FreeCinema

Follow us

LIGHTYEAR

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άνγκους ΜακΛέιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
CRETA MARIS (ΘΕΡΙΝΟ)

Κυρ-Τετ 21:00

ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ

(THE BAD GUYS)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πιερ Περιφέλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
CRETA MARIS (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Σαβ 21:00

BELFAST

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κένεθ Μπράνα
  • ΚΑΣΤ: Τζουντ Χιλ, Λιούις ΜακΆσκι, Κατρίνα Μπαλφ, Τζέιμι Ντόρναν, Τζούντι Ντεντς, Κίαραν Χάιντς
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 98'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΒΗΘΛΕΕΜ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Σαβ 21:30

ΔΩΜΑΤΙΟ 108

(L'ENNEMI)

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματικό Θρίλερ
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Στεφάν Στρεκέρ
  • ΚΑΣΤ: Ζερεμί Ρενιέ, Άλμα Χοντορόφσκι, Εμανουέλ Μπερκό, Φελίξ Μαριτό, Ζακαρί Σασεριό
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 105'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FILMTRADE
ΒΗΘΛΕΕΜ (ΘΕΡΙΝΟ)

Δευ-Τετ 21:30

ELVIS

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Μουσικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπαζ Λούρμαν
  • ΚΑΣΤ: Όστιν Μπάτλερ, Τομ Χανκς, Ολίβια ΝτεΓιόντζ, Χέλεν Τόμσον, Ρίτσαρντ Ρόξμπεργκ, Ντέιβιντ Γουέναμ, Κόντι Σμιτ-ΜακΦι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 159'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1

Πεμ-Τετ 19:30

ΝΕΚΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ

(THE BLACK PHONE)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σκοτ Ντέρικσον
  • ΚΑΣΤ: Μέισον Τέιμς, Μάντελαϊν ΜακΓκρο, Ίθαν Χοκ, Τζέρεμι Ντέιβις, Τζέιμς Ράνσοουν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1

Πεμ-Τετ 22:30

DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σαμ Ρέιμι
  • ΚΑΣΤ: Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Ελίζαμπεθ Όλσεν, Σότσι Γκόμεζ, Τσούετελ Ετζίοφορ, Μπένεντικτ Γουόνγκ, Ρέιτσελ ΜακΆνταμς, Μάικλ Στούλμπαργκ, Πάτρικ Στιούαρτ, Τζον Κρασίνσκι, Λασάνα Λιντς, Χέιλι Άτγουελ, Άνσον Μάουντ, Μπρους Κάμπελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 126'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

Πεμ-Τετ 20:00

ELVIS

  • ΕΙΔΟΣ: Βιογραφικό Μουσικό Δράμα
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπαζ Λούρμαν
  • ΚΑΣΤ: Όστιν Μπάτλερ, Τομ Χανκς, Ολίβια ΝτεΓιόντζ, Χέλεν Τόμσον, Ρίτσαρντ Ρόξμπεργκ, Ντέιβιντ Γουέναμ, Κόντι Σμιτ-ΜακΦι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 159'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ ΑΝΟΙΧΤΟ ΘΕΑΤΡΟ (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 21:00

ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

Πεμ-Τετ 22:30

JURASSIC WORLD: ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ

(JURASSIC WORLD: DOMINION)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κόλιν Τρέβοροου
  • ΚΑΣΤ: Κρις Πρατ, Μπράις Ντάλας Χάουαρντ, Λόρα Ντερν, Σαμ Νιλ, Τζεφ Γκόλντμπλαμ, ΝτεΓουάντα Γουάιζ, Κάμπελ Σκοτ, Μαμούντου Άθι, Ιζαμπέλα Σέρμον, Ντίτσιν Λάκμαν, Ομάρ Σι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 146'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 2

Πεμ-Τετ 19:45, 22:30

LIGHTYEAR

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Άνγκους ΜακΛέιν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 1

Πεμ-Τετ 18:30 / Σαβ-Κυρ & 16:30

TOP GUN: MAVERICK

  • ΕΙΔΟΣ: Δραματική Περιπέτεια
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζόζεφ Κοσίνσκι
  • ΚΑΣΤ: Τομ Κρουζ, Τζένιφερ Κόνελι, Μάιλς Τέλερ, Γκλεν Πάουελ, Μόνικα Μπαρμπάρο, Τζέι Έλις, Ντάνι Ραμίρεζ, Λούις Πούλμαν, Μπασίρ Σαλαχουντίν, Τζον Χαμ, Τσαρλς Παρνέλ, Τζέικ Πίκινγκ, Βαλ Κίλμερ, Εντ Χάρις
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 131'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 5

Πεμ-Τετ 20:00, 22:30

ΕΝΚΑΝΤΟ: ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΓΙΚΟΣ

(ENCANTO)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μπάιρον Χάουαρντ, Τζάρεντ Μπους
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 99'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 2

Σαβ-Κυρ 16:00

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΙ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

(ICARE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κάρλο Βόγκελε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 76'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: NEO FILMS
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 2

Πεμ-Τετ 18:00

ΝΕΚΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ

(THE BLACK PHONE)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Τρόμου
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σκοτ Ντέρικσον
  • ΚΑΣΤ: Μέισον Τέιμς, Μάντελαϊν ΜακΓκρο, Ίθαν Χοκ, Τζέρεμι Ντέιβις, Τζέιμς Ράνσοουν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 102'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 1

Πεμ-Τετ 20:30, 22:30

ΟΥΠΣ 2! Ο ΝΩΕ ΞΑΝΑ ΕΦΥΓΕ...

(OOOPS! THE ADVENTURE CONTINUES...)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τόμπι Γκένκελ, Σον ΜακΚόρμακ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 85'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ROSEBUD.21
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 5

Πεμ-Τετ 18:30 / Σαβ-Κυρ & 16:30

ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ

(THE BAD GUYS)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Πιερ Περιφέλ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ 3

Πεμ-Τετ 18:00 / Σαβ-Κυρ & 16:00