FreeCinema

Follow us

MINAMATA

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άντριου Λέβιτας
  • ΚΑΣΤ: Τζόνι Ντεπ, Μινάμι, Μπιλ Νάι, Κάθριν Τζένκινς, Ακίκο Ιγουάσε, Ταντανόμπου Ασάνο, Ρίο Κάσε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON 3

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 21:30

PAW PATROL: Η ΤΑΙΝΙΑ

(PAW PATROL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Καλ Μπράνκερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON 3

ΣΑΒ-ΚΥΡ: 16:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

VENOM 2

(VENOM: LET THERE BE CARNAGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άντι Σέρκις
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χάρντι, Γούντι Χάρελσον, Μισέλ Γουίλιαμς, Νεϊόμι Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON 1

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 19:45 22:30

ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON 3

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 18:00 ΕΚΤΟΣ ΣΑΒ-ΚΥΡ

ΛΟΥΚΑ

(LUCA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ενρίκο Καζαρόζα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON 3

ΣΑΒ-ΚΥΡ: 18:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

Ο ΡΟΝ ΧΑΛΑΣΕ

(RON'S GONE WRONG)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζαν-Φιλίπ Βάιν, Σάρα Σμιθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΜΕΤΡΟΠΟΛ ODEON 1

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 17:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

DUNE

(DUNE: PART ONE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντενί Βιλνέβ
  • ΚΑΣΤ: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ρεμπέκα Φέργκιουσον, Ζεντάγια, Όσκαρ Άιζαακ, Τζέισον Μόμοα, Στέλαν Σκάρσγκαρντ, Τζος Μπρόλιν, Στίβεν ΜακΚίνλεϊ Χέντερσον, Χαβιέρ Μπαρδέμ, Σάρον Ντάνκαν-Μπρούστερ, Τσεν Τσανγκ, Ντέιβ Μπαουτίστα, Ντέιβιντ Νταστμάλσιαν, Σαρλότ Ράμπλινγκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 155'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 1

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 22:00

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 5

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 19:30

NO TIME TO DIE

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρι Φουκουνάγκα
  • ΚΑΣΤ: Ντάνιελ Κρεγκ, Λεά Σεντού, Ραμί Μαλέκ, Ρέιφ Φάινς, Λασάνα Λιντς, Μπεν Γουίσο, Ντέιβιντ Ντέντσικ, Άνα ντε Άρμας, Τζέφρι Ράιτ, Κρίστοφ Βαλτς, Νεϊόμι Χάρις, Ρόρι Κινίαρ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 163'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 2

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 21:45

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 3

ΠΕΜΤ: 20:15

VENOM 2

(VENOM: LET THERE BE CARNAGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άντι Σέρκις
  • ΚΑΣΤ: Τομ Χάρντι, Γούντι Χάρελσον, Μισέλ Γουίλιαμς, Νεϊόμι Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 97'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 1

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 19:45

ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 5

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 22:30

Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ

(THE LAST DUEL)

  • ΕΙΔΟΣ: Ιστορικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρίντλεϊ Σκοτ
  • ΚΑΣΤ: Ματ Ντέιμον, Άνταμ Ντράιβερ, Τζόντι Κόμερ, Χάριετ Γουόλτερ, Μπεν Άφλεκ, Άλεξ Λόδερ, Μάρτον Τσόκας, Ταλούλα Χάντον
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 152'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 4

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 19:15, 22:10

ΚΟΝΤΟΡΙΤΟ

(CONDORITO: LA PELÍCULA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άλεξ Ορέλ, Εντουάρντο Σουλντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 4

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 17:15 (ΜΕΤΑΓΛ)

Ο ΡΟΝ ΧΑΛΑΣΕ

(RON'S GONE WRONG)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζαν-Φιλίπ Βάιν, Σάρα Σμιθ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 106'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 1

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 17:30 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΟΙ ΚΡΟΥΝΤΣ 2: ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ

(THE CROODS: A NEW AGE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόελ Κρόφορντ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΠΑΛΛΑΣ CINEPLEX 3

ΠΕΜ-ΤΕΤ: 17:45 (ΜΕΤΑΓΛ)