρ & Κυρ-Τετ 21:30 / Σαβ 22:00

ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ

ΑΝΝΥ

ΑΝΝΥ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:30

ΛΑΡΙΣΑ

VICTORIA CINEMAS

VICTORIA CINEMAS 4

Πεμ-Τετ 21:30

VILLAGE FASHION CITY OUTLET

VILLAGE FASHION CITY OUTLET 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:20

ΛΕΙΒΑΔΙΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX

ΦΙΛΙΠΠΟΣ CINEPLEX 2

Πεμ-Τετ 21:40

ΠΑΤΡΑ

ODEON VESO MARE

ODEON VESO MARE 7

Πεμ-Τετ 21:10

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

ΑΧΙΛΛΕΙΟΝ

ΑΧΙΛΛΕΙΟΝ

Πεμ-Τετ 19:00

ΠΥΡΓΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX

ΟΡΦΕΑΣ CINEPLEX 1

Πεμ-Τετ 21:20

ΡΟΔΟΣ

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 4

Πεμ-Τετ 22:00