ALIEN: ROMULUS
- ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Επιστημονικής Φαντασίας
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φέντε Άλβαρεζ
- ΚΑΣΤ: Κέιλι Σπέινι, Ντέιβιντ Τζόνσον, Άρτσι Ρενό, Ιζαμπέλα Μερσέντ, Σπάικ Φίαρν, Αϊλίν Γου
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 119'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 4 COCA COLA
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:10, 19:50, 22:30 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:30, 17:10, 19:50, 22:30 (DOLBY ATMOS)
VILLAGE 20 CINEMAS 6
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:10, 21:50 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:10, 19:10, 21:50
VILLAGE 20 CINEMAS 10
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:00, 20:40, 23:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:20, 18:00, 20:40, 23:20
VILLAGE 20 CINEMAS 13
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:40, 21:20
BAD BOYS: RIDE OR DIE
- ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Δράσης
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Αντίλ Ελ Αρμπί, Μπιλάλ Φαλάχ
- ΚΑΣΤ: Γουίλ Σμιθ, Μάρτιν Λόρενς, Βανέσα Χάτζενς, Αλεξάντερ Λούντβιγκ, Πάολα Νούνιεζ, Έρικ Ντέιν, Γιόαν Γκράφαντ, Τζέικομπ Σίπιο, Μέλανι Λίμπαρντ, Τάσα Σμιθ, Ρία Σίχορν, Τίφανι Χάντις, Τζο Παντολιάνο
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 17
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 17:10
BORDERLANDS
- ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ίλαϊ Ροθ
- ΚΑΣΤ: Κέιτ Μπλάνσετ, Αριάνα Γκρίνμπλατ, Τζέιμι Λι Κέρτις, Κέβιν Χαρτ, Έντγκαρ Ραμίρεζ, Φλόριαν Μουντιάνου, Τζίνα Γκέρσον
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VILLAGE 20 CINEMAS 1
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 23:30
VILLAGE 20 CINEMAS 12
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:10
DEADPOOL & WOLVERINE
- ΕΙΔΟΣ: Κωμική Περιπέτεια Φαντασίας
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σον Λίβι
- ΚΑΣΤ: Ράιαν Ρέινολντς, Χιού Τζάκμαν, Έμμα Κόριν, Μάθιου Μακφάντιεν, Ρομπ Ντιλέινι, Μορένα Μπακαρίν, Λέσλι Ούγκαμς, Τζέιμς Ντράιντεν, Κρις Έβανς, Τζένιφερ Γκάρνερ, Ντάφνι Κιν, Τσάνινγκ Τέιτουμ, Γουέσλι Σνάιπς, Άαρον Στάνφορντ, Τζον Φαβρό, Χένρι Κάβιλ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 127'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 11
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:20
VILLAGE 20 CINEMAS 12
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:30, 19:20
VILLAGE 20 CINEMAS 14
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 23:00
VILLAGE 20 CINEMAS 16
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:30, 20:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:40, 17:30, 20:20
VILLAGE 20 CINEMAS 17
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:20, 21:10
VILLAGE 20 CINEMAS 18
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:30, 18:20, 21:10
LONGLEGS
- ΕΙΔΟΣ: Αστυνομικό Θρίλερ Τρόμου
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Οζ Πέρκινς
- ΚΑΣΤ: Μάικα Μονρόου, Νίκολας Κέιτζ, Μπλερ Άντεργουντ, Αλίσια Γουίτ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
VILLAGE 20 CINEMAS 16
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 23:10
ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ: ΓΑΤΟΣ ΜΕ ΠΕΤΑΛΑ
(THE GARFIELD MOVIE)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μαρκ Ντίνταλ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 101'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 15
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:50 (ΜΕΤΑΓΛ)
ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 4
(DESPICABLE ME 4)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρις Ρενό, Πατρίκ Ντελάζ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 1
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:40, 21:00 ΣΑΒ : 13:50, 16:15, 18:40, 21:00 ΚΥΡ : 16:15, 18:40, 21:00 (ΜΕΤΑΓΛ)
VILLAGE 20 CINEMAS 2 COΜFORT
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:50, 20:15 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:00, 15:20, 17:50, 20:15 (ΜΕΤΑΓΛ), ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:40 (ΥΠΟΤΙΤΛ)
VILLAGE 20 CINEMAS 3
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:30, 19:50 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:00, 17:30, 19:50 (ΜΕΤΑΓΛ), ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 22:15 (ΥΠΟΤΙΤΛ)
VILLAGE 20 CINEMAS 6
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:10 (ΜΕΤΑΓΛ)
