FreeCinema

Follow us

BLACK WIDOW

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέιτ Σόρτλαντ
  • ΚΑΣΤ: Σκάρλετ Τζοχάνσον, Φλόρενς Πιου, Ντέιβιντ Χάρμπορ, Ρέι Γουίνστον, Ρέιτσελ Βάις, Όλγκα Κουριλένκο, Γουίλιαμ Χερτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX NICOSIA 3

Πεμ-Τετ 19:35, 22:15

FAST & FURIOUS 9: ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

(F9: THE FAST SAGA)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζάστιν Λιν
  • ΚΑΣΤ: Βιν Ντίζελ, Μισέλ Ροντρίγκεζ, Τζορντάνα Μπρούστερ, Ταϊρίς Γκίμπσον, Λούντακρις, Νάταλι Εμάνιουελ, Σαρλίζ Θέρον, Τζον Σένα, Φιν Κόουλ, Σουνγκ Κανγκ, Άννα Σαγουάι, Έλεν Μίρεν, Κερτ Ράσελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 145'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
K CINEPLEX NICOSIA 4

Πεμ-Τετ 22:15

SNAKE EYES: G.I. JOE ORIGINS

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόμπερτ Σβέντκε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 121'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
K CINEPLEX NICOSIA 2

Πεμ-Τετ 19:45, 22:30 / Παρ-Κυρ & 17:00

ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΑΛΑΘΙΑ: Η ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ

(SPACE JAM: A NEW LEGACY)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμωδία Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάλκολμ Ντ. Λι
  • ΚΑΣΤ: ΛεΜπρον Τζέιμς, Ντον Τσιντλ, Σέντρικ Τζο, Κρις Ντέιβις, Σονίκουα Μάρτιν-Γκριν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX NICOSIA 6

Πεμ-Τετ 19:30 / Παρ-Κυρ & 16:45

ΛΟΥΚΑ

(LUCA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ενρίκο Καζαρόζα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX NICOSIA 4

Παρ-Κυρ 17:15 (μεταγλ)

Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΨΥΧΡΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ

(THE COURIER)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Κατασκοπίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντόμινικ Κουκ
  • ΚΑΣΤ: Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Μεράμπ Νινίτζε, Ρέιτσελ Μπρόσναχαν, Τζέσι Μπάκλεϊ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
K CINEPLEX NICOSIA 6

Πεμ-Τετ 22:15

ΟΝΕΙΡΟΜΠΕΛΑΔΕΣ

(DRØMMEBYGGERNE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κιμ Χάγκεν Γένσεν, Τόνι Ζινκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 81'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX NICOSIA 3

Παρ-Κυρ 17:30 (μεταγλ)

K CINEPLEX NICOSIA 4

Πεμ-Τετ 20:00

ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ

(JUNGLE CRUISE)

  • ΕΙΔΟΣ: Εξωτική Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζάουμε Κόλετ-Σέρα
  • ΚΑΣΤ: Ντουέιν Τζόνσον, Έμιλι Μπλαντ, Έντγκαρ Ραμίρεζ, Τζακ Γουάιτχολ, Τζέσι Πλέμονς, Πολ Τζιαμάτι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 127'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX NICOSIA 1

Πεμ-Τετ 19:45, 22:30 / Σαβ-Κυρ & 17:00

BLACK WIDOW

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέιτ Σόρτλαντ
  • ΚΑΣΤ: Σκάρλετ Τζοχάνσον, Φλόρενς Πιου, Ντέιβιντ Χάρμπορ, Ρέι Γουίνστον, Ρέιτσελ Βάις, Όλγκα Κουριλένκο, Γουίλιαμ Χερτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 3

Πεμ-Τετ 19:35

FAST & FURIOUS 9: ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

(F9: THE FAST SAGA)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζάστιν Λιν
  • ΚΑΣΤ: Βιν Ντίζελ, Μισέλ Ροντρίγκεζ, Τζορντάνα Μπρούστερ, Ταϊρίς Γκίμπσον, Λούντακρις, Νάταλι Εμάνιουελ, Σαρλίζ Θέρον, Τζον Σένα, Φιν Κόουλ, Σουνγκ Κανγκ, Άννα Σαγουάι, Έλεν Μίρεν, Κερτ Ράσελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 145'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 3

Πεμ-Τετ 22:15

SNAKE EYES: G.I. JOE ORIGINS

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόμπερτ Σβέντκε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 121'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 2

Πεμ-Τετ 19:45, 22:15

ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΑΛΑΘΙΑ: Η ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ

(SPACE JAM: A NEW LEGACY)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμωδία Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάλκολμ Ντ. Λι
  • ΚΑΣΤ: ΛεΜπρον Τζέιμς, Ντον Τσιντλ, Σέντρικ Τζο, Κρις Ντέιβις, Σονίκουα Μάρτιν-Γκριν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 4

Πεμ-Τετ 16:45

ΛΟΥΚΑ

(LUCA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ενρίκο Καζαρόζα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 2

Πεμ-Τετ 17:15 / Παρ-Κυρ & 15:00 (μεταγλ)

Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΨΥΧΡΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ

(THE COURIER)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Κατασκοπίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντόμινικ Κουκ
  • ΚΑΣΤ: Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Μεράμπ Νινίτζε, Ρέιτσελ Μπρόσναχαν, Τζέσι Μπάκλεϊ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 4

Πεμ-Τετ 22:15

ΟΝΕΙΡΟΜΠΕΛΑΔΕΣ

(DRØMMEBYGGERNE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κιμ Χάγκεν Γένσεν, Τόνι Ζινκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 81'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 3

Πεμ-Τετ 17:30 / Παρ-Κυρ & 15:15

ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ

(JUNGLE CRUISE)

