FreeCinema

Follow us

AFTER 3: ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ

(AFTER WE FELL)

  • ΕΙΔΟΣ: Νεανικό Αισθηματικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Καστίλ Λάντον
  • ΚΑΣΤ: Τζοζεφίν Λάνγκφορντ, Χίροου Φάινς Τίφιν, Λουίζ Λόμπαρντ, Τσανς Περντόμο, Ρομπ Έστες, Άριελ Κέμπελ, Μάιρα Σορβίνο
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
VICTORIA CINEMAS 3

Σαβ-Κυρ 20:00

CRY MACHO

  • ΕΙΔΟΣ: Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κλιντ Ίστγουντ
  • ΚΑΣΤ: Κλιντ Ίστγουντ, Εντουάρντο Μινέτ, Νατάλια Τραβέν, Ντουάιτ Γιόκαμ, Φερνάντα Ουρεχόλα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 104'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VICTORIA CINEMAS 2

Πεμ-Τετ 22:15

PAW PATROL: Η ΤΑΙΝΙΑ

(PAW PATROL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Καλ Μπράνκερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VICTORIA CINEMAS 1

Σαβ-Κυρ 17:35

ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΟΤΤΟ

(KING OTTO)

  • ΕΙΔΟΣ: Ντοκιμαντέρ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρίστοφερ Αντρέ Μαρκς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VICTORIA CINEMAS 3

Πεμ-Παρ & Δευ-Τετ 20:30 / Σαβ-Κυρ 22:00 /

ΛΟΥΚΑ

(LUCA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ενρίκο Καζαρόζα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VICTORIA CINEMAS 2

Παρ-Κυρ 17:50

Ο SHANG-CHI ΚΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΩΝ ΔΕΚΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ

(SHANG-CHI AND THE LEGEND OF THE TEN RING)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέστιν Ντάνιελ Κρέτον
  • ΚΑΣΤ: Σίμου Λιού, Ακουαφίνα, Τόνι Λιάνγκ, Μέντζερ Ζανγκ, Φάλα Τσεν, Μισέλ Γεό, Φλόριαν Μουντιάνου, Γουά Γιουέν, Μπεν Κίνγκσλεϊ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 132'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VICTORIA CINEMAS 2

Πεμ-Τετ 19:45

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ

(MAN OF GOD)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γελένα Πόποβιτς
  • ΚΑΣΤ: Άρης Σερβετάλης, Αλεξάντερ Πετρόφ, Μίκι Ρουρκ, Χρήστος Λούλης, Καριοφυλλιά Καραμπέτη, Νικήτας Τσακίρογλου, Γιάννης Στάνκογλου, Τάνια Τρύπη, Μαρθίλια Σβάρνα, Ιερώνυμος Καλετσάνος, Γιάννης Αναστασάκης, Γεράσιμος Σκιαδαρέσης, Βασίλης Κουκαλάνι, Αλέξανδρος Μυλωνάς, Μιχάλης Μητρούσης, Μιχάλης Οικονόμου, Τόνια Σωτηροπούλου, Κορίνα Άννα Γουγούλη, Μάνος Γαβράς, Σαράντος Γεωγλερής, Παναγιώτης Μαρίνος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VICTORIA CINEMAS 1

Πεμ-Τετ 19:30, 21:45

ΣΠΙΡΙΤ: Ο ΑΤΙΘΑΣΟΣ

(SPIRIT UNTAMED)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ιλέιν Μπόγκαν, Ένιο Τόρεσαν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 88'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
VICTORIA CINEMAS 3

Σαβ-Κυρ 17:35

PAW PATROL: Η ΤΑΙΝΙΑ

(PAW PATROL: THE MOVIE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Καλ Μπράνκερ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 86'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
VILLAGE FASHION CITY OUTLET 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:00 (ΜΕΤΑΓΛ)

ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΟΤΤΟ

(KING OTTO)

  • ΕΙΔΟΣ: Ντοκιμαντέρ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κρίστοφερ Αντρέ Μαρκς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 82'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
VILLAGE FASHION CITY OUTLET 1

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 19:30

Ο SHANG-CHI ΚΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΩΝ ΔΕΚΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ

(SHANG-CHI AND THE LEGEND OF THE TEN RING)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντέστιν Ντάνιελ Κρέτον
  • ΚΑΣΤ: Σίμου Λιού, Ακουαφίνα, Τόνι Λιάνγκ, Μέντζερ Ζανγκ, Φάλα Τσεν, Μισέλ Γεό, Φλόριαν Μουντιάνου, Γουά Γιουέν, Μπεν Κίνγκσλεϊ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 132'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE FASHION CITY OUTLET 1

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:30

VILLAGE FASHION CITY OUTLET 2

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 20:00

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ

(MAN OF GOD)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Βιογραφία
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Γελένα Πόποβιτς
  • ΚΑΣΤ: Άρης Σερβετάλης, Αλεξάντερ Πετρόφ, Μίκι Ρουρκ, Χρήστος Λούλης, Καριοφυλλιά Καραμπέτη, Νικήτας Τσακίρογλου, Γιάννης Στάνκογλου, Τάνια Τρύπη, Μαρθίλια Σβάρνα, Ιερώνυμος Καλετσάνος, Γιάννης Αναστασάκης, Γεράσιμος Σκιαδαρέσης, Βασίλης Κουκαλάνι, Αλέξανδρος Μυλωνάς, Μιχάλης Μητρούσης, Μιχάλης Οικονόμου, Τόνια Σωτηροπούλου, Κορίνα Άννα Γουγούλη, Μάνος Γαβράς, Σαράντος Γεωγλερής, Παναγιώτης Μαρίνος
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 109'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
VILLAGE FASHION CITY OUTLET 3

ΠΕΜ έως ΤΕΤ : 21:00