VILLAGE 20 CINEMAS 7
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:20, 20:40 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:40, 16:00, 18:20, 20:40 (ΜΕΤΑΓΛ)
VILLAGE 20 CINEMAS 8
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:20 (ΜΕΤΑΓΛ), ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:40, 17:00 (3D-ΜΕΤΑΓΛ)
VILLAGE 20 CINEMAS 11
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:40, 20:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:10, 17:40, 20:00 (ΜΕΤΑΓΛ)
VILLAGE 20 CINEMAS 20
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:50, 21:10 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:10, 16:30, 18:50, 21:10 (ΜΕΤΑΓΛ)
Η ΦΥΛΑΚΑΣ ΤΩΝ ΔΡΑΚΩΝ
(GUARDIANA DE DRAGONES)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζιανπίνγκ Λι, Σαλαβαδόρ Σιμό
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 98'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
VILLAGE 20 CINEMAS 12
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:10 (ΜΕΤΑΓΛ)
Ο ΠΑΝΤΑ-ΠΑΝΓΚ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 84'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: THE FILM GROUP
VILLAGE 20 CINEMAS 15
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:40 (ΜΕΤΑΓΛ)
ΠΑΓΙΔΑ
(TRAP)
- ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μ. Νάιτ Σιάμαλαν
- ΚΑΣΤ: Τζος Χάρτνετ, Άριελ Ντόνοχιου, Σαλέκα Σιάμαλαν, Άλισον Πιλ, Χέιλι Μιλς, Τζόναθαν Λάνγκντον
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 9
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:20, 22:40
VILLAGE 20 CINEMAS 20
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 23:30
ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗ
(GIANTS OF LA MANCHA)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γκονσάλο Γκουτιέρες
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
VILLAGE 20 CINEMAS 19
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:00 (ΜΕΤΑΓΛ)
ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΚΑΡΔΙΑ
(HAUNTED HEART)
- ΕΙΔΟΣ: Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Φερνάντο Τρουέμπα
- ΚΑΣΤ: Ματ Ντίλον
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 128'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE 20 CINEMAS 19
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:40, 22:30
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ 2
(INSIDE OUT 2)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέλσι Μαν
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 9
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 18:00 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 13:20, 15:40, 18:00 (ΜΕΤΑΓΛ)
VILLAGE 20 CINEMAS 13
ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:00, 16:20 (ΜΕΤΑΓΛ)
VILLAGE 20 CINEMAS 19
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 15:00, 17:20 (ΜΕΤΑΓΛ)
ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΕ ΕΜΑΣ
(IT ENDS WITH US)
- ΕΙΔΟΣ: Αισθηματικό Δράμα
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζάστιν Μπαλντόνι
- ΚΑΣΤ: Μπλέικ Λάιβλι, Τζάστιν Μπαλντόνι, Τζένι Σλέιτ, Χασάν Μινάζ, Μπράντον Σκλέναρ, Κέβιν ΜακΚιντ, Έιμι Μόρτον
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 130'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE 20 CINEMAS 5
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 19:30, 22:20 ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 16:40, 19:30, 22:20
VILLAGE 20 CINEMAS 7
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 23:00
VILLAGE 20 CINEMAS 8
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:40
VILLAGE 20 CINEMAS 14
ΠΕΜ, ΠΑΡ, ΔΕΥ, ΤΡΙ, ΤΕΤ : 17:20, 20:10, ΣΑΒ έως ΚΥΡ : 14:30, 17:20, 20:10
VILLAGE 20 CINEMAS 15
ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 18:10, 21:00
ΕΓΩ Ο ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟΣ 4
(DESPICABLE ME 4)
- ΕΙΔΟΣ: Animation
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρις Ρενό, Πατρίκ Ντελάζ
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 94'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΟΝΕΙΡΟ (ΘΕΡΙΝΟ)
Πέμ.-Τετ. : 20.30
ΠΑΓΙΔΑ
(TRAP)
- ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ
- ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μ. Νάιτ Σιάμαλαν
- ΚΑΣΤ: Τζος Χάρτνετ, Άριελ Ντόνοχιου, Σαλέκα Σιάμαλαν, Άλισον Πιλ, Χέιλι Μιλς, Τζόναθαν Λάνγκντον
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
- ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΟΝΕΙΡΟ (ΘΕΡΙΝΟ)
Πέμ.-Τετ. : 22.15