  • ΕΙΔΟΣ: Εξωτική Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζάουμε Κόλετ-Σέρα
  • ΚΑΣΤ: Ντουέιν Τζόνσον, Έμιλι Μπλαντ, Έντγκαρ Ραμίρεζ, Τζακ Γουάιτχολ, Τζέσι Πλέμονς, Πολ Τζιαμάτι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 127'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 1

Πεμ-Τετ 17:00, 19:45, 22:30

ΡΑΦΤΗΣ

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σόνια Λίζα Κέντερμαν
  • ΚΑΣΤ: Δημήτρης Ήμελλος, Ταμίλλα Κουλίεβα, Θανάσης Παπαγεωργίου, Στάθης Σταμουλακάτος, Δάφνη Μιχοπούλου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
K CINEPLEX NICOSIA THE MALL OF CYPRUS 4

Πεμ-Τετ 20:00

BLACK WIDOW

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κέιτ Σόρτλαντ
  • ΚΑΣΤ: Σκάρλετ Τζοχάνσον, Φλόρενς Πιου, Ντέιβιντ Χάρμπορ, Ρέι Γουίνστον, Ρέιτσελ Βάις, Όλγκα Κουριλένκο, Γουίλιαμ Χερτ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 133'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO PREMIER CINEMAS 2

Πεμ-Τετ 17:00, 19:30, 22:00 / Σαβ-Κυρ & 12:00, 14:30

FAST & FURIOUS 9: ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ

(F9: THE FAST SAGA)

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Δράσης
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Τζάστιν Λιν
  • ΚΑΣΤ: Βιν Ντίζελ, Μισέλ Ροντρίγκεζ, Τζορντάνα Μπρούστερ, Ταϊρίς Γκίμπσον, Λούντακρις, Νάταλι Εμάνιουελ, Σαρλίζ Θέρον, Τζον Σένα, Φιν Κόουλ, Σουνγκ Κανγκ, Άννα Σαγουάι, Έλεν Μίρεν, Κερτ Ράσελ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 145'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TULIP
RIO PREMIER CINEMAS 3

Πεμ-Τετ 19:30

SNAKE EYES: G.I. JOE ORIGINS

  • ΕΙΔΟΣ: Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ρόμπερτ Σβέντκε
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 121'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ODEON
RIO PREMIER CINEMAS 4

Πεμ-Τετ 19:30, 21:45

ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΑΛΑΘΙΑ: Η ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ

(SPACE JAM: A NEW LEGACY)

  • ΕΙΔΟΣ: Οικογενειακή Κωμωδία Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Μάλκολμ Ντ. Λι
  • ΚΑΣΤ: ΛεΜπρον Τζέιμς, Ντον Τσιντλ, Σέντρικ Τζο, Κρις Ντέιβις, Σονίκουα Μάρτιν-Γκριν
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 115'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
RIO PREMIER CINEMAS 3

Πεμ-Τετ 17:15, 22:15 / Σαβ-Κυρ & 12:00, 15:00

RIO OPEN AIR (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 20:00

ΛΟΥΚΑ

(LUCA)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ενρίκο Καζαρόζα
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 95'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO PREMIER CINEMAS 4

Πεμ-Τετ 17:30 / Σαβ-Κυρ & 12:00, 15:00 (μεταγλ)

RIO PREMIER CINEMAS 6

Πεμ-Τετ 17:30 / Σαβ-Κυρ & 12:00, 15:00 (αγγλικά)

Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΨΥΧΡΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ

(THE COURIER)

  • ΕΙΔΟΣ: Θρίλερ Κατασκοπίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ντόμινικ Κουκ
  • ΚΑΣΤ: Μπένεντικτ Κάμπερμπατς, Μεράμπ Νινίτζε, Ρέιτσελ Μπρόσναχαν, Τζέσι Μπάκλεϊ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 112'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: ΣΠΕΝΤΖΟΣ
RIO PREMIER CINEMAS 6

Πεμ-Τετ 19:30, 21:45

ΟΝΕΙΡΟΜΠΕΛΑΔΕΣ

(DRØMMEBYGGERNE)

  • ΕΙΔΟΣ: Animation
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Κιμ Χάγκεν Γένσεν, Τόνι Ζινκ
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 81'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
RIO PREMIER CINEMAS 5

Πεμ-Τετ 17:30 / Σαβ-Κυρ & 12:00, 15:00 (μεταγλ)

ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ

(JUNGLE CRUISE)

  • ΕΙΔΟΣ: Εξωτική Περιπέτεια Φαντασίας
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Ζάουμε Κόλετ-Σέρα
  • ΚΑΣΤ: Ντουέιν Τζόνσον, Έμιλι Μπλαντ, Έντγκαρ Ραμίρεζ, Τζακ Γουάιτχολ, Τζέσι Πλέμονς, Πολ Τζιαμάτι
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 127'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: FEELGOOD
RIO PREMIER CINEMAS 1

Πεμ-Τετ 17:00, 19:30, 22:00 / Σαβ-Κυρ & 12:00, 14:30

RIO OPEN AIR (ΘΕΡΙΝΟ)

Πεμ-Τετ 22:40

ΡΑΦΤΗΣ

  • ΕΙΔΟΣ: Κομεντί
  • ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ: Σόνια Λίζα Κέντερμαν
  • ΚΑΣΤ: Δημήτρης Ήμελλος, Ταμίλλα Κουλίεβα, Θανάσης Παπαγεωργίου, Στάθης Σταμουλακάτος, Δάφνη Μιχοπούλου
  • ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 100'
  • ΔΙΑΝΟΜΗ: TANWEER
RIO PREMIER CINEMAS 5

Πεμ-Τετ 19:40, 21:40